25 maja – Msza św. w Pompejach

Najbliższa Msza św. w Pompejach odbędzie się 25 maja 2014 r. Msza św. będzie miała miejsce nad grobem bł. Bartola Longo w Sanktuarium Królowej Różańca Świętego. Odbędzie się o godzinie 11.30.

Za pośrednictwem naszej Fundacji „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego” można złożyć  intencję wraz z ofiarą. (Więcej o naszej Fundacji – tutaj).

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "25 maja – Msza św. w Pompejach"

Powiadom o
avatar
Marta T
Gość
Marta T

Panno Różańcowa z Pompejów proszę wstawiaj się i módl w moich intencjach, które Ty dobrze znasz, proszę Mateczko kochana wypraszaj Bożą Wolę, łaski i Boże błogosławieństwo w moich prośbach, które przez Twoje wstawiennictwo zanoszę z ufnością i wiarą, że Ty Matulko, dla której Pan Jezus pierwszy cud w Kanie Galilejskiej na weselu uczynił, wierzę że wyprosisz i dla mnie cud i Pan wysłucha i przemieni wodę mojej modlitwy w wino miłości, błogosławieństw i łask – proszę Królowo Różańca Świętego módl się za nami!

Marta
Gość

Kochana Królowo Różańca Świętego proszę na Mszy 25.05 proś dla mnie o uzdrowienie wątroby, błagam o ten cud a także w intencjach w sercu, Królowo Różańca Świętego módl się za nami.

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij