Elżbieta: Świadectwo

Dzisiaj znajomy zdziwił się, widząc różaniec w moim ręku, a ja z dumą oświadczyłam, że nie wstydzę się różańca. Dziękuję Ci Matko Boża za tę cudowną modlitwę.
Read More

Henryka: Choroba nowotworowa córki

W 2010 roku  moja córka (45 lat)  dowiedziała się o chorobie nowotworowej jajnika- nowotwór złośliwy nie powodujący przerzutów. Przeprowadzono operację, po której lekarz poinformował nas, że nie zdołali wszystkiego zrobić, usunąć całego nowotworu ponieważ jest za mocno wrośnięty.
Read More

Kinga: moje świadectwa

Piszę tutaj pierwszy raz, Nowennę Pompejańską zaczęłam od zeszłego roku, odmawiałam 4  w całości Nowenny Pompejańskie i 2 x przerwałam. Pierwsza Nowenna Pompejańska nie została  w pełni wysłuchana w int. wyleczenia nerwicy, a druga NP w intencji znalezienia pracy  niewysłuchana. Jednak dzięki tym modlitwom czułam jakbym była zakochana w Nowennie...
Read More

Józef: Podziękowanie za uratowanie życia

Mam na imię Józef. Pragnę dać świadectwo o mojm uzdrowieniu, a raczej o ocaleniu mojego życia dzięki Matce Bożej Pompejańskiej . We wrześniu 2014 r zachorowałem na półpasiec. Był on bardzo masywny . Pani dermatolog zaleciła , aby lekarz rodzinny przebadał mnie bardz dokładnie i pokieriwał na liczne badania , ponieważ coś wewnątrz mojego organizmu żle funkcjonuje. Tak rozległy półpasiec jest wtórny.
Read More

Beata: świadectwo

módlmy się i wierzmy
Read More

Justyna: Maryja słucha nawet wtedy gdy nie wierzymy, że wysłucha

Ukończyłam moją pierwszą nowennę 13 kwietnia 2014 r. Dziś wiem, że Maryja wysłuchała mojej prośby. Modliłam się w intencji mojej najbliższej rodziny – rodziców, siostry i jej synka, za mnie i mojego męża. Ostatnimi czasy w mojej rodzinie działy się złe rzeczy. Ja spoglądałam na to i nie wiedziałam jak mogę pomóc. Chciałam pomóc, ale sytuacja wydawała się beznadziejna i po ludzku niemożliwym było coś zmienić na plus, bo sytuacja wydawała się być bez wyjścia.

Dziwnym trafem któregoś dnia znalazłam w internecie informację o nowennie pompejańskiej. Dziś wiem, że to nie był przypadek, a informacja o nowennie została mi „podesłana z góry”. 
Nie zastanawiając się długo, zaczęłam moją nowennę. Było trudno, czasami bardzo. Brak skupienia, roztargnienie, uporczywe myśli, żeby przestać, bo ta modlitwa i tak nic nie da, niepokojące sny, zły humor. W zasadzie zaczynałam nowennę z myślą, że nie wierzę, aby modlitwa pomogła, bo po ludzku nie wydawało mi się, że sytuacja może się zmienić. Mimo tego, jakiś wewnętrzny głos podpowiadał mi, żebym nie przestawała i trwała w tej modlitwie. Posłuchałam tego głosu i dokończyłam nowennę. 
Moja prośba została wysłuchana. Sprawy rodzinne może nie do końca są już dziś rozwiązane, ale zmieniło się tak wiele na plus, że nie mogłam uwierzyć, ze to w ogóle możliwe. Nigdy nie przeszło mi nawet przez myśl (przed rozpoczęciem nowenny), że sytuacja może potoczyć się w takim kierunku, w jakim się potoczyła. Jest lepiej w mojej rodzinie i ja z radością dziękuję Maryi, bo wiem, że mnie słuchała i pomogła. BARDZO pomogła. Pomimo tego, że nie wierzyłam, że pomoże. Tym większa jej miłość do nas, bo słucha i pomaga nawet tym, którzy wątpia i którym wydaje się, że nie ma sensu się modlić.
Nowenna zbliżyła mnie do Boga. Jestem spokojniejsza, z ufnością spoglądam w przyszłość, chodzę regularnie do spowiedzi, do kościoła, inaczej patrzę na ludzi, na świat. I choć bywają trudne dni, pełne niepokoju i trudów, wiem, że nie jestem sama. Dziękuję Maryi i Bogu z całego serca. Jestem szczęśliwa, bo również moja siostra zaczęła odmawiać nowennę.
Wiem też, że ja w najbliższym czasie zacznę kolejną nowennę, bo brakuje mi tej modlitwy. Zachęcam wszystkich, byście modlili się do Maryi, Ona jest wspaniała i naprawdę słucha. Nie ma takiej osoby, która przekonała by mnie, że nowenna nie działa.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Justyna: Maryja słucha nawet wtedy gdy nie wierzymy, że wysłucha"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

Zawsze działa, tylko trzeba chcieć to zauważyć. Pozdrawiam

Mira
Gość

Piękne świadectwo o nowennie potwierdzające,że warto się modlić i wierzyć w skuteczność tej pięknej modlitwy do Maryi.

Słoneczko
Gość
Słoneczko

A co mają powiedzieć ci, którzy wierzyli a nie zostali wysłuchani?

IJMaria
Gość
IJMaria
Tzn. chodzi Ci o to, że modlili się te 27 + jeszcze te kolejne dziękczynne 27-choć nadal z nadzieją na realizację prośby, a nie dostrzegli spełnienia tej konkretnej intencji. Myślę, że już po tych 27 pierwszych dniach modlitwy błagalnej powinni się przestawić na dodanie w części dziękczynnej myśli, że ” Niech Twoja wola Panie się stanie, a nie moja, bo Ty wiesz lepiej, czy zrealizowanie się tej sprawy, tak jak ja to sobie wyobrażam lub też jednak zrealizowanie, ale w czasie najdogodniejszym według Ciebie Panie, bardziej odległym, niż te 27 dni, nic nie zmieni na niekorzyść, gdyż prośba została polecona… Czytaj więcej »
Janek
Gość

Wiesz Słoneczko jest to trudna sprawa. Ale czy nie dostali w zamian czego innego. Może o to co prosili byłoby dla nich niekorzystne? Wiem jak czuje się człowiek rozczarowany. Może po ochłonięciu warto nieco inaczej spojrzeć na sprawę. Może Ci pomóc modlitwa do Ducha Świętego o Dar Mądrości. Bóg jest jest naszym dobrym Ojcem i nie możliwe jest!!! aby nie pomógł Swojemu dziecku? Czy nas Bóg kocha? Swego Syna dał na okup za nasze grzechy. A my spróbujmy Mu zaufać tak bez granic.
Pozdrawiam

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?