Maria: Dostałam pracę dzięki znajomości z Maryją ! :)

Półtora roku temu bardzo potrzebowałam pracy, pojawiła się szansa jedynie na staż jednak cały czas były jakieś przeszkody, odkładanie.
Read More

Justyna: w intencji brata

Chciałabym po raz kolejny złożyć świadectwo z łask jakie otrzymałam dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej. Modliłam się w intencji brata, jego trudnej i skomplikowanej sytuacji zawodowej w jakiej się znalazł. Otrzymałam łaski o które prosiłam, ale dopiero w momencie kiedy całkowicie zawierzyłam Matce Najświętszej i pogodziłam się z zaistniałą sytuacją -...
Read More

Iwona: początek przemiany

Do tej pory odmówiłam już kilka Nowenn Pompejańskich, jednak nie zostały wysłuchane. Wierzę jednak, że każda odmówiona Nowenna niesie ze sobą wiele łask, których możemy po prostu nie dostrzegać. Moja ostatnia odmówiona Nowenna była w intencji poczucia własnej wartości i godności i ta intencja została wysłuchana. Od zawsze od kiedy pamiętam zawsze borykałam się z niskim poczuciem własnej wartości , kto zmaga się z tym samym co ja ten wie o czym mówię. Na początku odmawiania Nowenny był zachwyt i wiara, że Matka Boża na pewno mnie wysłucha, jednak z czasem przyszło zwątpienie, które czasem przeplatało się z nadzieją, i tak na przemian jak jazda kolejką górską , raz nadzieja raz zwątpienie. Jednak w porównaniu z moimi poprzednimi Nowennami zauważałam dziwne uczucie - taką zgodę na wszystko co przyniesie za sobą ta Nowenna.
Read More

Monika: Dałam radę, choć czasami ta modlitwa była na leżąco

Podjęłam więc decyzję i zaczęłam się modlić. Dałam radę, choć czasami ta modlitwa była na leżąco np. przy usypianiu dziecka.
Read More

jowita: Podziekowanie za otrzymane laski

Zachecam wszystkich do odmawiania rozanca swietego Nowenna Pompejanska ,ktora czyni cuda.
Read More

Małgorzata: Gdy Chrystus żyje w twoich rękach

Skończyłam odmawiać swoją pierwszą nowennę w Wielki Czwartek. Modliłam się za mojego wujka o to aby został uwolniony z nałogu alkoholowego. Jak zazwyczaj można przeczytać w Waszych świadectwach także i ja trafiłam na tą modlitwę poprzez Boży przypadek. I będę wdzięczna za to Maryi już zawsze. W czasie odmawiania otrzymałam liczne łaski. Przede wszystkim uwolniłam się w znacznej mierze z lęku, który wcześniej często zupełnie mnie paraliżował. Stałam się spokojniejsza i pewniejsza tego, że Bóg kocha mnie nieskończoną Miłością. Szczególnie w czasie odmawiania części błagalnej doświadczałam niesamowitej radości, która mnie przepełniała, w tym czasie modlitwa wychodziła mi bez trudności, była spokojna i odmawiałam kolejne różańce z prawdziwą chęcią. Także wtedy trafiłam na rewelacyjną stronę internetową „modlitwa w drodze” co też odczytuje jako Bożą łaskę.  Problemy zaczęły się gdy rozpoczęłam część błagalną. Najpierw koszmarne sny, które nawiedzały mnie przez wiele nocy, a potem niczym nie poparty płacz, który pojawiał się gdy tylko zaczynałam odmawiać różaniec.Mimo to dzięki wsparciu Matki Bożej i Pana Jezusa udało mi się skończyć nowennę. Co do głównej intencji wierzę w to, że Maryja działa w życiu mojego wujka i otoczyła Go swoją miłością. Na razie wujek nie pije od stycznia. Pokładam nadzieję w Panu Zmartwychwstałym i Jego Matce i z pewnością odmówię niebawem kolejną nowennę, bo jest to niesamowita modlitwa przynosząca za sobą umocnienie i Miłość, którą potem czujemy już na co dzień! Dziękuje Wam za Wasze świadectwa były dla mnie bardzo ważne w chwilach zwątpienia, dodawały mi siły do przesuwania kolejnych koralików.     Niech Bóg nam błogosławi!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?