Krzysztof: Wspaniała żona

O nowennie dowiedziałem się już jakiś czas temu i poleciłem ją np. mojej mamie. Wiem, że modli się w ten sposób. Ja sam zacząłem modlić się Nowenną 26 lutego. Chciałem zacząć dzień wcześniej ale mi się nie udało. Modliłem się o wspaniałą żonę. Dodawałem też często abym ja także był...
Read More

Tadeusza: łaska uwolnienia z niewoli hazardu

Polecamy Twojej Opiece całą naszą rodzinę.
Read More

Zosia: Powrót brata do zdrowia

Witam serdecznie. Długi czas odkładałam napisanie tego świadectwa jednak jako że planuję odmówienie kolejnej Nowenny, myślę że przyszedł najwyższy czas aby wypełnić obietnicę daną Matce Bożej w części dziękczynnej Nowenny. Trudno powiedzieć skąd dokładnie dowiedziałam się o tej modlitwie. Obijała mi się o uszy i oczy przez jakiś czas, do...
Read More

Janina: Opieka Matki Bożej

Od najmłodszych lat czułam opiekę Matki Bożej.Kilka lat temu zachorowałam na chorobę nowotworową. I wtedy szukałam w internecie skutecznej modlitwy o spokojne przeżycie choroby i właściwe przygotowanie się na śmieć. Przeczytaj Janina: Opieka Matki Bożej
Read More

Szymon: Egzamin na prawo jazdy

Moja druga nowenna dotyczyła egzaminu na prawo jazdy. W listopadzie zeszłego roku zacząłem kurs i mniej więcej w tym samym czasie rozpocząłem nowennę. Trzy dni temu zdałem teorię (na 100%), dzisiaj praktykę. Oby dwa egzaminy za pierwszym podejściem.
Read More

Katarzyna: Deszcz łask

Odmawiam Nowennę od początku Wielkiego Postu, skończę ją 27 kwietnia (w Niedzielę Miłosierdzia Bożego i w dzień kanonizacji JPII). Moja intencja to: za wszystkich członków mojej rodziny, przyjaciół, sąsiadów, wszystkich ludzi, których kiedykolwiek poznałam. Już w pierwszym tygodniu odmawiania stała się niespodziewana rzecz: jeden z moich znajomych, który walczy z alkoholizmem i depresją (jest bardzo młody, ma 28 lat) dostał pracę (co w oczywisty sposób pomoże mu normalizować swoje życie)! O nim starałam się pamiętać szczególnie w modlitwie. Poza tym wydarzyło się wiele innych rzeczy, które jestem pewna, że pochodzą od Dobrego Boga, otrzymane w tym szczególnym czasie Wielkiego Postu i odmawiania Nowenny, np. poprawa relacji z pewnymi osobami. Wydarzyły się też rzeczy trudne, ale wiem, że i one są potrzebne, bo prowadzą do oczyszczenia. Znajduję na to wszystko tylko jedno określenie: deszcz łask, a z radością myślę, że jeszcze Nowenny nie skończyłam, więc co jeszcze się wydarzy:)? Królowo Różańca Świętego „gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie”. Amen!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KatarzynaEla Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ela
Gość
Ela

Odmawiam nowennę od 1 marca, dzieją się różne rzeczy, „ustawia się” jak należy życie moich bliskich, choć nowennę odmawiam w intencji syna pozytywne zmiany dokonują się w całej rodzinie. Widzę te zmiany i czuję , że otacza nas opieka Matki Bożej !

Katarzyna
Gość
Katarzyna

No właśnie:) to jest najpiękniejsze w tej Nowennie, że Bóg nas zaskakuje przez ręce Maryi. I myślę, że siłą tej modlitwy jest to, że zwracamy się cali w medytacji do Boga i Jego tajemnic. Niejako „musimy” do nich się zwrócić, czyli zwracamy się do Boga. Maryja nas do Niego prowadzi. Ja dostałam kolejne łaski: wyprostowanie trudnej sytuacji, której niedawno doznałam i pewna łaska dla moich Rodziców:)