Izabela: Nowenna Pompejańska już na dobre wpisała się w moje życie

Matka Boża czyni cuda. Ona nikogo nie opuści. Po "deszczu " przychodzi "słońce" naszej wiary i ufności w Boga Wszechmogącego w TróJcy Świętej Jedynego.
Przeczytaj całość

K: Ratunek dla rodziny

Jutro kończę moja 2nowenne 1sza przerwalam.Modlilam się w intencji mojej rodziny.Widze że ten czas był czasem blogoslawionym ,ale i czasem walki duchowej.Zly strasznie się wsciekal było naprawdę ciezko,ale warto było.Matka ocaliła nasze małżeństwo ,rodzinę które było bliskie rozpadu.Maz jest alkoholikiem który nie pije ponad 2miesiace ,leczy się chociaż wcześniej było to u niego wykluczone.
Przeczytaj całość

M: List: Bóg chciał inaczej

Wiem, czuję to, że ukończyłabym tę pierwszą nowennę za Babcię. Gdyby Pan nie zabrał Jej do siebie, z pewnością dałabym radę. Mam nadzieję, że mimo tych niepowodzeń, odnajdę w sobie wiarę, aby ukończyć kolejne.
Przeczytaj całość

Ania: uproszenie łask

Jestem jeszcze w trakcie części błagalnej ale wiem ,że intencja w której się modliłam to zasługa łask wyproszonych przez nowennę p.Sprawa o którą się żarliwie modliłam została wysłuchana.
Przeczytaj całość

Świadectwo remisji z raka

W Lubawie, w kaplicy szpitalnej Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Bożego, w dniach 8.11. – 31.12.2011r., dzięki gościnności Sióstr Zakonnych, została odprawiona Nowenna Pompejańska w intencji Doroty, zmagającej się z nowotworem jajnika, matki trójki dzieci. Walka Doroty trwała już prawie cztery lata. Kiedy jesienią 2011 nastąpiła wznowa lekarz podjął się trudnej operacji,...
Przeczytaj całość

Matka i Jola: dzieci w sidłach nałogów

Chciałam podziękować Matce Bożej – Królowej Różańca Świętego z Pompejów – za łaskę nawrócenia mojego syna Michała. Michał od siedmiu lat nie chodził do kościoła (obecnie ma 22 lata). Jest uzależniony i ma zaburzenia psychiczne wywołane narkotykami. Dźwigamy bardzo ciężki krzyż. Wiele razy rozpoczynał terapię, ale jej nie kończył. Długo się modliłam o jego nawrócenie i uzdrowienie, aż zostałam wysłuchana w przedostatni dzień odmawiania trzeciej nowenny pompejańskiej. 

Obiecałam Matce Bożej, że jeśli mnie wysłucha i Michał przystąpi do sakramentów św. przed Bożym Narodzeniem, to namaluję kopię obrazu Matki Bożej z Pompejów i ofiaruję ją tym, których mi wskaże. 22 września 2013 roku syn przystąpił do spowiedzi i Komunii św. w kościele akademickim pod wezwaniem św. Michała Archanioła. Jest to dla mnie cud! Ufam, że któregoś dnia Bóg uwolni go z uzależnienia, choć jest mi bardzo ciężko. Nie przestaję się jednak modlić i zgodnie z daną Matce Bożej obietnicą maluję kopię obrazu…  – Matka

 

W sierpniu rozpoczęłam nowennę pompejańską. Moja córka od wielu lat jest uzależniona od narkotyków. Błagałam Matkę Bożą o ratunek. Dwa dni przed zakończeniem nowenny rozpoczęła leczenie w katolickim ośrodku dla uzależnionych. Rozpoczęła życie sakramentalne i walczy o wyzwolenie z nałogu.

Nadal leczy się w ośrodku, podjęła życie sakramentalne a w chwilach trudnych, zachęcona przez kapelana ośrodka, sięga po niezawodną broń ze złem, czyli różaniec.

Jestem szczęśliwa, bo Matka Boża przyszła z pomocą, zaprowadziła moją córkę do Jezusa i dalej pomaga w walce ze złem. Nie rezygnuję z modlitwy. Trwam dalej na kolejnej nowennie.

Polecam tą niezwykle skuteczną modlitwę wszystkim zrozpaczonym rodzicom których dzieci wpadły w sidła nałogów. Nie poddawajcie się, sięgnijcie po różaniec. Tą bronią zwycięża się zło, ratuje dusze.     – Jola

 

Powyższe świadectwa zostały opublikowane w zimowym (8/2013) numerze Królowej Różańca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Królowa Różańca Świętego

To świadectwo ukazało się wcześniej w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej. Odwiedź stronę naszego kwartalnika! Zamów je w naszym sklepiku.

Możesz też zapisać się do biuletynu, dzięki czemu będziesz otrzymywać co piątek  powiadomienia o nowych świadectwach! Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Matka i Jola: dzieci w sidłach nałogów"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ina
Gość

wiem jaka to radość jak Matka Boża wyprasza łaskę uwolnienia dziecka z nałogu, coś niesamowitego i po ludzku niemożliwego, nasz Michał również tego doświadczył chwała Panu i Maryji !!!!!!!!!

Sylwia
Gość
Sylwia

A ja nadal się modlę Nowenną o nawrócenie dla 17 letniego syna..który równiez jest w uzaleznieniu od gier komputerowych..
Brzmi banalnie ale.. naprawdę jest bardzo, bardzo ciężko..
Światem syna jest internet..

Agucha
Gość
Agucha

Sprawa poważna, można zadzwonić na telefon zaufania dla rodzin osób z uzależnieniem behawioralnym 801 889 880 – czynny codziennie w godz. od 17.00 do 22.00 z wyjątkiem świąt państwowych (koszt całkowity 0,35 zł brutto), możńa też do KARANU.

Ewa
Gość

To cudowne świadectwo. Przechodzę przez to samo.. syn jedynak tego doświadczył, długo nas oszukiwał….Nie chce korzystać z terapii.. zaczyna i przerywa.. od trzech miesięcy siedzi w domu,, zero kontaktu z otoczeniem, bez komórki.. Odmawiam 2 NP… wierzę w to glębkoko.. Zaczyna studia i wielka niemoc… koledzy go opuścili… Proszę o modlitwę…

Agucha
Gość
Agucha

Jeśli ma Pani taką możliwość proszę uczęszczać na Msze Św o uzdrowienie – może syn też się namówi? Jeśli on nie podejmuje terapii to czy Pani sama chodzi na terapię dla rodzin takich osób? To po to by lepiej poznac mechanizmy zachowań w takich przypadkach. Oprócz różańca, jeśli znajdzie Pani czas, prosze odmawiać Koronkę do Krwawych Łez Matki Bożej. Z Panem Bogiem!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!