Julita: Dostrzegam swoją przemianę duchową

Witam, od ponad roku odmawiam nowenny. Z lepszym i gorszym nastawieniem, różnie bywa też z chęciami. Ale nie przestaję się modlić. Gdy kończę jedną nowennę, to zaraz zaczynam następną.
Read More

Aleksandra: łaski w nowennie

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z Gościa Niedzieln.Pierwszy raz odmówiłam ją w intencji wnuka,ktory urodził się z bardzo poważną wadą serca i czekały go kolejne operacje-dziś jest wesołym,biegajacym 4latkiem! Odmawiałam N.P. za syna,który pojechał stopem na zwiedzanie Finlandii ido Norwegii do pracy. Kiedy zaczynałam część dziękczynną syn zadzwonił, że zgubił całe swoje...
Read More

Karolina: Zmagam się z chorobą

Krolowo Rozanca Swieta dziekuje za opieke i tak jak sie modlimy..."Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie.
Read More

Agnieszka: Tata obiecywał że nie będzie pił. po czym robił to samo

Początkowo nic się nie zmieniało, było nawet gorzej.
Read More

Monika: Modliłam się o dziecko a dostałam…pracę!

Witajcie, po raz kolejny piszę świadectwo po ukończonej nowennie, była to już 8 NP ale nie zamierzam na tym poprzestać:) tak wiele łask Maryja uprasza i jest naszą opiekunką. Moją nowennę rozpoczęłam 1 września z prośbą o poczęcie dziecka. staramy się z mężem ponad 3 lata i jego badania wyszły...
Read More

Edyta: Matczyny płaszcz opieki

Szczęść Boże, piszę aby złożyć świadectwo o tym co zaczęło się dziać w moim życiu odkąd zaczęłam modlić się Nowenną Pompejańską.
Chciałabym rozpocząć je od słów jakże tu pasujących: „O GDYBY CALY ŚWIAT WIEDZIAŁ JAK JESTEŚ DOBRA, jaką MASZ LITOŚĆ NAD CIERPIĄCYMI, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie…”

W czasie gdy  rozpoczynałam Nowennę byłam osobą bardzo chwiejną emocjonalnie, nie bez przyczyny jest tu też fakt, że mam nerwicę lękową, która bardzo sie przyczynia do takich stanów, bliskich stanom depresyjnym.
Modliłam się o pracę i choć moja modlitwa jeszcze nie została wysłuchana to z perspektywy czasu widzę jak Matka Boża zaczęła mi „pomagać w normalnym funkcjonowaniu”, jakby roztoczyła nademną Matczyny płaszcz opieki chroniąc mnie przed złym który przygniatał przygnębieniami.
Od kiedy odmawiam Nowenne dużo łatwiej mi z tym walczyć, mam w sercu nadzieję, przestałam rozpaczać, jestem bardziej radosnym człowiekiem, znajduję w sobie siłę do pokonywania trudności i lękow.
Dosłownie jaby Ktoś nademną czuwał i osłabiał działanie złego. 
Obecnie odmawiam drugą już nowenne w intencji uzdrowienia z nerwicy i już od pierwszych dni tej pięknej modlitwy czuję, jak powoli i delikatnie coś się zmienia. Powoli ustępują szumy uszne które czasem były nie do zniesienia, a w trudnych sytuacjach gdy się z kimś zaczynam kłócić albo ogarnia mnie lęk, zwątpienie i pesymizm Ktoś mi pomaga z tego wyjść i nie poddawać się działaniu złego.
Ponadto po odmówionej modlitwie czuję uczucie, którego nie do końca potrafię opisać. Taki spokój, wyciszenie odczucie,że nie jestem sama z tym wszystkim.
Ta modlitwa zmieniła moje życie, zaczęła przywracać pokój mego serca i umysłu.
Dodała sił i sprawiła, że znów chcę żyć!
„O gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra…”

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Edyta: Matczyny płaszcz opieki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Woseba
Gość
Woseba

Piękne swiadectwo.

karolinapaula
Użytkownik
karolinapaula

Dzięki za świadectwo. Też cierpię na nerwicę, pomagają mi specjaliści. Przez nich działa Bóg. Powoli, bardzo powoli wracam do życia. Kiedyś zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską w intencji uzdrowienia, ale nie wytrwałam. Może kiedyś się jeszcze odważę spróbować.

Magda
Użytkownik

Oddać się w Jej opiekę, a już nic nie będzie takie samo… i wszystko będzie lepsze…

Dzękuję 🙂

ewa
Gość

powiedzcie a jak wytrwac w takiej intecji? ja tez mam taki sam problem (mam nerwice leki,).raz probowałam wytrwac na nowennie pompejskiej,ale tylko 1 tydz wytrwałam).Jest mi bardzo ciezko.kompletnie sobie nie radze.nie ufam juz nikomu z ludzi(zadnemu: psychologowi,psychiatrze ani ,lekom.)czuje sie załamana.ten stan mnie bardzo wykancza.gdy rozpoczełam ten swoj jeden tydzien ,bardzo sie bałam czułam ze sie rozpadam.jak ja mam modlic sie ?jak?

Martyna
Gość
Martyna
Ktoś mądry powiedział kiedyś: „Kto choć próbuje, szuka Boga, już ma Go w swoim sercu”. Przechodzisz ciężką próbę. Uznaj swoją bezsilność, to da Ci spokój i oczyści z obwiniania i popadania w rozpacz. Masz do bezsilności prawo (tym bardziej przy tej chorobie), taka świadomość jest niezwykle uwalniająca. Ale nigdy nie poddawaj się bezradności. Bo z Bogiem i Matką Najświętszą nigdy nie jesteś bezradna. Ufaj i małymi kroczkami próbuj się skupić na modlitwie. Mów do Boga, opowiadaj mu o tym co czujesz, myślisz, poproś o siłę i prowadzenie. Ale przede wszystkim – > Zaufaj i oddaj się Jego woli. Zobaczysz, On… Czytaj więcej »
weronika
Gość
weronika

Ewo, módl się litanią do Ducha Świętego, proś swojego Anioła Stróża o pomoc w modlitwie, Koronka do Bożego Miłosierdzia, proś o pomoc Jana Pawła II. Jest dużo sposobów, przy tym trzeba być pokornym i ufnym i nie poddawać się. Wszyscy prawie tak mają z modlitwą, tylko po to aby zwątpić – powodzenia

Joanna ;)
Gość
Joanna ;)

Ewo nie poddawaj się,polecam Ci wybrać się na na msze z modlitwa o uzdrowienie w Częstochowie są odprawiane takie msze wejdź na stronkę http://www.mimj.pl i poczytaj można też odsłuchać sobie tych spotkań.

Obrazki z nowenną pompejańską?