Joanna: chcialam ratowac moje malzeństwo

Szcześć Boze.Witam wszystkich i chcialam Wam bardzo podziekować za Wasze świadectwa ,ktore byly i sa dkla mnie wielkim wsparciem i nadzieja.Za kazdym razem ciesze sie ,ze u innych nasza Mateńka kochana wyssłuchuje ich intencji.Ja 2 razy modlilam sie w tej samej intencji,uratowania mojego 20 letniego małżenstwa.Przeczytaj Joanna: chcialam ratowac moje...
Read More

Ilona: Modlitwa o zdrowie i uzdrowienie chorej mamy na raka

Chwała Tobie Najświętsza Maryjo Panno za opiekę Nad moją mamą, poprawę jej stanu. Królowo Różańca Świetego Módl się za nami.
Read More

Barbara: Każda Nowenna jest wysłuchiwana!

Modlę się Nowennę Pompejańską już trzeci raz i choć żadna prośba nie została jeszcze wysłuchana tak, jak sobie to wyobrażałam to pragnę dać świadectwo, jak wiele łask otrzymałam i jestem przekonana, że Maryja ma je dla każdego, kto wiernym i gorącym sercem się do niej zwraca. Pierwszą nowennę zaczęłam się...
Read More

Ala: uzdrowienie – ciśnienie unormowało się

Zachęcam każdego do odmawiania nowenny!
Read More

Katarzyna: sprawy sądowe

Sprawy toczą się dotąd, jednak wiem, że Bóg walczy, że Maryja ma nas w swojej najczulszej i najlepszej opiece!! Dziękuję Ci Matko Najświętsza!
Read More

Magdalena: dziś spłacam całość długu!

Odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji dużych kłopotów finansowych. Miałam do spłacenia duży dług, z którym trudno mi było sobie poradzić.

Prosiłam Matkę, aby pomogła mi, aby zaopiekowała się mną w tej trudnej sytuacji. Prosiłam ją, abym miała możliwość spłacenia tego długu. Dziś spłacam całość! W międzyczasie miałam dużo pracy, dzięki której mogę spłacić moje zadłużenie. Dodam, że nie mogłam się z tym uporać przez rok. A po odmówieniu Nowenny, stał się cud. Tak, to wielka łaska, jaką Matka wylewa na każdego kto się do niej zwróci z modlitwą, kto się odda w jej ręce. Bądź uwielbiona Mamo w niebie!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

16 komentarzy do "Magdalena: dziś spłacam całość długu!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Urszula
Gość
Urszula

Świadectwo naszych czasów, bez Bożej pomocy ani rusz.Chwała Tobie Panie Boże, że pomagasz w różnych sprawach.

Monika
Gość
Monika

Cudownie:) Mateńka jest niesamowita!

Ewa
Gość

Piękne świadectwo!

iwona
Gość
ja też odmawiałam nowenne pompejańską w intencji moich kłopotów finansowych , skończyłam rok temu , dzis jest jeszcze gorzej , firma nie przynosi dochodów , jestem wyczerpana , boje się odmawiać kolejna nowenne, bo podczas odmawiania było strasznie , wciąz platał mi się rózaniec , jeden mi zginąl , w nocy koszmary … od tego czasu jednak nie zginęłam ,wciąz mam nadzieję , odmawiam rózaniec prawie codziennie ,właściwie z nim zasypiam , wiem ,że niraz modle sie przez sen, jednocześnie , odmawiam koronke do Bożego Miłosierdzia w intencji wszystkich zadłuzonych codziennie , od wielu lat staram się byc na środowej… Czytaj więcej »
Dorota
Gość
Dorota

iwona ja sie pomodle za ciebie

Joanna Chmiel Niedziałek
Gość

Iwonko miej nadzieję Matka Boża zawsze przy nas jest i czuwa, odmawiaj też Akt zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi,Królowej Polski.Naprawde pomaga.:)

Wiktoria
Gość
Wiktoria

Bogu niech będą dzięki!!!!!!!!!!!

piotr
Gość

Iwono oczywiście postaram się zmówić dziesiątkę różańca i proszę dać znać czy się udało :).

ania
Gość

To cudowne świadectwo 🙂
Sama mam problemy finansowe,modliłam się też NP trzykrotnie,ale żadnej nie ukończyłam:-( Początek byl bardzo łatwy,ale część Dziękczynna już nie taka prosta…Dwukrotnie kilka dni przed zakończeniem przerwałam 🙁 Może dlatego nie otrzymałam tego o co prosiłam…Chociaż robiłam to z wielką wiarą i zawierzeniem Matce i Jezusowi.

Dziś Wielki Piątek -Pan Jezus umiera za nas grzeszników.Wierzę że podniosę się i będę żyć.
Na razie nie mam siły,odwagi by rozpocząć kolejną Nowennę,ale na różańcu będę modlić się do końca życia.

Pomodlę się za Ciebie Iwono i za wszystkich,którzy maja problemy finansowe ,bo wiem jak to jest,kiedy musisz oddać,a nie masz z czego…

iwona
Gość

dziękuję Piotrowi , Aniu ja też będę modlić sie do końca zycia na różańcu , ale wciąż strasznie boje sie podjąc nowenny pompejańskiej

piotr
Gość

Iwono trzeba się wspierać wzajemnie chociaż to jest internet,ale zawsze to jakaś pomoc 🙂

Asia
Gość

Iwono, Aniu, a czy nie sądzicie, że właśnie o to chodzi zlemu, żeby Was powstrzymać z dala od Nowenny? Życzę Wam siły, aby mu się przeciwstawić i zacząć od nowa NP. Podobno, gdy sprawa jest miła Bogu zły szaleje. Więc nie poddawajcie się i walczcie bo z Bogiem i Maryją mamy przewagę 🙂 przeciwstawić się mu, a Maryja napewno odkryje Was swoim płaszczem. Z Bogiem

Asia
Gość

*przeciwstawcie się mu, a Maryja napewno okryje Was swoim płaszczem.

Dariusz
Gość
Dariusz

Iwono na mnie też możesz liczyć wiem jak boli taka sytuacja jak Twoja

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?