Dominika: Nowenna broniła przed spadaniem w czeluść

Drodzy, moje świadectwo niech będzie otuchą, może kogoś wesprze. Jutro kończę nowennę. Tak, otrzymałam ja i osoba, w której intencji się modlę, ogrom łask.
Read More

Katarzyna: Modlitwa w ciąży o zdrowie dziecka

Nowennę Pompejańską odmawiałam po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Modliłam się w intencji mojego nienarodzonego dziecka, oto aby urodziło się zdrowe, szczęśliwe i prawidłowo rozwinięte. Na początku ciąży podczas badań dowiedziałam, że dziecko może urodzić się z wadą genetyczną. Bardzon się załamałam, przepłakalam cały czas do momentu poglębionych badań.
Read More

Monika: Nowenna za Was

Kochani! Właśnie skończyłam nowennę za wszystkich którzy w ostatnim czasie modlili się za mnie. Prosiłam o to w intencjach na tej stronie, gdyż moje życie się wtedy nieco pogmatwało: depresja, problemy na studiach itp. Obiecałam zmówić za te osoby nowennę pompejańską. Wierzę, że w wasze życie Panienka wplotła już Boże łaski, te których potrzebowaliście, o które prosiliście. Bóg zapłać, ja odczułam już łaski waszych modlitw. Pokonałam depresję, moja sytuacja na studiach się wyjaśniła (zdałam na kolejny rok), zaczęłam panować nad swoim życiem. Dziękuję :)
Read More

Monika: Matka Boża ratuje mnie już wiele lat

Matka Boża pomogła mi wielokrotnie właśnie poprzez Nowennę Pompejańską. Pierwsza nowenna. Kiedyś weszłam w związek z chłopakiem. Współżyliśmy mimo moich marzeń o ślubie i czystości, Nie umiałam być wystarczająco stanowcza i wpadłam w uzależnienie od tego chłopaka. Choć na początku chodził ze mną do kościoła i do spowiedzi po latach powiedział, że robił to tylko dla mnie. Nasz związek nie kleił się, On nie chciał się spotykać, nie dzwonił. Co jakiś czas się spotykaliśmy gdy to ja do niego pojechałam. Nie umiałam bez niego żyć, martwiłam się o niego bo miał problemy z pracą i studiami. Chciałam pomóc, nie opuszczać go. Wiele lat trwałam w tej znajomości, Nawet zerwaliśmy na parę miesięcy, ale potem dzwonił i przepraszał i mówił ze beze mnie nie umie i wróciłam, Choć ślubu nie chciał brać, ociągał się. Mimo, że na początku o nim mówił i robił mi nadzieję. Odmówiłam Nowennę Pompejańską o jego nawrócenie i rozwiązanie naszej relacji zgodnie z Wolą Bożą. Pan Bóg dał mi siły zerwać. Podsunął odpowiednią lekturę. Choć bardzo bolało, bo uważałam że już nigdy z nikim się nie zwiążę, że tylko tego chłopaka kochałam i jemu się przecież oddałam. Nie wierzyłam, że Bóg jest ponad to.
Read More

J: Małżeństwo

Zawsze bałam się "postawić wszystko na jedna kartę" bałam się zawierzyć bo najzwyczajniej po ludzku bałam się rozczarowania ... Nieustannie dni mijały i zbliżał się dzień Naszego Ślubu .... Nie wyobrażałam sobie tego dnia... Myślałam że nie przetrzymam takiego stresu (dla mnie jako dla osoby mającej dolegliwości nerwicowe był to...
Read More

Agnieszka: Nowenna Pompejańska – mój kierunkowskaz

Pod koniec roku 2013 postanowiłam cały rok 2014 oddac Matce Bożej i na ile to będzie mozliwe poświęcic 365 dni Nowennie Pompejańskiej…
Już kolejna Nowenna odmawiana w tym roku przyniosła upragnione owoce i pożądane rozwiązanie sprawy.
Modliłam się w intencji, aby moja córeczka otrzymała miejsce w publicznym przedszkolu. Dziadkowie mieszkają daleko, a my z meżem nie możemy pozwolic sobie na przedszkole prywatne dla dziecka. W miejscowości, w której mieszkamy jest duzo więcej dzieci niż miejsc w przedszkolach publicznych. Ja modliłam się o to, konkretne… i córka od 1 września będzie tam przedszkolakiem! Pomimo zniechęcenia wielu rodziców, komentarzy – nie uda się – udało się!
To także zawdzięczam ukochanej Matce Bożej! Dziękuję najwspanialsza Pani!
Jestem osobą wykształconą, po 30tce, ktora nigdy tak do końca nie wierzyła w siebie…, przeżyłam 2 depresje i mam skłonności do nerwicy – muszę się pilnowac ze swoimi myślami, by choroba nie wróciła… Pomimo swojego charakteru, to właśnie wiara przenosi góry w moim życiu; jestem spełniona i wiem, że do wszystkiego doszłam z pomocą Boga. On mną kieruje. Nowenna Pompejańska jest sposobem na życie, to swoisty lek dla duszy, by nie zabładziła i się nie poddała na różnych życiowych zakrętach. Dotąd odmówiłam 5 nowenn i wszystkie zostały wysłuchane. A jaki mam do nich stosunek… zawsze odmawiam nowennę tylko w 1 intencji. Efekt i wysłuchanie intencji (mojej prośby) uznaję za fakt (Pan Bóg jest wszechmogący, a Matka Boża zanosi prośbę do Niego i wstawia się za nami). Oddaję sprawę całkowicie Woli Bożej i cierpliwie czekam – gdy nowenna nie zostanie wysłuchana tak jak ja chcę – to staram sie to zrozumiec, że Pan Bog chce tą sprawę rozwiązac w inny sposób, pokazuje nam inne drogi, nakazuje nam spojrzec na sprawe z innej perspektywy. W pamięci mam słowa przeczytane w książce B. Bemelmans’a O bł. Hiacyncie z Fatimy… Matka Boża tak odpowiadała dzieciom fatimskim na prosby uzdrowienia pewnych ludzi… „Jeśli się nawrócą, wyzdrowieją w ciągu roku…”. Zatem i ja nie śmię prosic Matki Bożej o natychmiastowe wysluchanie mojej prośby. Czekam, kocham i wierzę…
Dziękuję ukochana Mateńko!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Agnieszka: Nowenna Pompejańska – mój kierunkowskaz"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Urszula
Gość
Urszula

Tak, życie pokazuje, że bez Boga nie dojdziesz do proga. Jak dobrze, że jest dużo ludzi naprawdę wierzących, dzięki nim inni też otrzymują łaski najbardziej potrzebne, również łaskę wiary.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Agnieszka, piękne świadectwo naprawdę,czy możemy popisać prywatnie np emailem?

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dziękuję… Agnieszko chętnie popiszę jeśli masz taka potrzebę… a_ochwat@o2.pl pozdrawiam

Ela
Gość

Kurcze, co to jest z nami trzydziestolatkami, Agnieszka przeszłaś dwie depresje i nerwice, ja też mam podobny problem. Nie wiem, ale widzę, że wiele osób w naszym pokoleniu boryka się z podobnymi problemami.

Obrazki z nowenną pompejańską?