Maria: ufam że Matka Najświętsza uprosi ratunek w swoim czasie

Zgodnie z obietnicą daną Mate Bożej  chcę podzielić się tym co przeżywałam podczas odmawiania ostatnich dwóch nowenn do Królowej Różanica..pierwszą odmawiałam w intencji uratowania mojego małżeństwa- jeszcze nie ma konkretnych zmian w życiu mojego męża(związał sie z inna kobietą) ale wiem ze jest walka duchowa o czym swiadczy kilka jego smsów..

druga nowenne podjelam sie w intencji dzieci ponieważ one również bardzo przeżywały odejscie męża..poprzez modlitwę różancowa  spłynęło na mnie wiele łask jak pokój serca zgoda na wolę bożą-skoro Bóg to wszystko dopuszcza to widocznie jest to dla mnie najlepsze (najlepsze dla mojego zbawienia )Pan daje mi łaske bym modliła sie ciagle za męża, nie pozwala mi zaponieć o nim, przekreslić go..dzieci powoli akceptuja te sytuacje ale już nie płaczą..ufam że Matka Najświetsza uprosi ratunek w swoim czasie.dziiękuję Jej za ogrom łask szczególnie za te które nie dostrzegam w swoim ograniczeniu..za pragnienie ciąglego stawania na modlitwe,by uwielbiac Pana za życie..

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Maria: ufam że Matka Najświętsza uprosi ratunek w swoim czasie"

Powiadom o
avatar
Agucha
Gość
Agucha

„Pan daje mi łaske bym modliła sie ciagle za męża” – prawda, „zgoda na wolę bożą-skoro Bóg to wszystko dopuszcza to widocznie jest to dla mnie najlepsze” – tu ostrożnie – Pan Bóg nie chce rozpadu żadnego z małżeństw! Przecież SAM im błogosławi! To człowiek – tutaj mąż – grzeszy i on sprowadza rozłam do malżeństwa,a nie Pan Bóg! Intencje pięknie, prosze pamietać, że wobec Boga jesteście jedno – gdy Pani przystepuje do Komuni Św. prosze myśleć też o tym, że dzieli to Pani z mężem. Polecam wspólnotę SYCHAR – właśnie dla takich trudnych małżeństw!Z Panem Bogiem!

wdzięczna 82
Gość
wdzięczna 82
Chciałabym zachęcić wszystkich do odmawiania NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ zwanej NIE DO ODPARCIA. Z tą nowenną związane są ogromne łaski; dzięki tej niezwykle skutecznej aczkolwiek niełatwej modlitwie można wyprosić sobie – niemożliwe po ludzku – intencje. Kochani uciekajcie się do Królowej Różańca Świętego, bo za Jej wstawiennictwem dzieją się cuda. Właśnie rozpoczęłam odmawiać siódmą już nowennę w swoim życiu i co dzień doświadczam opieki Naszej Ukochanej Mateńki i Jej Ukrzyżowanego i Zmartwychwstałego Syna, Jezusa Chrystusa. Kochani, módlcie się i zawierzajcie swoje problemy Maryi i Jezusowi, a przekonacie się na własnej skórze, że nie ma problemów nie do rozwiązania. Dziękuję Ci z całego… Czytaj więcej »
Marek (adm.)
Admin

Czekamy na świadectwa!

Ewa
Gość

Pani Mario! W Pani świadectwie widać prawdziwie pokorną osobę!

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij