Magdalena: egzamin na studia

Odmawiałam Nowennę Pompejańską  z wielką nadzieją na to, że moja córka dostanie się na wymarzone studia, na które po zdaniu matury za pierwszym razem się nie udało.Wiadomość o tym, że się dostała w tym roku otrzymała kilka dni przed rozpoczęciem roku akademickiego. Dziękuję Niepokalanej, bo tylko dzięki Jej wstawiennictwu prośba...
Przeczytaj całość

Anna: łaska przemiany

Podobno Nowenna nie do Odparcia daje Laskę , o którą prosimy i jeszcze coś od Maryji. Włąśnie dostałam to COŚ dodatkowego, co sprawiło mo ogromną radość. W listopadzie 2013 r. skończyłam pierwszą w zyciu Nowennę Pompejańską i dokładnie 13 listopada w świeto Matki Bożej Królowej Różańca św. z Pompejów otrzymałam...
Przeczytaj całość

Arek: Uzdrowienie z refluksu żołądkowego i wyjście z długów

Długo zwlekałem z napisaniem tego świadectwa, ale w końcu obiecałem Najświętszej Maryi Pannie, więc trzeba się podzielić tym moim cudem, który wydarzył się w moim życiu. Kilka lat chorowałem na refluks żołądkowy, stwierdzony przez lekarza. Dostałem skierowanie na gastroskopię, ale gastrolog stwierdził, że objawy nie są aż tak silne, żeby...
Przeczytaj całość

Teresa: Z medycznego punktu widzenia to niemożliwe

Witam serdecznie,wreszcie i ja mogę złożyć świadectwo cudu uzdrowienia z nowotworu jakim jest międzybłoniak opłucnej.Jest to bardzo agresywny nowotwór nie dający żadnych szans! I ten właśnie typ nowotworu stwierdzono u mojego męża w sierpniu 2017r. Konsylium lekarskie orzekło,że jest to bardzo agresywny nowotwór,zarastający całą opłucną z rozsiewem do węzłów chłonnych i do krwioobiegu,krótko mówiąc rak jest w całym organizmie,jest nie operacyjny nie można stosować radioterapii ponieważ w opłucnej zbiera się duża ilość płynu,do 5 litrów,był płyn ściągany 3 razy ale wciąż sie zbierał,jedyne co można zastosować to chemia paliatywna,aby mąż nie cierpiał i że zostało mu 6-12 miesięcy życia!!
Przeczytaj całość

Beata: Cud macierzyństwa

Przeszlam zalamanie, bunt przeciw Bogu, nie widzialam szans na upragnione macierzynstwo...az wreszcie odkrylam Nowenne Pompejanska. I gleboko wierze, ze tylko dzieki Maryi jestem teraz mama.
Przeczytaj całość

Karolina: Jak Ona musi nas wszystkich kochać, niepojęte to wszystko.

Witam,

swoją pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w intencji pozostania w

 mojej obecnej pracy, kończyła mi się umowa, nie było wiadomo co będzie dalej. Na 4 dni przed końcem nowenny, dowiedziałam się, że mogę zostać bez problemu, dostałam umowę na stałe i w dodatku podwyżkę.

Moi znajomi  byli bezrobotni, radziłam im żeby odmawiali tą nowennę. Kolega dostał pracę po miesiącu, a koleżanka po 10 dniach od skończenia nowenny, Dodam, że  w naszym mieście jest bardzo ciężko z pracą, a  tutaj taka niespodzianka.  Komu tylko się da mówię o tej nowennie, bo naprawdę dzięki niej dzieją się takie cuda, że ja sama nie potrafię się nadziwić. Nabyłam obrazki z tą nowenną i rozdaję je  komu się tylko da. Obrałam sobie za punkt honoru rozpowszechnianie tej nowenny.

Wraz ze mną tą cudną modlitwę odmawiają 4 osoby. Razem się wspieramy.

Obecnie jestem w trakcie  odmawiania  już 5 nowenny. Postanowiłam odmawiać tą modlitwę do końca swojego życia. Jest tyle próśb, tyle osób za które warto się pomodli, jak nie za rodzinę, to za znajomych.. Zawsze będzie przybywać intencji.Mam już co najmniej 4  zaplanowane na przód .

   Teraz wiem, dlaczego nowenna  trwa aż 54 dni, to dlatego żeby każdy się rozkochał w niej i już nie mógł przestać się nią modlić  Czuję,że się przez nią ogromnie zmieniłam,, zaczęłam stawiać Pana Boga na pierwszym miejscu wiem że cokolwiek by się nie działo On jest zawsze przy mnie. Jestem bardzo wdzięczna mojej Pani Pompejańskiej za łaski które otrzymałam. Jak Ona musi nas wszystkich kochać, niepojęte to wszystko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

13 komentarzy do "Karolina: Jak Ona musi nas wszystkich kochać, niepojęte to wszystko."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
nieznajoma
Gość
nieznajoma

Super :-). Piekne świadectwo :-).

Kasia
Gość

Chwała Panu, bo tak właśnie jest 😉

Załamana
Gość
Załamana
Czytam Wasze świadectwa o znalezieniu pracy i łzy mi napływają do oczu, dlaczego ja nie jestem wysłuchiwana, odmawiam już 7 NP w intencji znalezienia pracy i nic. Wysłałam setki CV, parę rozmów i nic. Mam skończone studia, wieloletnie doświadczenie zawodowe. Modliłam się NP o męża i też bez efektu. To jest jakaś kara dla mnie, już nie wiem czy dalej się modlić, bo może mam nieść ten krzyż, tylko na co Matce Boskiej moje łzy, stres, załamanie i poczucie, że nic nie jestem warta, bez pracy bez męża, dzieci…. Może Ktoś odmówi za mnie choć zdrowaśkę, bo sama nie daję… Czytaj więcej »
Czesia
Gość
Czesia

Podaj swoje imię i trwaj w modlitwie. Odmawiam dziesiątkę za nas wszystkich oprócz swojej Nowenny, za ciebie się też pomodlę. Nie trać wiary i przeanalizuj wszystkie swoje wydarzenia z życia, na pewno nie jedną łaskę otrzymałąś . Dziękuj z pokorą!. Pozdrawiam cię serdecznie.

Gosia
Gość

Może Pan Jezus oczekuje od Ciebie całkowitego zawierzenia Mu. Znajdź w necie o ks. Dolindo Ruotolo i podyktowany mu przez Pana Jezusa akt zawierzenia. Spróbuj w ten sposób modlić się codziennie, w każdej chwili kiedy sobie o tym przypomnisz a zdrój łask spłynie na Ciebie (począwszy od niesamowitego pokoju serca pomimo przeciwności).

Ela
Gość

Przepraszam, a gdzie można nabyć takie obrazki z nowenną, o których wspomniałaś?

Ela
Gość

A nie, sorki, już wiem, wiem, tez nabyłam:)

Gosia
Gość
Załamana, wiem, że kiedy człowiek czuje się zdołowany to nic nie jest w stanie go pocieszyć ale spróbuj uwierzyć, że to czego doświadczasz ma sens (w przeciwnym wypadku Pan Bóg inaczej by to poukładał…). Jest wiele świadectw o otrzymanej pracy po dłuższym okresie oczekiwania. Pewna kobieta czekała 2 lata ale stwierdziła, że lepszej pracy nie mogłaby sobie wymarzyć i że warto było tyle czekać. Z perspektywy czasu nawet tak długi okres oczekiwania uznała za błogosławiony. Pan Bóg wie co robi. Pamiętam też świadectwo człowieka, który przez 9 lat pracował fizycznie (tylko). W końcu kręgosłup odmówił mu posłuszeństwa, był pół roku… Czytaj więcej »
piotr
Gość

@Gosia Mądrze napisane :).
Ela głowa do góry jesteśmy wszyscy razem.

piotr
Gość

Chciałem napisać do załamanej a wyszło mi do Eli 🙂
Załamana głowa do góry.

Załamana
Gość
Załamana
Czesiu mam na imię Marzena. Ja się modlę i powtarzam, że Matka Boska nie mogła mnie zostawić, że te moje zdrowaśki do Niej dotarły i że jakiś plan Boga się realizuje, tylko dlaczego ten plan jest taki okrutny, inni mają jakoś lżej. Tak po ludzku nie mam już siły, jestem sama z tym wszystkim. Od 3 lat wszystko się wali, ile jeszcze moich łez będzie potrzebnych. Na wiele spraw nie mam nawet wpływu jak choćby to, że mój tata pije, też odmówiłam w tej intencji NP. Ja już chyba nawet nie liczę na optymistyczne zakończenie moich problemów, bo wiem, że… Czytaj więcej »
Merkapte
Gość
Merkapte

Załamana i wszyscy inni, którym jest ciężko: nie łamcie się. Ostatnio wszystkie moje plany życiowe wzięły w łeb i myślałam, że tego nie przeżyję ale trafiłam na książkę „Moc uwielbienia” Merlina R.Carothers i totalnie zmieniło się moje podejście do życia i planu Bożego na moje życie a nawet zdarzyły się małe cuda! Książkę polecam wszystkim, którzy modlą się latami bezskutecznie, tym, którzy nie mają nadziei i są na skraju wytrzymałości. Bóg nie chce nas takimi widzieć, on chce mieć nas szczęśliwych ale jeszcze bardziej chce byśmy mu zaufali. Polecam, głowy do góry!

Załamana
Gość
Załamana

Bóg Zapłać na podpowiedz, na pewno kupię tę książkę. Liczę, że po jej lekturze coś u mnie w życiu także drgnie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!