P: Nowa praca

Dziękuję Bogu za wysłuchanie mojej modlitwy i odnalezinie pracy w zawodzie. Nowenna jest niezwykle ciężką jest jednak niczym w poruwnaniu z zalewem łaski który po niej przychodzi. Po tym jak z wielkimi problemami skończyłem politechnike miałem ogromne problemy znalezieniem pracy w zawodzie.
Read More

Matt: Radość i nadzieja!

Zgodnie z obietnica złożoną Najświętszej Panience, chciałbym się podzielić z Wami moją opinią na temat tej Nowenny. Dotychczas odmówiłem 2 Nowenny, moja przygoda zaczęła się w pierwszym półroczu ubiegłego roku. Sprawa dotyczyła zagadnijcie....? Tak, tak sprawy sercowej....a raczej zawodu miłosnego.
Read More

Benia: Dziękuje Matce Bożej ze mnie wysłuchała…:)

Prosba została wysłuchana ,po roku od rozpoczcia Nowenny guz zaczał powolutko zmniejszac swoja objetosc..Ja ciągle odmawiałam Nowenne proszac aby wszystko było wporzadku.
Read More

Halina: Moje świadectwo

Czas na odmawianie zawsze się znajdzie,chociażby w drodze do pracy, szkoly itp.
Read More

Maria: Nawrócenie syna

Nowennę Pompejańską odmawiam nieprzerwanie od grudnia 2013 i postanowieniem moim jest wytrwać w Jej odmawianiu do końca moich dni. Dziękuję Matce Bożej za wysłuchanie modlitwy o nawrócenie Syna , uwolnienie od towarzystwa kolegów mających zły wpływ na niego. Przeczytaj Maria: Nawrócenie syna
Read More

Msza św. w Pompejach – 25 kwietnia 2014 r.

Najbliższa Msza św. w Pompejach odbędzie się 25 kwietnia. Msza św. będzie miała miejsce w kaplicy bł. Bartola Longo (nad jego grobem) w Sanktuarium Królowej Różańca Świętego. Odbędzie się o godzinie 11.30.

Za pośrednictwem naszej Fundacji „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego” można złożyć  intencję wraz z ofiarą. (Więcej o naszej Fundacji – tutaj).

Zachęcamy do duchowego uczestnictwa i łączenia się w modlitwie w czasie Mszy św. Ponadto polecamy uwadze postać bł. Bartola Longo, założyciela pompejańskiego Sanktuarium i pierwszego apostoła Nowenny Pompejańskiej! To niezwykle ważna postać, inspiracja dla każdego, kto chce szerzyć różaniec.

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Msza św. w Pompejach – 25 kwietnia 2014 r."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

jaką kwotę wpłacić można na taką msze?

Ela
Gość

Ważne, żeby ze szczerego serca:)

Ania Małoszewska
Gość

A czy moja intencja i ofiara dotarła? Wysyłałam w zeszłym tygodniu

Ania Małoszewska
Gość

Rozumiem – dziękuję, musiałam czegoś nie doczytać 🙂 Pozdrawiam!

Joanna
Gość
Joanna

Witam, właśnie dokonałam przelewu na konto fundacji, kiedy kwota zostanie zaksięgowania, bardzo proszę o potwierdzenie przelewu oraz intencji. Pozdrawiam, Joanna z Ostrowa Wielkopolskiego.

Obrazki z nowenną pompejańską?