Ewa: Prośba „niewysłuchana”

Drugą nowennę odmawiałam 2 lata temu, w intencji uzdrowienia mojego taty, który odkąd pamiętam chorował na nieuleczalną, stale postępującą chorobę.
Przeczytaj całość

Adam: Uzdrowienie taty z choroby

W lutym tego roku mój 82 letni tato walczył z rakiem złośliwym, czerniakiem. Rokowania co do operacji były nie za dobre. W tym czasie dałem mamie książeczkę z Nowenną Pompejańską. Mama odmówiła ją w intencji zdrowia taty. Po operacji przyszedł czas na kontrolę. Okazało się, że nie ma żadnych przerzutów, tato czuł się bardzo dobrze i wręcz promieniał. Dziękujemy Ci Matko z Pomejów za twe łaski!
Przeczytaj całość

Renata: Czuła Matka,która wszystko zrozumie.

Nowenna Pompejańska modlitwa z mocą, kiedy jest odmawiana z wiarą, przynosi owoce o które nawet nie modlimy się. Pozwala nam doświadczyć zbawienia, pokoju,miłości, radości, uzdrowienia i wyzwolenia z najtrudniejszych problemów życia.Rozważając tajemnice św. wypełnia się Słowo Boże, wyzwala się moc Bożą, która dodaje nam sił w przezwyciężaniu najtrudniejszych historii przez...
Przeczytaj całość

Bożena: Matka Boża wie najlepiej co dla nas dobre!

Bylo to planem Bożym. Moje życie mialo sie potoczyć właśnie w tym kierunku. Jeżeli wiec nie zostaniecie wysłuchani, nie znaczy to,ze Bóg wam robi na złość.
Przeczytaj całość

ELZBIETA: Maryjo Matko Moja

Odmówiłam trzecią nowennę i chcę dać świadectwo ponieważ obiecałam Matuchnie . Pierwszą moją nowennę poświęciłam mojemu synowi choremu na cukrzycę o potrzebne łaski i wiem że Matka Boża czuwa nad nim.
Przeczytaj całość

Hanna: To jest cudowna modlitwa

Pierwszy raz o nowennie pompejańskiej usłyszałam od kolegi. Wtedy zaczęłam czytać o niej w internecie i stwierdziłam, że nie dam rady wytrwać w odmawianiu 3 części różańca jednego dnia,gdyż nawet 1 części nie byłam w stanie odmówić. W takim przekonaniu byłam ponad rok  aczkolwiek niekiedy wracałam na stronę i czytałam świadectwa.

Kiedy jednak sytuacja finansowa była coraz trudniejsza a także kłopoty ze zdrowiem, nerwica krępujące drżenie rąk ,leki nie pomagały. Wtedy poczułam gdzieś a środku chęć odmawiania Nowenny Pompejańskiej, że dam radę. To było takie postanowienie na post zakończyłam ją 21.04.. Odmawiałam w intencji znalezienia pracy.Od pierwszych dni odmawiania poczułam wielką radość, chęć do życia, wewnętrzny spokój, drżenie rąk praktycznie ustało a trudno było mi utrzymać kubek z herbatą. Zaczęłam inaczej patrzeć na pewne sprawy. pracy stałej nie mam ale pracowałam dorywczo sytuacja finansowa się poprawia.Jestem bardzo wdzięczna Matce Bożej za wszystkie łaski jakimi mnie obdarowała. Dziś tj 22.04. zaczęłam kolejną nowennę. To jest cudowna modlitwa. Chwała PANU.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!