Natalia: Uzdrowienie z lęku

Maryjo, Matko Moja przepraszam za to, że tak długo zwlekałam ze złożeniem świadectwa. Wybacz mi proszę. Dziękuję Ci z całego serca za Twą pomoc, dziękuję Ci za uzdrowienie mnie z lęków, niepokoju, dręczenia, za to, że mój mąż zaczął się modlić, czego nigdy wcześniej nie robił (po 16 latach małżeństwa), dziękuję za pomyślnie zdane egzaminy gimnazjalne mojego syna i że się dostał do wybranej przez siebie szkoły.
Przeczytaj całość

Marianna: Łaską jest modlitwa

Szczęść Boże! Już raz pisałam świadectwo w lutym , ale nie ukazało się . Nowenne Pompejańską odmawiam od 2015 r
Przeczytaj całość

Kasia: Już pierwszego dnia

Natknęłam się na Nowennę Pompejańską przypadkiem, gdy szukałam duchowej pomocy w bardzo trudnej dla mnie sprawie. Moja prośba została cudownie wysłuchana już podczas pierwszego dnia odmawiania Nowenny. Nie przerwałam odmawiania choć czasem bywało bardzo ciężko. Dziękuje Ci Maryjo za Twoje wstawiennictwo.
Przeczytaj całość

Maria: Łaska Nawrócenia.

Modlitwa ta jest lekiem na całe zło tego świata. W momencie gdy dowiedziałam się o tej nowennie i świadectwach długo odkładałam moment jej rozpoczęcia, gdyż dla mnie słabo modlącej się osoby jeden różaniec to było wyzwanie, a co dopiero trzy codziennie. Gdy tylko rozpoczęłam już po kilku dniach poczułam obecność Naszej Najdroższej Matki i ogrom łask wlanych do mojego grzesznego serca.
Przeczytaj całość

Jarek: Łaski, którymi zostałem obdarzony

Witam, na początku chciałbym podkreślić, że nie udało mi się ukończyć mojej Nowenny do końca, ale bardzo niewiele mi zabrakło. Chociaż nie ukończyłem Nowenny, chcę podzielić się łaskami jakie otrzymałem od Najświętszej Maryi Panny z Pompejów. Obiecałem, że dam świadectwo i właśnie chcę się nim z Wami podzielić.  Przeczytaj Jarek:...
Przeczytaj całość

8 stron dla Królowej Różańca Świętego – II edycja!

Kochany Czcicielu Królowej Różańca Świętego!

Już drugi z kolei numer kwartalnika „Królowa Różańca Świętego” ma 40 stron. Zwykle ze względów finansowych udaje się nam zrealizować maksymalnie 32 strony. Czasopismo jest relatywnie tanie przy tej wielkości nakładu. Kwartalnik nie wypłaca nam pensji, a poza drukiem w drukarni, wszystko (pisanie, skład, pakowanie, wysyłka itd.) robimy własnymi rękami.  

Dołożenie 8 stron to koszt ok. 25-30 groszy na każdy egzemplarz (czekamy na dokładną wycenę z nowej drukarni). Niewiele, ale sumując robi się suma ok. 1250 zł brutto.

darczyncyPoprzedni numer otrzymał 8 dodatkowych stron – tylko dzięki Czytelnikom strony www.pompejanska.rosemaria.pl. Ich imiona opublikowaliśmy w gazecie z podziękowaniami i prośba o modlitwę za nich – zobacz na obrazku po lewej. Zobacz podsumowanie poprzedniej akcji.

Pomyślałem, że i tym razem powinniśmy spróbować. Może z Twoją pomocą uda się utrzymać tę większą liczbę stron, przeznaczając je przede wszystkim na świadectwa? I to z myślą o tych, którzy nie korzystają z internetu, bo duża część naszych czytelników nie ma dostępu do sieci.

Nie trzeba wielkich kwot! Darczyńcy wpłacali od 3 złotych! Naprawdę, każda złotówka przybliża nas do celu! Razem stanowimy wielką siłę!

Pamiętajmy, że te utrwalone świadectwa w formie papierowej to potężne narzędzie ewangelizacyjne, podawane z rąk do rąk!

Proszę więc każdego z Was o wzięcie udziału w tej inicjatywie, aby jeszcze bardziej świadczyć o wielkości miłosierdzia okazywanego odmawiającym nowennę pompejańską przez Królową Różańca Świętego.

Marek
Fundacja Pomocnicy Królowej Różańca Świętego
www.pkrs.org.pl

 

Jeśli zechcesz dołożyć swoją cegiełkę, możesz to uczynić na trzy sposoby:

1. Szybka wpłata przez konto Paypal albo za pomocą karty płatniczej

[sdonations]2[/sdonations]

Koszt operacyjny – ok. 80 groszy od każdej wpłaty – ponosi odbiorca płatności, czyli nasza Fundacja.

2. Automatyczna wpłata z dowolnego banku w Polsce poprzez Transferuj.pl.

Twoje imię:
Wpłata (w zł):

3. Wpłata na konto Fundacji

Tytułem: „8 stron dla KRŚ„.
Numer konta: 86799999950651803589040001
Fundacja „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "8 stron dla Królowej Różańca Świętego – II edycja!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
trackback

[…] przypuszczałem, że tak szybko zbierzemy na dodatkowe 40 stron dla Królowej Różańca Świętego. Niecały tydzień i dzięki wpłatom 26 osób, kilka tysięcy czytelników KRŚ będzie cieszyć […]

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!