Natalia: Dziękuje za nieustającą opiekę Matki Boskiej.

Za wszystkie inne łaski bardzo dziękuje Bogu, Jezusowi Chrystusowi i Matce Boskiej :) Z Panem Bogiem :) Warto się modlić tą wspaniałą modlitwą.
Read More

Magorzata: Praca po 9 latach

Szczęść Boże, Dzisiaj jest mój 17y dzień nowenny. Odmawiam ją w intencji mojej rodziny. Od ponad 20u lat nękały nas kłopoty, które świetnie nadają się na scenariusz jakiegoś tasiemca o ludzkich nieszczęściach. Mój mąż dzisiaj po 9 latach otrzymał telefon z informacją, że od 6go lipca zaczyna pracę.Przeczytaj Magorzata: Praca...
Read More

Małgorzata: Cud poczecia dziecka

W maju 2015 zaczęłam odmawiać pierwszą Nowenne w intencji poczecia dziecka a drugą w tej samej intencji zakonczylam w listopadzie.
Read More

Karolina: Łaski Matki Bożej

Szczęść Boże:) Jestem teraz w trakcie odmawiania 3 Nowenny w życiu. 1 nowennę zaczęłam odmawiać niedługo po tym jak się o niej dowiedziałam, czyli w drugiej połowie 2014 roku. Ze względu na to, że ta modlitwa nazywana jest modlitwą "nie do odparcia" stwierdziłam, że muszę nią objąć całą rodzinę.Przeczytaj Karolina:...
Read More

Stefania: Zawierzyłam moją wnuczkę Matce Bożej

Na Nowennę Pompejańska trafiłam na początku roku w internecie.Spisałam zasady jej odmawiania ale wydrukowałam dopiero w lutym.Niedługo po tym u synowej,która była w drugim miesiącu ciąży zaczęły się problemy zdrowotne.Po pobycie w szpitalu okazało się, że musi przyjmować leki i bardzo uważać na siebie ponieważ ciąża jest zagrożona.Wówczas pomyślałam, że...
Read More

Maja: zmiany

Byłam złym człowiekiem. Zrobiłam wiele złego. Cierpiałam na zaburzenia równowagi czasem tak silne , że nie mogłam wstać z łóżka, bóle nóg, rąk, bóle głowy, ból serca, senność, słabość. Nadszedł kolejny atak. Tym razem miałam już tak dość, że myślałam o samobójstwie. Dostałam leki uspakajające… na 3 dzień jak czułam się trochę lepiej i dotarło do mnie , że czas coś z tym zrobić. Poszłam do Kościoła. Tam do spowiedzi ( po 3 latach ) Zakupiłam różaniec i na szybkiego wybrałam „jakąś” książeczkę. W drodze do domu przeczytałam o czym jest i od tego dnia postanowiłam zmienić swoje życie. Odmawiam codziennie od 27.03.2013. Zawroty głowy przycichły. Codziennie proszę o uzdrowienie. Wiem, że bez lekarza się nie obejdzie dlatego, że mam od dawna zaburzenia psychiczne. Zaszły maleńkie zmiany ( nie chodzę jak pijana , mogę wykonywać wiele czynności) i staram się jak tylko mogę zajść na wieczorną Mszę. Przez 5 lat lekarze wykluczyli już wszystko co mogli. Teraz wierzę, że się uda. Przy pomocy Psychiatry i dzięki moim prośbom. Po mimo tego, że mam ataki paniki w dużych skupiskach ludzi i w Kościele na początku zaczynam się denerwować to mija. Wyciszam się i czuję się inaczej. Moja nowenna zaczęła się spontanicznie i kończy się 19.05.2014 w dniu urodzin mojej córki. To musi coś znaczyć.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Maja: zmiany"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
lupla
Gość

pomodlę się za ciebie lecz myślę że możesz również poszukać jakiś informacji na temat mszy uzdrawiającej w której mogłabyś wsiąść udział. Dwa razy w miesiącu odbywają się tak owe msze w Czatachowie których transmisję można wysłuchać przez neta. Oto link
http://mimj.pl/

Joanna
Gość
Joanna

moze to byc Twoje nowe narodzenie Maju! tak jak narodzila sie Twoja coreczka, to na pewno symboliczna data. Pomoodle sie za Ciebie, wzruszylo mnie do lez Twoje swiadectwo. Sama borykalam sie z nerwica, depresja, obsesyjna zazdroscia, wiem tylko w malym procencie co mozesz przezywac i podziwiam za wiare oddania sie w rece Maryi. Ks Pawlukiewicz powiedzial, ze rozni ludzie przychodzili do niego do spowiedzi, na rozmowy, z roznymi problemami, ale tylko Ci oddajacy sie Maryi NIGDY NIE POPADALI W ROZPACZ, piekne prawda? trzymaj sie Maryi kochana Maju!!

Nika
Gość

Pani Maju, te objawy, które Pani podaje, to może być od pszenicy. Polecam lekturę książki d-ra Williama Davisa „Życie bez pszenicy” albo chociaż odstawić produkty z pszenicą na 3 miesiące.

Anik
Gość

Polecam modlitwa ojca Daniela z Przetachowej, sa na You Tube, Sam Jezus uzdrowienia za posrednictwem ksiedza Daniela, ja sama otrzymajam LASIK modlic sie z Ojcem Danielem przez Internet.

Obrazki z nowenną pompejańską?