Matka i Jola: dzieci w sidłach nałogów

Chciałam podziękować Matce Bożej – Królowej Różańca Świętego z Pompejów – za łaskę nawrócenia mojego syna Michała. Michał od siedmiu lat nie chodził do kościoła (obecnie ma 22 lata). Jest uzależniony i ma zaburzenia psychiczne wywołane narkotykami. Dźwigamy bardzo ciężki krzyż. Wiele razy rozpoczynał terapię, ale jej nie kończył. Długo się modliłam o jego nawrócenie i uzdrowienie, aż zostałam wysłuchana w przedostatni dzień odmawiania trzeciej nowenny pompejańskiej. 

Obiecałam Matce Bożej, że jeśli mnie wysłucha i Michał przystąpi do sakramentów św. przed Bożym Narodzeniem, to namaluję kopię obrazu Matki Bożej z Pompejów i ofiaruję ją tym, których mi wskaże. 22 września 2013 roku syn przystąpił do spowiedzi i Komunii św. w kościele akademickim pod wezwaniem św. Michała Archanioła. Jest to dla mnie cud! Ufam, że któregoś dnia Bóg uwolni go z uzależnienia, choć jest mi bardzo ciężko. Nie przestaję się jednak modlić i zgodnie z daną Matce Bożej obietnicą maluję kopię obrazu…  – Matka

 

W sierpniu rozpoczęłam nowennę pompejańską. Moja córka od wielu lat jest uzależniona od narkotyków. Błagałam Matkę Bożą o ratunek. Dwa dni przed zakończeniem nowenny rozpoczęła leczenie w katolickim ośrodku dla uzależnionych. Rozpoczęła życie sakramentalne i walczy o wyzwolenie z nałogu.

Nadal leczy się w ośrodku, podjęła życie sakramentalne a w chwilach trudnych, zachęcona przez kapelana ośrodka, sięga po niezawodną broń ze złem, czyli różaniec.

Jestem szczęśliwa, bo Matka Boża przyszła z pomocą, zaprowadziła moją córkę do Jezusa i dalej pomaga w walce ze złem. Nie rezygnuję z modlitwy. Trwam dalej na kolejnej nowennie.

Polecam tą niezwykle skuteczną modlitwę wszystkim zrozpaczonym rodzicom których dzieci wpadły w sidła nałogów. Nie poddawajcie się, sięgnijcie po różaniec. Tą bronią zwycięża się zło, ratuje dusze.     – Jola

 

Powyższe świadectwa zostały opublikowane w zimowym (8/2013) numerze Królowej Różańca Świętego.

Opt In Image
Królowa Różańca Świętego

To świadectwo ukazało się wcześniej w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej. Odwiedź stronę naszego kwartalnika! Zamów je w naszym sklepiku.

Możesz też zapisać się do biuletynu, dzięki czemu będziesz otrzymywać co piątek  powiadomienia o nowych świadectwach! Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

5 myśli na temat „Matka i Jola: dzieci w sidłach nałogów

 1. wiem jaka to radość jak Matka Boża wyprasza łaskę uwolnienia dziecka z nałogu, coś niesamowitego i po ludzku niemożliwego, nasz Michał również tego doświadczył chwała Panu i Maryji !!!!!!!!!

 2. A ja nadal się modlę Nowenną o nawrócenie dla 17 letniego syna..który równiez jest w uzaleznieniu od gier komputerowych..
  Brzmi banalnie ale.. naprawdę jest bardzo, bardzo ciężko..
  Światem syna jest internet..

  • Sprawa poważna, można zadzwonić na telefon zaufania dla rodzin osób z uzależnieniem behawioralnym 801 889 880 – czynny codziennie w godz. od 17.00 do 22.00 z wyjątkiem świąt państwowych (koszt całkowity 0,35 zł brutto), możńa też do KARANU.

 3. To cudowne świadectwo. Przechodzę przez to samo.. syn jedynak tego doświadczył, długo nas oszukiwał….Nie chce korzystać z terapii.. zaczyna i przerywa.. od trzech miesięcy siedzi w domu,, zero kontaktu z otoczeniem, bez komórki.. Odmawiam 2 NP… wierzę w to glębkoko.. Zaczyna studia i wielka niemoc… koledzy go opuścili… Proszę o modlitwę…

  • Jeśli ma Pani taką możliwość proszę uczęszczać na Msze Św o uzdrowienie – może syn też się namówi? Jeśli on nie podejmuje terapii to czy Pani sama chodzi na terapię dla rodzin takich osób? To po to by lepiej poznac mechanizmy zachowań w takich przypadkach. Oprócz różańca, jeśli znajdzie Pani czas, prosze odmawiać Koronkę do Krwawych Łez Matki Bożej. Z Panem Bogiem!

A Ty co o tym myślisz? Napisz!