Msza św. w Pompejach – 25 kwietnia 2014 r.

Najbliższa Msza św. w Pompejach odbędzie się 25 kwietnia. Msza św. będzie miała miejsce w kaplicy bł. Bartola Longo (nad jego grobem) w Sanktuarium Królowej Różańca Świętego. Odbędzie się o godzinie 11.30.

Za pośrednictwem naszej Fundacji „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego” można złożyć  intencję wraz z ofiarą. (Więcej o naszej Fundacji – tutaj).

Zachęcamy do duchowego uczestnictwa i łączenia się w modlitwie w czasie Mszy św. Ponadto polecamy uwadze postać bł. Bartola Longo, założyciela pompejańskiego Sanktuarium i pierwszego apostoła Nowenny Pompejańskiej! To niezwykle ważna postać, inspiracja dla każdego, kto chce szerzyć różaniec.

 

Opt In Image
Powiadomienia o Mszy św.

Jeśli chcesz otrzymać informację o przyszłych Mszach św. w sanktuarium różańcowym w Pompejach, wystarczy, że podasz swój e-mail oraz imię w poniższym formularzu.

9 myśli na temat „Msza św. w Pompejach – 25 kwietnia 2014 r.

    • Kochani, proszę o zrozumienie: wysyłamy potwierdzenia ok. 5 dni roboczych przed Mszą świętą i to zawsze piszemy przy informacji o najbliższej Mszy. W tym miesiącu wyślemy potwierdzenia ok. Wielkiego Czwartku. Nie jesteśmy w stanie na bieżąco tego rozpracowywać. Fundacja nie zarabia na siebie, nie zatrudnia ludzi, wszystko spada na jedną, czasem na drugą osobę, którą zajmują się tym wszystkim poza godzinami swojej zawodowej pracy. Przychodzą do nas dziesiątki listów, próśb, świadectw, emaili z prośbą o pomoc. Do tego dochodzą intencje Mszalne. Ziarnko do ziarnka… Jeśli nie kolejkujemy swoich działań, kończy się to chaosem.

      Jest to całkowicie zrozumiałe, że każdy chciałby otrzymać potwierdzenie od zaraz. Postaram się wdrożyć jakieś oprogramowanie do lepszej obsługi korespondencji. Mam pomysł co do takiego rozwiązania, jednak na razie fundacja nie ma nie pieniędzy za zakup jednego programu. Może uda mi się w wakacje usiąść i napisać takie oprogramowanie samemu. Na razie proszę o cierpliwość.

  1. Witam, właśnie dokonałam przelewu na konto fundacji, kiedy kwota zostanie zaksięgowania, bardzo proszę o potwierdzenie przelewu oraz intencji. Pozdrawiam, Joanna z Ostrowa Wielkopolskiego.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!