Monika: Matka Boska pomogła nam w problemach finansowych

Zawierzyłam Maryi i postanowiłam dać z siebie wszystko. Udało się, chociaż było bardzo ciężko. Moja modlitwa nie zawsze wyglądała tak jak powinna.
Read More

Asia: Warto poczekać

Chciałam wszystkim zatroskanym przekazać, iż nowenna pompejańska to cudowna modlitwa. Modliłam się w intencji córki o dostanie się na wymarzone studia - medycynę. Myślałam, że od razu otrzyma łaskę.
Read More

Justyna: Zatrzymanie choroby nowotworowej

Znalazłam nowenne przez internet, musiałam spróbować bo u mamy zdiagnozowano złośliwgo raka szyjki w dosyć zaawansowanym stopniu.odmówiłam w tej intencji nowenne,później jeszcze raz, mama jest już rok po operacji i nie ma nowych ognisk ani przerzutow! Były już przerzuty na węzły chłonne, ale wszystko się zatrzymało i szczęśliwie już rok jest dobrze. Wierzę że to zasługa nowenny i Matki Bożej! Ta nowenna jest na prawdę nie do odparcia i działa!
Read More

Małgorzata: Modlę się o syna.

Syn jeszcze nie zdecydował co będzie dalej robił
Read More

Natalia: Nieskończone łaska Boga

Szczęść Boże. Tym świadectwem pragną z całego serca podziękować Matce Bożej za wszelkie łaski, których doznałam. W lutym rozpoczęłam swoją pierwszą Nowennę Pompejańską. Mocno i usilnie przeżywałam rozstanie ze swoim narzeczonym. Tym, któremu miałam przysięgać przed Bogiem miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Był to dla mnie bardzo intensywny czas. Pełen...
Read More

Piotr: Egzamin i choroba

W końcu się zebrałem i przesyłam swoje świadectwo choć do końca nie wiem czy pomogło,ale było w tej intencji więc piszę. Nowennę pompejańską zacząłem odmawiać w grudniu to było 21 grudnia w intencji zaliczenia przedmiotu.Przedmiot sam się nie zaliczy,ale szczęście do pytań też trzeba mieć.

Byłem nauczony,naumiany nic tylko podchodzić do egzaminu.Oczywiście były pewne obawy,że znowu nie zaliczę i wyjdę z czerwoną dwóją. Bo zawsze tak jest.Jednak po nowennie pompejańskiej udało się zaliczyć dostałem w miarę łatwe pytania za co
bardzo dziękuje.Niezależnie od tego dalej się modliłem,ale juz nie 3 częściami tylko jedną częścią.Jeszcze w czasie odmawiania dostałem inne łaski na które w cale nie liczyłem.

Teraz zaczynam swoją drugą nowennę

Może to trochę zabrzmi śmiesznie zależy dla kogo.Niestety medycyna jeszcze nie poszła tak do przodu żeby mnie z tego wyleczyć bo choruje od urodzenia.NIe będę opisywał mojej choroby.Jedynie podam,że mój parathormon wynosi niestety bardzo mało jest dużo po niżej normy chociaż ostatnio wzrósł nie wiadomo z jakich przyczyn, ale to jeszcze daleka droga.Tak wynika z moich ostatnich badań.Z tego powodu wolno się uczę,szybko się męcze
chociaż na kodyncje nie narzekam ogólnie wyglądam na zdrowego za co również bardzo dziękuje.Mi zależy szczególnie na parathormonie aby w końcu mógł wzrosnąć do pewnego poziomu.Gdyby wzrósł moje życie by mi się odwróciło do góry nogami.Lepiej bym się czuł i w ogóle wyglądałbym jak normalny zdrowy człowiek.Właściwie to nie wiem jak wygląda zdrowy człowiek nie robiłem porównań.Nie wiem nie znam się na medycynie,ale wszystko
powierzam Matce Bożej.Jak się wyglada na zdrowego to się nie chwalę tym,ze choruje nie ma sensu bo po co ?

Liczę tylko na to,ze może medycyna pojdzie do przodu że będą w stanie wyleczyć z każdej choroby.

Serdecznie dziękuje za wasze świadectwa bardzo pomagają

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Piotr: Egzamin i choroba"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Dziękuję Piotrze nie mam możliwości aby 3 części tylko 1 część i 1 dziesiątkę za Duchową Adopcję… dzięki za to że pocieszyłeś że nic złego nie robię że tylko jedną zmawiam.

Małgosia
Gość
Małgosia

Piotrze odmawiaj nowennę do bł. Stanisława Papczyńskiego jest orendownikiem dusz w czyśćcu cierpiących , również do niego zwracają się osoby które mają problemy z nauką.Odmawiaj 100 wieczny odpoczynek i te dwie modlitwy.Dusze czyśćcowe pomagają.Odmawiaj modlitwę Sen Matki Bożej.Powodzenia

piotr
Gość

Małgosia o no proszę kolejna nowa modlitwa o której nie słyszałem. Dzięki!

Ania Nie ma sprawy.Jak będę odmawiał 10 różańca to przy okazji zmówię za Ciebie.Chociaż to jest internet to warto zmówić za tych co pomagają w internecie ;).
Pozdrawiam

Obrazki z nowenną pompejańską?