25 maja – Msza św. w Pompejach

Najbliższa Msza św. w Pompejach odbędzie się 25 maja 2014 r. Msza św. będzie miała miejsce nad grobem bł. Bartola Longo w Sanktuarium Królowej Różańca Świętego. Odbędzie się o godzinie 11.30.

Za pośrednictwem naszej Fundacji „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego” można złożyć intencję wraz z ofiarą. (Więcej o naszej Fundacji – tutaj).

 

Bożena: kocham Ciebie Boże

Nie wyobrażam już sobie aby uczestniczyć we mszy św. i nie przyjąć Jezusa w komunii św. Wyspowiadałam się ze starych grzechów które mi się nagle przypomniały.
Przeczytaj

Renata: Prośba o cud nowego życia

Uznałam jednak, że ten dylemat niech rozstrzygnie Matka Boża- przecież nikt nie zna mnie tak dobrze jak Ona sama.
Przeczytaj

Ola: Świadectwo o chorobie nowotworowej

Pragnę złożyć świadectwo i podzielić się tym, co zrobiła i wciąż robi dla nas Maryja. Pod koniec 2013 roku dowiedzieliśmy się o ciężkiej chorobie mamy mojego męża. Wyniki z badań wykazały nowotwór płuc z przerzutami. Mama nie była w stanie samodzielnie oddychać, a lekarze rozkładali ręce, mówiąc, że stan jest...
Przeczytaj

Iwona: Jak się odwdzięczyć Tobie Maryjo?

Chodzimy razem z mężem na pielgrzymki za ręce, modlimy się. To tylko kilka Łask które otrzymałam, bo było ich mnóstwo, a wszystko dzięki Tej cudownej Nowennie ,Maryjo kocham Ciebie i dziękuję z całego serca.
Przeczytaj

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MartaMarta T Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Marta T
Gość
Marta T

Panno Różańcowa z Pompejów proszę wstawiaj się i módl w moich intencjach, które Ty dobrze znasz, proszę Mateczko kochana wypraszaj Bożą Wolę, łaski i Boże błogosławieństwo w moich prośbach, które przez Twoje wstawiennictwo zanoszę z ufnością i wiarą, że Ty Matulko, dla której Pan Jezus pierwszy cud w Kanie Galilejskiej na weselu uczynił, wierzę że wyprosisz i dla mnie cud i Pan wysłucha i przemieni wodę mojej modlitwy w wino miłości, błogosławieństw i łask – proszę Królowo Różańca Świętego módl się za nami!

Marta
Gość
Marta

Kochana Królowo Różańca Świętego proszę na Mszy 25.05 proś dla mnie o uzdrowienie wątroby, błagam o ten cud a także w intencjach w sercu, Królowo Różańca Świętego módl się za nami.