25 maja – Msza św. w Pompejach

Najbliższa Msza św. w Pompejach odbędzie się 25 maja 2014 r. Msza św. będzie miała miejsce nad grobem bł. Bartola Longo w Sanktuarium Królowej Różańca Świętego. Odbędzie się o godzinie 11.30.

Za pośrednictwem naszej Fundacji „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego” można złożyć intencję wraz z ofiarą. (Więcej o naszej Fundacji – tutaj).

 

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
MartaMarta T Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Marta T
Gość
Marta T

Panno Różańcowa z Pompejów proszę wstawiaj się i módl w moich intencjach, które Ty dobrze znasz, proszę Mateczko kochana wypraszaj Bożą Wolę, łaski i Boże błogosławieństwo w moich prośbach, które przez Twoje wstawiennictwo zanoszę z ufnością i wiarą, że Ty Matulko, dla której Pan Jezus pierwszy cud w Kanie Galilejskiej na weselu uczynił, wierzę że wyprosisz i dla mnie cud i Pan wysłucha i przemieni wodę mojej modlitwy w wino miłości, błogosławieństw i łask – proszę Królowo Różańca Świętego módl się za nami!

Marta
Gość
Marta

Kochana Królowo Różańca Świętego proszę na Mszy 25.05 proś dla mnie o uzdrowienie wątroby, błagam o ten cud a także w intencjach w sercu, Królowo Różańca Świętego módl się za nami.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…