D: Dziękuję za zdrowie dla taty

Chciałem podziękować Najświętszej Królowej Różańca Świętego za uzdrowienie mojego taty z zapalenia opon mózgowych na które zachorował. Stało się to nagle i niespodziewanie tatę znalazła mama w garażu jak leżał na podłodze zawołała mnie i szybko zawieźliśmy go na pogotowie.
Read More

Arkadiusz: Poprawa zdrowia córki

Odmawiam już piątą nowennę ale nigdy nie napisałem świadectwa. Przy pierwszej nowennie prosiłem o uzdrowienie córki z nowotworu, nie zdążyłem odmówić całej a już była poprawa wg lekarzy. Wiedziałem że to za sprawą Maryii Panny Matki Jezusa. Ile się wypłakałem przy tej nowennie ale było warto. W tej chwili jest prawie wyleczona. Kolejne nowenny to kolejne prośby i kolejne łaski. Proście a będzie Wam dane!
Read More

DANIELA: Czuję opiekę Maryi!

Czuję opiekę Maryi nad całą moją rodziną.Odmawiałam NP w intencji o szczęśliwe rozwiązanie dla Moniki mojej siostry i zdrowie dla niej i dziecka ,zaczęłam nowennę 02.11.2016 w urodziny Moniki a skończyłam 25.12.2016 r.Jeszcze w listopadzie ułożenie dziecka wskazywało na to że nie będzie naturalnego porodu a do końca wszystko ułożyło się dobrze i poród był lekki i bez komplikacji.Przez cały okres nowenny czułam opiekę Maryi i siostra też nie stresowała się tylko trwała w wesołym oczekiwaniu na dzieciątko
Read More

Ewa: uzdrowienie z depresji i lęku

Modlitwa różańcowa przynosi pocieszenie i umacnia, przekonuję się o tym codziennie. Odprawiłam Nowennę Pompejańską i Matka Boża rzeczywiście przyszła z łaskami. Ustąpił lęk, z wiarą i ufnością w Panu patrzę w przyszłość. Dziękuję Ci, Królowo Różańca Świętego. Chwała Panu!
Read More

weronika: życie pełne łask

jestem w trakcie odmawiania trzeciej Nowenny Pompejańskiej.przekazanie tego co chce powiedziec jest dla mnie trudne , nie wiem jak obrac to w slowa. to co chce tu napisac nie bedzie do konca dotyczyc swiadectwa wysluchania nowenn, lecz łask, ktore otrzymalam podczas nowenny jak i przez cale zycie dzieki wierze. moze...
Read More

Agata: Modlitwa do Matki Bożej pomogła

Pragnę się podzielic swoim świadectwem. Mam chorą córeczkę. Już w 24 tygodniu ciąży wykryto u niej na usg dysplazję wielotorbielowatą lewej nerki. Ta nereczka nie funkcjonuje. Po paru wizytach w szpitalu okazało się, że prawa nereczka ma odpływ 2/3 stopnia. Byłam przerażona. Mieliśmy już termin zabiegu, aby uszczelnic moczowód. Jednakże straszono nas, że zabieg nie musi byc skuteczny, bo dziewczynka może miec odpływ wtórny a nie pierwotny. Robiliśmy jej badania moczu co 2 tygodnie. Zapalenie układu moczowego psuje nereczkę, gdy ma się odpływ. Znalazłam któregoś dnia Nowennę Pompejańską i zaczęłam się modlic. Moja mama również. Modliłam się, aby prawa nerka była zdrowa.Na początku było cudownie, to wspaniałe uczucie w duszy płynące z modlitwy mnie uspokajało. Przez całą modlitwę 54 dni moja mała miała dobre wyniki moczu. Potem było ciężej, budziłam się w nocy i ciężko było zasnąc. Targały mną ciężkie myśli. Ale wytrwałam. Pojechaliśmy na zabieg. Po zabiegu w gabinecie lekarskim chirurg nam wszystko opowiedział – zabieg się powiódł. Nie ma odpływu. Dziewczynka miała najprawdopodobniej refluks pierwotny a nie wtórny. Lewa nerka ma skłonnosc do zasuszenia więc najprawdopodobniej nie trzeba będzie jej usuwac. Także same dobre wiesci. Za 2 miesiące mamy pojechac na kontrol czy aby napewno wszystko jest ok i czy refluksu nie ma. Jak nie ma to koniec naszych kłopotów. Ja wierzę, że będzie dobrze. Matka Boża nas wysłuchała. Dziękuję jej z całego mojego serca! Były dni próby. Po zabiegu mała zaraziła się na oddziale rotawirusem. Wymiotowała strasznie. A przed zabiegiem mieliśmy non stop stresy, bo wyniki wyszły troszkę źle, następnego dnia już dobrze. A to wizyta u kardiologa, a to echo serca, a to usg czy aby nic się nie pogorszyło. Na szczęście jest dobrze i to dzięki Matce Bożej Najukochańszej. Tak więc zachęcam was wszystkich do modlitwy. To działa! Trzeba poddac się woli Boga i wierzyc.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Agata: Modlitwa do Matki Bożej pomogła"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Dziekuję CI za świadectwo. Prawdziwość tych cudów, które na nas spływają dzięki Mateczce trudno udowodnić. Ateista by powiedział, że i tak by sie tak stało, że to przypadek, ale my wiemy, że to dzieki Niej 🙂 Poprostu to wiemy! Życzę kolejnych łask od Maryi 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?