Agnieszka: Siła modlitwy

Jestem żoną i mamą trzech wspaniałych córek. Rok temu 2,5-letnia Izabela zaczęła nieprawidłowo stawiać prawą nóżkę. Z każdym dniem było gorzej, aż zaczęła kuleć. Wizyty u ortopedów nie przyniosły rezultatu, bo, jak mówili, nie była to przypadłość ortopedyczna. USG jamy brzusznej i stawów kolanowego i skokowego także nic nie wykazały. Neurolog podejrzewał oponiaka i dostaliśmy skierowanie...
Read More

Mariola: Cudowne Uzdrowienie

Chciałabym opowiedzieć o cudownym uzdrowieniu jakiego doznałam dzięki modlitwie pompejańskiej.Cudowna łaska Matki Bożej dotknęła mnie na jesieni 2015r.
Read More

Ewa: pomoc w chorobie psychicznej

Gdy usłyszałam o nowennie zaczęłam ją odmawiać w intencji mojego uzdrowienia, bo wiedziałam, że to jest ostatnia deska ratunku.
Read More

Edyta: Otrzymane łaski

Witam Was Kochani serdecznie!!! Piszę pierwszy raz, chociaż nowennę pompejańską odmówiłam już kilka razy. Ostatnią nowennę odmówiłam w intencji pracy Męża. Otóż mój Mąż z dnia na dzień stracił pracę.
Read More

Sylwia: Pewność siebie

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus  i Maryja Dziewica. 33 dni temu skończyłam odmawiać nowenne.  Co prawda nie uprosilam w niej tego co chciałam ale Matka Boża obdarowala mnie wieloma innymi łaskami.  Mój mąż zbliżył się do Boga.
Read More

Miłka: Jaki tu spokój…

Piszę do Was, którzyście małej wiary i do Was coście ją tak umocnili. Niechajże mocna będzie jak fundament, byśmy Pana Jednego i Królową Różańca co dzień czcili.Koniec Nowenny mej Pompejańskiej jeszcze nie nastąpił, a świadectwem swoim ja już dzielić się chcę i Wam opowiedzieć, Bracia i Siostry, o łaskach jakie mi Mateńka zesłała. A dała mi Ona dała, wiele tak dobrego, serce mi naprawiła i cel życia pokazała.

Zabrała łzy gorzkie i boleść serca, a dała uśmiech serdeczny i skupienie boskie. Wzięła strach wielki w swe Matczyne dłonie i podarowała wiarę co z ziarenka się rozrasta. Pobłogosławiła szczerą spowiedzią świętą odsuwając daleko grzech nieczystości i lęki.

Sen dała spokojny i swą opiekę, uchowała od strapień i rozmyślań przykrych. Miłość mi dała Swoją cudowną, co pozwala dobro od zła odróżnić. Przed wypadkiem uchroniła, pojazd ze mną prowadziła. Uzdrowiła mnie, puch marny, by jak Niezapominajka kwitnąć. Pasje życia ukazała bym innym pomagała i miejsce dla Boga w sercu zawsze miała.
Taki tu spokój, w sercu moim, Święty spokój.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Miłka: Jaki tu spokój…"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ela
Gość

Witam, piękne świadectwo, proszę o modlitwę o spokój duszy mojej babci Jadwigi, która zmarła dzisiejszej nocy w szpitalu, a mnie jest bardzo przykro i strasznie mi jej brakuje. Oby Pan Jezus przyjął ją do domu Ojca i udzielił jej swojego miłosierdzia. Z góry dziękuję za modlitwę piszącym na tym forum. Pozdrawiam.

Tomek P.
Gość
Tomek P.
Świadectwo cudne po prostu, chylę czoła!!! Sam również odczuwam wiele podobnych rzeczy, dziś nasz samochód został cudownie uratowany przed wypadkiem, bo u mechanika zleciał płyn hamulcowy. A część spraw o które proszę chyba rozwiążą się na 150% (finanse), dużo lepiej niż ostatnio marzyłem załatwić! – a chodziło się w dziurawych skarpetkach 😉 Zawsze jednak udawało się zdobyć pieniądze gdy były potrzebne – jak to możliwe, Bóg jeden raczy wiedzieć. Z nieba po prostu! Zamieszkają koło nas wspaniali ludzie, już się bardzo cieszę… Nie wszystko szło gładko, było b. ciężko przez prawie rok. Modlitwa, pokora, spowiedź – łaska uświęcają. Coniedzielna msza… Czytaj więcej »
AgnieszkaM
Gość
AgnieszkaM

A ja z kolejnym już dniem mam doła, 23 dzień NP i coraz więcej smutku, jaki jest cel mojego życia, jak poradzić sobie z samotnością, może Bóg daje mi wskazówki tylko ja wszystko robię źle?

Aga
Gość

A jak poradzić sobie z tęsknotą za rodzicami i domem? Jak pokonać tą odległość? Dlaczego Pan Bóg łączy dwie osoby tak daleko od siebie wiedząc,że będą cierpieć z tego powodu?

Obrazki z nowenną pompejańską?