Katarzyna: bliskość Matki Bożej

Jestem w trakcie odmawiania 2 nowenny i jak narazie to o co prosze nie spelnilo sie. Modlilam sie o dobrego meza dla siebie i laske nawrocenia znajomego. Jednak skladam swiadectwo tego, ze ta modlitwa przynosi ze soba laski.

Po pierwsze bardzo mnie zblizyla do Matki Bozej, wczesniej nie bylam w stanie odmowic 1 dziesiatki rozanca Po drugie daje pokoj i radosc. Mysle, ze stanowi pewnego rodzaju plaszcz ochronny. Po trzecie modlilam sie u ojcow dominikanow przed obrazem Jezusa Milosiernego, mowilam Jezusowi o tych moich modlitwach i nagle tak jakby Jezus powiedzial do mnie, ze „Ona bardzo upomina sie o Ciebie u mnie”, „Opiekuje sie Toba”. To bylo niesamowite uczucie.

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________

11
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
4 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
ŁucjaMagdaUrszulaJOANNAŁukasz Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Jolanta
Gość
Jolanta

Kasiu wierzę że niedługo spotkasz dla siebie dobrego,kochającego męża!

Łukasz
Gość
Łukasz

Kasiu ja zaczne tez nowenne o dobra żone ale zastanawia mnie czy nie walczyc za pomoca nowenny o moja zone,ktora wniosła pozew o rozwod,sam nie wiem co robic

JOANNA
Gość
JOANNA

Jeżeli masz już żonę, to módl się o przemianę Waszych serc – Twojego i również Jej, byście znowu mogli być razem przebaczając sobie wszystko co Was poraniło – po prostu – oddaj w swoim i swojej żony imieniu -to wszystko Bogu. Po co ci nowa żona. Niech będzie tylko odmieniona i Ty również dla Niej – mocą modlitwy. Takie cuda też się zdarzają – przecież dla Boga nie ma nic niemożliwego – a taka intencja powinna Mu się podobać – jak sądzę.

Łukasz
Gość
Łukasz

Joasiu dziekuje,tak zrobie nadal kocham moją obecną żone,naszego synka i rowniez jej dwojke dzieci z pierwszego malzenstwa,mam maly klopot nie bardzo wiem jak zaczać,czy wpierw skorzystac ze spowiedzi swietej czy przed spowiedzia,aha czy po kazdej dziesiatce odmawia pomnij o milosierna….?

JOANNA
Gość
JOANNA

Po 5-ciu dziesiątkach, czyli po każdej z 3-ech lub 4 części, jeżeli będziesz mówił również tajemnice światła ustalone prze naszego papieża Jana Pawła II. Do spowiedzi idź jak tylko Ci się nadarzy okazja, a z modlitwą nie czekaj ani dnia dłużej, bo szkoda czasu marnować, jeśli już jej siła może zacząć działać od teraz.

Urszula
Gość
Urszula

ŁUKASZU, modlitwę błagalną odmawiamy po każdej części różańca, np. po radosnej, po światła, po bolesnej, potem po chwalebnej- przez 27 dni. Potem jest tak samo, tylko dziękczynna. Walcz z Bogiem o małżeństwo.

Łukasz
Gość
Łukasz

Walcze cały czas,najgorsze jest to ze żona całkowicie sie odsuneła od Boga.W jej mieszkaniu nie ma krzyza nawet,brak modlitw,do kosciola tez nie chodzi a o rzeczach religijnych nie chce slyszec,rozlacza tel zaraz.Ciezki mam przypadek,mimo to wierze

Łukasz
Gość
Łukasz

Urszula bo troche sie gubie blagalna po kazdej dziesiatce rozanca tzn po kazdej czesci z tajemnic np.radosnej w sumie 5 razy w ciagu jednej tajemnicy?

JOANNA
Gość
JOANNA

Nie po każdej 10-tce, tylko 5-dziesiątce, czyli po 5 tajemnicach każdej części. I jak odmawiasz 4 części : Radosną, Światła, Bolesną, Chwalebną, to tych formułek wypowiadasz 4, przez 27 dni – błagalną – ” Pomnij……” i przez kolejnych 27 dni- dziękczynną – ” Cóż Ci dać mogę …..”

Magda
Użytkownik
Członek
Magda

Czasami na nawrócenie kogoś potrzeba więcej czasu niż 54 dni..
Więc nie martw się, że jeszcze modlitwa nie została wysłuchana.. Bóg napewno ją usłyszał.
„Utrata każdej duszy pogrąża mnie w śmiertelnym smutku. Zawsze mnie pocieszasz, kiedy się modlisz za grzeszników. Najmilsza mi jest modlitwa – to modlitwa za nawrócenie dusz grzesznych; wiedz córko moja że ta modlitwa zawsze jest wysłuchana” – Dzienniczek Św. Faustyny (1397)

Łucja
Gość
Łucja

Łukaszu!!!!Walcz,jak rycerz,o Wasze małżeństwo!!!!Pewmie maszŚLUB KOŚCIELNY ze swoją żoną???To właśnie dlatego!!!!NIE szukaj nowej towarzyszki,bo to jest po prostu CUDZOŁÓSTWO,za które grozi kara OGNIA PIEKIELNEGO!!!!Pomodlę się za CIEBIE i Twoją ŻONE,żeby BÓG OJCIEC uratował Wasze relacje.Módl się dalej Nowenną Pompejańską, a zobaczysz,że za pewien(tylko BOGU WIADOMY CZAS)zaczną się dziac CUDA w Twoim życiu!!!!
Jesteś DZIELNYM,dojrzałym,odpowiedzialnym CZŁOWIEKIEM!!!!!

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące