Marta: wyśmiałam wtedy to „klepanie” zdrowasiek

Mam nadzieję, że to świadectwo komuś doda nadziei i otuchy.
Przeczytaj całość

M: W intencji bratanicy

Witam wszystkich odwiedzających tą stronę. Chciałam podzielić się z Wami czymś, co nazywam wyraźnym znakiem z Niebios. Obecnie odmawiam NP w intencji mojej 3,5 letniej bratanicy, którą wychowują nie rodzice, a babcia z dziadkiem (czyli moi rodzice). Ogólnie sytuacja jest (delikatnie mówiąc) nieciekawa, ale nie będę tutaj wchodzić w szczegóły.
Przeczytaj całość

Robert: Znalezienie dobrej pracy

Dziekuje Ci Maryjo za Twoje wstawiennictwo do Twojego syna i za wszystkie laski,ktore otrzymalem.
Przeczytaj całość

Monika: Bezsilna!

Kochani odmawiajcie różaniec to najlepsza broń przeciwko wszelkiemu złu.
Przeczytaj całość

Liwia: Bóg pokazał mi jak On to wszystko widzi.

Szczęść Boże! Chcę napisać w jaki sposób zaskoczyła mnie nowenna pompejańska. Mając już jedno dziecko, staraliśmy się o kolejne.
Przeczytaj całość

Wiesław: O pomoc na studiach

Tym świadectwem chciałbym podziękować Matce Bożej za łaski i pomoc, jakie otrzymał od Niej mój syn, a także i ja. Nowenną pompejańską modliłem się o pomoc dla niego na studiach, w nauce. Syn jest na pierwszym roku studiów. Nigdy nie był zbyt dobrym uczniem, nauka przychodziła mu z trudnością, a przyswajanie wiedzy nie było jego ulubionym zajęciem. Takie podejście do nauki i braki w edukacji wyniesione z gimnazjum i liceum zaczęły skutkować problemami już na początku studiów.

Gdy nie zaliczył kilku  pierwszych sprawdzianów, zwłaszcza z matematyki, wiedziałem już, że sam sobie nie poradzi. Chcieliśmy z żoną mu pomóc, ale nie bardzo wiedzieliśmy jak. I wtedy przypomniałem sobie, że kiedyś, chyba w „Gościu Niedzielnym”, czytałem o nowennie pompejańskiej i łaskach, jakie odmawiając ją można otrzymać od Matki Bożej dla siebie lub drugiej osoby. Nowenną modliłem się od października do grudnia ubiegłego roku. Matka Boża wysłuchała moich próśb już po pierwszych tygodniach trwania modlitwy. Syn zaczął zmieniać podejście do nauki. Zaczął chodzić na dodatkowe lekcje z matematyki (o czym wcześniej nie chciał nawet słyszeć), z którą miał najwięcej problemów. Efektem były postępy w nauce i zaliczone pozytywnie wszystkie następne sprawdziany. Za łaskę Bożą i zasługę Matki Bożej Pompejańskiej uważam to, że mój syn na I semestrze uzyskał zaliczenia ze wszystkich przedmiotów i zdał prawie wszystkie egzaminy. Prawie wszystkie, gdyż z pięciu zaliczył cztery, a jeden przedmiot warunkowo będzie zaliczał w przyszłym roku. Wydawałoby się, że Maryja nie do końca spełniła swoją obietnicę (modliłem się o pomoc w zadaniu egzaminów i zaliczeniu przez syna sesji), ale ja wierzę i ufam, że miała w tym swój zamysł, który w przyszłości przyniesie synowi samo dobro.
Przedstawiając to świadectwo jeszcze raz pragnę wyrazić swoją wdzięczność Matce Bożej za Jej miłosierdzie i otrzymane łaski. Zgadzam się ze wszystkimi, którzy dawali swoje świadectwo, że modląc się do Matki Bożej nigdy się nie zawiedli, zawsze wcześniej czy później spełniła ich prośby. Zachęcam wszystkich do oddawania się Jej w opiekę i o zanoszenie do Niej w modlitwie różańcowej próśb i modlitw we wszelkich sprawach, które leżą wam na sercu. Ufam, że tak jak ja i inni, otrzymacie to o co będziecie Ją prosić.
Matko Boża dziękuję

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Wiesław: O pomoc na studiach"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Maryja działa cuda!

Obrazki z nowenną pompejańską?