Aleksandra: Łaska Maryi ma niesamowitą moc

Szczęść Boże Wszystkim! Chciałabym podzielić się z Wami Moim kolejnym Świadectwem za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny. Odkąd w zeszłym roku pod koniec stycznia zaczęłam odmawiać NP wciąż doznaję niesamowitych cudów w moim życiu (nawet tych najmniejszych), dzięki Maryi.
Przeczytaj całość

Jadwiga: teraz jestem spokojniejsza nie czuję się sama ze swoimi kłopotami

Dwa razy odmawiałam Nowennę Pompejańską. Otrzymałam wiele Łaski Bożej . Pomoc o którą prosiłam Pana Boga za pośrednictwem Matki ukochanej Maryi Różańcowej z Pompejów otrzymałam.Już teraz jestem spokojniejsza nie czuję się sama ze swoimi kłopotami. Nie umiem tak ładnie opisywać tego co czuję jak inni ,ale jestem szczęśliwa i wiem że Kochana Matka Różańcowa pokierowała mną tak, że wskazała mi drogę do abym ją poprosiła o pompc. Nagle rozbolał mnie ząb wokół ropień właściwie powstał bez powodu.
Przeczytaj całość

Dorota: Maryja wyciszyła u mnie stres

Za dwa dni kończę odmawiać 4 nowennę pompejańską. W trakcie odmawiana poczułam wielką opiekę Matki Bożej. Maryja wyciszyła u mnie stres, który zawładnął moim życiem, poukładałam sprawy, które niedawały mi spokoju, czułam opiekę w sprawach zawodowych i w życiu prywatnym.
Przeczytaj całość

Małgosia: Wymodlony mąż dla córki i narodziny wnuczki od syna

Pierwszy raz Nowennę pompejańską w intencji dobrego męża dla córki odmawiałam trochę nieudolnie bo nie do końca wiedziałam jak ma to wyglądać. Ale Matka Boża wysłuchała i zakończył się niedobry związek mojej córki a po jakimś czasie poznała wspaniałego chłopca dla ktorego Bóg jest na pierwszym miejscu. Ufam że to...
Przeczytaj całość

Łukasz: łaska pracy

Chciałbym podziękować Najświętszej Maryi Pannie za otrzymaną pracę, której nie miałem od ponad dwóch lat. Dwukrotnie odmawiałem wraz z rodzicami Nowennę Pompejańską w intencji znalezienia pracy. Podczas odmawiania drugiej nowenny, tydzień przed zakończeniem otrzymałem ofertę i zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.Przeczytaj Łukasz: łaska pracy
Przeczytaj całość

Katarzyna: Deszcz łask

Odmawiam Nowennę od początku Wielkiego Postu, skończę ją 27 kwietnia (w Niedzielę Miłosierdzia Bożego i w dzień kanonizacji JPII). Moja intencja to: za wszystkich członków mojej rodziny, przyjaciół, sąsiadów, wszystkich ludzi, których kiedykolwiek poznałam. Już w pierwszym tygodniu odmawiania stała się niespodziewana rzecz: jeden z moich znajomych, który walczy z alkoholizmem i depresją (jest bardzo młody, ma 28 lat) dostał pracę (co w oczywisty sposób pomoże mu normalizować swoje życie)! O nim starałam się pamiętać szczególnie w modlitwie. Poza tym wydarzyło się wiele innych rzeczy, które jestem pewna, że pochodzą od Dobrego Boga, otrzymane w tym szczególnym czasie Wielkiego Postu i odmawiania Nowenny, np. poprawa relacji z pewnymi osobami. Wydarzyły się też rzeczy trudne, ale wiem, że i one są potrzebne, bo prowadzą do oczyszczenia. Znajduję na to wszystko tylko jedno określenie: deszcz łask, a z radością myślę, że jeszcze Nowenny nie skończyłam, więc co jeszcze się wydarzy:)? Królowo Różańca Świętego „gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie”. Amen!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Katarzyna: Deszcz łask"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ela
Gość

Odmawiam nowennę od 1 marca, dzieją się różne rzeczy, „ustawia się” jak należy życie moich bliskich, choć nowennę odmawiam w intencji syna pozytywne zmiany dokonują się w całej rodzinie. Widzę te zmiany i czuję , że otacza nas opieka Matki Bożej !

Katarzyna
Gość
Katarzyna

No właśnie:) to jest najpiękniejsze w tej Nowennie, że Bóg nas zaskakuje przez ręce Maryi. I myślę, że siłą tej modlitwy jest to, że zwracamy się cali w medytacji do Boga i Jego tajemnic. Niejako „musimy” do nich się zwrócić, czyli zwracamy się do Boga. Maryja nas do Niego prowadzi. Ja dostałam kolejne łaski: wyprostowanie trudnej sytuacji, której niedawno doznałam i pewna łaska dla moich Rodziców:)

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!