Uleczenie z choroby nowotworowej

Mam na imię Bożena, mieszkam w Bydgoszczy. Pracuję w szpitalu i tam, raz w tygodniu, w kaplicy szpitalnej prowadzę wraz z mężem Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Poznajemy wiele osób chorych i wspólnie z nimi modlimy się.Przeczytaj Uleczenie z choroby nowotworowej
Przeczytaj całość

Izabela: Nowe szanse

Witam, czuję, że powinnam podzielić się moim świadectwem dotyczącym nowenny pompejańskiej. Rok temu moje dotychczasowe (dalekie od Boga) życie legło w gruzach. Straciłam tamtą miłość, wspólnych znajomych i perspektywę jakiejkolwiek pracy.
Przeczytaj całość

Agnieszka: „Nie martw się, jam przy boku jest twym”

Rodzice wychowali mnie w wierze chrześcijańskiej, uczyli modlitw od małego dziecka i tego że ważna jest niedzielna msza święta. I tak było do momentu skończenia szkoły średniej. Potem przyszły studia, nowe znajomości, chłopak, praca, wyjazdy za granicę do pracy. To jakby sprawiło ze zaczęłam oddalać się od Boga. Tzn do...
Przeczytaj całość

Szymon: „Prawda was wyzwoli”

Sięgnąłem po Nowennę Pompejańską w grudniu ubiegłego roku, kiedy to pierwszy raz w życiu stanąłem w obliczu sytuacji prawdziwie rozpaczliwej. Jako człowiek wychowany w rodzinie katolickiej nie stroniłem od Kościoła, wierzyłem w moc modlitwy, jednak nigdy nie było mi dane zaufać jej z taką siłą. Modliłem się wytrwale, licząc na...
Przeczytaj całość

Monika: Łaski

Po kolejnych dwóch nowennach, postanowiłam dać następne świadectwo. Poprzednie wstawiałam kilka miesięcy temu. W intencji, w której modlę się już prawie rok, nadal nic się nie dzieje. No moze nie zupełnie nic, bo co jakiś czas dostaję od Mateńki znaki, które dodaja mi wiary i nadzieji, ze moja intencja zostanie...
Przeczytaj całość

Maria: ufam że Matka Najświętsza uprosi ratunek w swoim czasie

Zgodnie z obietnicą daną Mate Bożej  chcę podzielić się tym co przeżywałam podczas odmawiania ostatnich dwóch nowenn do Królowej Różanica..pierwszą odmawiałam w intencji uratowania mojego małżeństwa- jeszcze nie ma konkretnych zmian w życiu mojego męża(związał sie z inna kobietą) ale wiem ze jest walka duchowa o czym swiadczy kilka jego smsów..

druga nowenne podjelam sie w intencji dzieci ponieważ one również bardzo przeżywały odejscie męża..poprzez modlitwę różancowa  spłynęło na mnie wiele łask jak pokój serca zgoda na wolę bożą-skoro Bóg to wszystko dopuszcza to widocznie jest to dla mnie najlepsze (najlepsze dla mojego zbawienia )Pan daje mi łaske bym modliła sie ciagle za męża, nie pozwala mi zaponieć o nim, przekreslić go..dzieci powoli akceptuja te sytuacje ale już nie płaczą..ufam że Matka Najświetsza uprosi ratunek w swoim czasie.dziiękuję Jej za ogrom łask szczególnie za te które nie dostrzegam w swoim ograniczeniu..za pragnienie ciąglego stawania na modlitwe,by uwielbiac Pana za życie..

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Maria: ufam że Matka Najświętsza uprosi ratunek w swoim czasie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agucha
Gość
Agucha

„Pan daje mi łaske bym modliła sie ciagle za męża” – prawda, „zgoda na wolę bożą-skoro Bóg to wszystko dopuszcza to widocznie jest to dla mnie najlepsze” – tu ostrożnie – Pan Bóg nie chce rozpadu żadnego z małżeństw! Przecież SAM im błogosławi! To człowiek – tutaj mąż – grzeszy i on sprowadza rozłam do malżeństwa,a nie Pan Bóg! Intencje pięknie, prosze pamietać, że wobec Boga jesteście jedno – gdy Pani przystepuje do Komuni Św. prosze myśleć też o tym, że dzieli to Pani z mężem. Polecam wspólnotę SYCHAR – właśnie dla takich trudnych małżeństw!Z Panem Bogiem!

wdzięczna 82
Gość
wdzięczna 82
Chciałabym zachęcić wszystkich do odmawiania NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ zwanej NIE DO ODPARCIA. Z tą nowenną związane są ogromne łaski; dzięki tej niezwykle skutecznej aczkolwiek niełatwej modlitwie można wyprosić sobie – niemożliwe po ludzku – intencje. Kochani uciekajcie się do Królowej Różańca Świętego, bo za Jej wstawiennictwem dzieją się cuda. Właśnie rozpoczęłam odmawiać siódmą już nowennę w swoim życiu i co dzień doświadczam opieki Naszej Ukochanej Mateńki i Jej Ukrzyżowanego i Zmartwychwstałego Syna, Jezusa Chrystusa. Kochani, módlcie się i zawierzajcie swoje problemy Maryi i Jezusowi, a przekonacie się na własnej skórze, że nie ma problemów nie do rozwiązania. Dziękuję Ci z całego… Czytaj więcej »
Marek (adm.)
Admin

Czekamy na świadectwa!

Ewa
Gość

Pani Mario! W Pani świadectwie widać prawdziwie pokorną osobę!

Obrazki z nowenną pompejańską?