Maja: zmiany

Byłam złym człowiekiem. Zrobiłam wiele złego. Cierpiałam na zaburzenia równowagi czasem tak silne , że nie mogłam wstać z łóżka, bóle nóg, rąk, bóle głowy, ból serca, senność, słabość. Nadszedł kolejny atak. Tym razem miałam już tak dość, że myślałam o samobójstwie. Dostałam leki uspakajające… na 3 dzień jak czułam się trochę lepiej i dotarło do mnie , że czas coś z tym zrobić. Poszłam do Kościoła. Tam do spowiedzi ( po 3 latach ) Zakupiłam różaniec i na szybkiego wybrałam „jakąś” książeczkę. W drodze do domu przeczytałam o czym jest i od tego dnia postanowiłam zmienić swoje życie. Odmawiam codziennie od 27.03.2013. Zawroty głowy przycichły. Codziennie proszę o uzdrowienie. Wiem, że bez lekarza się nie obejdzie dlatego, że mam od dawna zaburzenia psychiczne. Zaszły maleńkie zmiany ( nie chodzę jak pijana , mogę wykonywać wiele czynności) i staram się jak tylko mogę zajść na wieczorną Mszę. Przez 5 lat lekarze wykluczyli już wszystko co mogli. Teraz wierzę, że się uda. Przy pomocy Psychiatry i dzięki moim prośbom. Po mimo tego, że mam ataki paniki w dużych skupiskach ludzi i w Kościele na początku zaczynam się denerwować to mija. Wyciszam się i czuję się inaczej. Moja nowenna zaczęła się spontanicznie i kończy się 19.05.2014 w dniu urodzin mojej córki. To musi coś znaczyć.

POMPEJAŃSKIE

RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
AnikNikaJoannalupla Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
lupla
Gość
lupla

pomodlę się za ciebie lecz myślę że możesz również poszukać jakiś informacji na temat mszy uzdrawiającej w której mogłabyś wsiąść udział. Dwa razy w miesiącu odbywają się tak owe msze w Czatachowie których transmisję można wysłuchać przez neta. Oto link
http://mimj.pl/

Joanna
Gość
Joanna

moze to byc Twoje nowe narodzenie Maju! tak jak narodzila sie Twoja coreczka, to na pewno symboliczna data. Pomoodle sie za Ciebie, wzruszylo mnie do lez Twoje swiadectwo. Sama borykalam sie z nerwica, depresja, obsesyjna zazdroscia, wiem tylko w malym procencie co mozesz przezywac i podziwiam za wiare oddania sie w rece Maryi. Ks Pawlukiewicz powiedzial, ze rozni ludzie przychodzili do niego do spowiedzi, na rozmowy, z roznymi problemami, ale tylko Ci oddajacy sie Maryi NIGDY NIE POPADALI W ROZPACZ, piekne prawda? trzymaj sie Maryi kochana Maju!!

Nika
Gość
Nika

Pani Maju, te objawy, które Pani podaje, to może być od pszenicy. Polecam lekturę książki d-ra Williama Davisa „Życie bez pszenicy” albo chociaż odstawić produkty z pszenicą na 3 miesiące.

Anik
Gość
Anik

Polecam modlitwa ojca Daniela z Przetachowej, sa na You Tube, Sam Jezus uzdrowienia za posrednictwem ksiedza Daniela, ja sama otrzymajam LASIK modlic sie z Ojcem Danielem przez Internet.

Obrazki z nowenną pompejańską?

%d bloggers like this: