Paulina: Po raz pierwszy się spotkaliśmy pod moim kościołem parafialnym.

Ukończyłam swoją pierwszą nowennę 1 września 2014 r. i dokładnie 27 dni później 28 września 2014 r. po raz pierwszy się spotkaliśmy pod moim kościołem parafialnym.
Read More

Joanna: Matka Boża z Pompejów czuwa i działa

Dzień dobry wszystkim. Moją kolejną już Nowennę zaczęłam odmawiać 9 stycznia, w intencji zdrowia i sposobu życia mojej siostry. Kiedy zbliżałam się do końca części błagalnej, dowiedziałam się, że wnuczka mojej przyjaciółki bardzo ciężko zachorowała i jest w szpitalu. Natychmiast zmieniłam intencję, nie wiedząc jeszcze na co dziecko zachorowało, na jakim etapie jest choroba i co już lekarze przedsięwzięli.
Read More

Basia: Wielka nadzieja, sprzeciw szatonowi

Modlę sie i wierzę , że kiedyś wszystko sie odmieni. (..) Wierzę, że Maryja postawi na mojej drodze ludzi , którzy pomogą mi rozwiązać ogromne problemy finansowe.
Read More

Katarzyna: Odmieniła go modlitwa

Wiatam serdecznie chce zostawic swoje swiadectwo jakis czas temu zostawilam chlopaka chcialam zeby sie nawrocil wszedl wkoncu na wlasciwa droge a dodam ze strasznie jest uparty wymodlilam dzieki nowennie jest innym czlowiekiem zaczyna postepowac tak jak chcialam i miedzy nami wkoncu panuje zgoda i harmonia mimo ze nie jestesmy razem czuje ze pewnego dnia dzieki Pannienece bedzie to mozliwe
Read More

Joanna: Owoce Nowenny

imo tego nadal bede sie modlic Nowenna, bo nie zrezygnuje z opieki i lask Matki Bozej i Jezusa.
Read More

Maria: ufam że Matka Najświętsza uprosi ratunek w swoim czasie

Zgodnie z obietnicą daną Mate Bożej  chcę podzielić się tym co przeżywałam podczas odmawiania ostatnich dwóch nowenn do Królowej Różanica..pierwszą odmawiałam w intencji uratowania mojego małżeństwa- jeszcze nie ma konkretnych zmian w życiu mojego męża(związał sie z inna kobietą) ale wiem ze jest walka duchowa o czym swiadczy kilka jego smsów..

druga nowenne podjelam sie w intencji dzieci ponieważ one również bardzo przeżywały odejscie męża..poprzez modlitwę różancowa  spłynęło na mnie wiele łask jak pokój serca zgoda na wolę bożą-skoro Bóg to wszystko dopuszcza to widocznie jest to dla mnie najlepsze (najlepsze dla mojego zbawienia )Pan daje mi łaske bym modliła sie ciagle za męża, nie pozwala mi zaponieć o nim, przekreslić go..dzieci powoli akceptuja te sytuacje ale już nie płaczą..ufam że Matka Najświetsza uprosi ratunek w swoim czasie.dziiękuję Jej za ogrom łask szczególnie za te które nie dostrzegam w swoim ograniczeniu..za pragnienie ciąglego stawania na modlitwe,by uwielbiac Pana za życie..

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Marek (adm.)Ewawdzięczna 82Agucha Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Agucha
Gość
Agucha

„Pan daje mi łaske bym modliła sie ciagle za męża” – prawda, „zgoda na wolę bożą-skoro Bóg to wszystko dopuszcza to widocznie jest to dla mnie najlepsze” – tu ostrożnie – Pan Bóg nie chce rozpadu żadnego z małżeństw! Przecież SAM im błogosławi! To człowiek – tutaj mąż – grzeszy i on sprowadza rozłam do malżeństwa,a nie Pan Bóg! Intencje pięknie, prosze pamietać, że wobec Boga jesteście jedno – gdy Pani przystepuje do Komuni Św. prosze myśleć też o tym, że dzieli to Pani z mężem. Polecam wspólnotę SYCHAR – właśnie dla takich trudnych małżeństw!Z Panem Bogiem!

wdzięczna 82
Gość
wdzięczna 82

Chciałabym zachęcić wszystkich do odmawiania NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ zwanej NIE DO ODPARCIA. Z tą nowenną związane są ogromne łaski; dzięki tej niezwykle skutecznej aczkolwiek niełatwej modlitwie można wyprosić sobie – niemożliwe po ludzku – intencje. Kochani uciekajcie się do Królowej Różańca Świętego, bo za Jej wstawiennictwem dzieją się cuda. Właśnie rozpoczęłam odmawiać siódmą już nowennę w swoim życiu i co dzień doświadczam opieki Naszej Ukochanej Mateńki i Jej Ukrzyżowanego i Zmartwychwstałego Syna, Jezusa Chrystusa. Kochani, módlcie się i zawierzajcie swoje problemy Maryi i Jezusowi, a przekonacie się na własnej skórze, że nie ma problemów nie do rozwiązania. Dziękuję Ci z całego… Czytaj więcej »

Marek (adm.)
Admin

Czekamy na świadectwa!

Ewa
Gość
Ewa

Pani Mario! W Pani świadectwie widać prawdziwie pokorną osobę!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!