Kasia: Wszystkich zachęcam od odmawiania różańca!

Wiem, że Matka Boska zawsze mi pomoże, chociaż w moim życiu nie wszystko dzieje sie dobrze: rzucil mnie chłopak i mam problemy w pracy. Nie tracę nadzei, bo wiem, że moje modlitwy zostaną wysluchane.
Read More

Robert: Zdroje łask

Daję swoje świadectwo po raz pierwszy ,a odmawiam Nowennę już ponad trzy lata więc chyba najwyższy czas☺Nowennę odmawiałem bez przerwy do 08.02 .2017 .Przeczytaj Robert: Zdroje łask
Read More

Maria: Jest mi teraz lżej w życiu

Moją XIII Nowennę Pompejańską odmawiałam od 2.07.2017 do 24.08.2017 r. Modliłam się o uwolnienie całej rodziny od tego co ją zniewala. Otrzymałam wiele łask od Matki Bożej, a mianowicie: 1) Uwolniłam całą rodzinę od siebie - nie ingeruję w życie innych, nie wtrącam się i nie uważam, że ja wiem wszystko najlepiej. 2) Uwolniona zostałam od innych z rodziny od oceniania mnie i już nie przejmuję się ich oceną.
Read More

Aga: Uwierzmy Naszej Matce

Kochani, o Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przez 'przypadek' chociaż mówią że u Boga nie ma przypadków.Była to moja pierwsza nowenna, na pewno nie ostatnia.Było mi i jest trudno w życiu,ale wierzę że Maryja czuwa nade mną i moją rodziną, pomimo tego, że łaska o którą prosiłam jeszcze nie spłynęła na moją rodzinę.
Read More

Waldemar: Zło nowenną pompejańską zwyciężaj, teraz i na wieki

Szczęść Boże dla każdego czciciela Najświętszej Panny. Jako grzesznik świadom wielu własnych ułomności oraz wspólnych problemów rodzinnych podjąłem piątą, kolejną już nowennę w intencji uwolnienia z węzłów zła dla mnie oraz rodziny. Upadam w grzechu, ale modlitwa ta jest ukojeniem w walce ze złem.
Read More

Elżbieta: cały czas czuć przy sobie obecność Maryi to niesamowite uczucie

Na stronie poświęconej Nowennie Pompejańskiej pragnę podzielić się świadectwem ogromnej mocy tej nowenny. Jestem mamą dwuletniej córeczki, która choruje na dziecięce porażenie mózgowe. O nowennie dowiedziałam się od rehabilitantki, niezwłocznie zaczęłam sama się modlić, zachęcając do tej modlitwy także mamę i babcie. To bardzo trudna modlitwa, wymaga poświęcenia czasu i samodyscypliny. Wszyscy modliliśmy sie o uzdrowienie córeczki, która nie siedzi sama, nie chodzi, ma padaczkę. Odmówiłam dwie nowenny, w drugiej nowennie dodatkowo prosiłam o pozytywne wyniki badań ponieważ córeczka cały czas jest w diagnozie a my nie znamy przyczyny jej choroby. Podejrzewano u córeczki chorobę neurometaboliczną co mogłoby oznaczać stopniowe pogarszanie jej stanu. Na wyniki czekaliśmy trzy miesiące i dzięki Matce Bożej są prawidłowe. Jestem pewna że to zasługa odmawiania nowenny. Jestem ogromnie wdzięczna Królowej Różańca Świętego z Pompejów. Córeczka robi postępy w rozwoju, minimalne ale cały czas do przodu, mamy z nią co raz lepszy kontakt. Nastąpiły także pozytywne zmiany w naszym małżeństwie. Z uwagi na to, że oprócz opieki nad córeczką pracuje było mi bardzo ciężko odmawiać tą nowennę ale z pewnością się opłacało. Pisze to świadectwo dla wszystkich niedowiarków. To cudowna modlitwa a łaski widać w codziennym dniu, musimy tylko chcieć je widzieć. Mogłabym tu pisać epopeje jak pod wpływem nowenny pompejańskiej pozytywnie zmieniło się nasze życie rodzinne. I cały czas czuć przy sobie obecność Maryi to niesamowite uczucie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Elżbieta: cały czas czuć przy sobie obecność Maryi to niesamowite uczucie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
AgnieszkaM
Gość
AgnieszkaM

Niech Bóg wam błogosławi! Dziękuję za piękne świadectwo.

magda
Gość

Elu masz moją modlitwę:))

kolezanka
Gość
kolezanka

TRWAJ W MODLITWIE i nie przestawaj odmawiać tej nowenny

Barbara K.
Gość
Barbara K.

Ja również modlę się o uzdrowienie mojej prawie dwuletniej już Córeczki, która urodziła się z bardzo rzadką wadą wzroku – 1:100000 urodzeń. Tak naprawdę nikt nie wie, jaka jest przyczyna tej wady. Dlatego bliskie mojemu sercu jest Twoje świadectwo. Powiem tylko, że mam wielką, ogromną wiarę w pełne uzdrowienie mojej Córeczki i pragnę Ciebie wesprzeć w Twojej modlitwie i podziękować za to, czym się podzieliłaś. Niech dobry Bóg uzdrowi Twoje Maleństwo!

Obrazki z nowenną pompejańską?