Anna: Nowenna o znalezienie dobrej pracy

W moim życiu od jakiegoś czasu nie działo się najlepiej. Mieszkając zagranicą i pracując poniżej swoich kwalifikacji i możliwości, wpadałam powoli w chandrę. Nienawidziłam siebie i całego świata za brak motywacji i szans w moim życiu. Wtedy spotkałam znajomą, która widząc w jakim jestem stanie, poleciła mi nowennę pompejańską. Na...
Read More

Magnolia: Swiety sakrament małżeństwo

Nowenne odmawiam z małymi przerwami na okrągło. Daje siłe i moc wytrwałosc w pokonywaniu codziennych kłopotów, Polecam kazdemu i prosze nie zrazac sie tym ze nie da sie rady odmówic. Moje nowenny:jedne wysłuchane ,inne nie ale mysle ze na wszystko przyjdzie pora odpowiednia. Ostatnia modliłam sie o swoje małzenstwo mysle ze jest niewielka poprawa.
Read More

Kamila: Wymarzona podróż

Wreszcie pisze to świadectwo, ponad rok po podróży do Australii, bardzo chciałam polecieć 8 lat czekałam, albo nie miałam czasu albo bardzo się bałam to zrobić, w końcu odmówiłam Nowenne w akcie desperacji i udało mi się to zrobić , razem z mężem polecieliśmy do Perth.
Read More

JKK: Powierzyłam Maryi swoich najbliższych

Dziękuję Matce Najświętszej za wysłuchanie moich modlitw - w intencji syna, który w 2 dniu Nowenny wrócił do szkoły i w ubiegłym roku zdał maturę; w intencji brata, który krótko po zakończeniu nowenny zaczął pracować. Powierzyłam ich obu Maryi z wiarą, że za jej przyczyną Bóg obdarzy moich bliskich swoją łaską.
Read More

Angelica: prośba o pomoc w nauce

Własnie skonczylam moja pierwsza w zyciu modlitwe pompejanska i czuje sie wreszcie spelniona :) dowiedzialam sie o niej od mamy ktora nie dawno ja odmawiala. Modlilam sie o pomoc w nauce , aby Maryja dala mi laske checi do uczenia sie , a takze o pomoc w tym. Wczesniej mialam...
Read More

Edyta: mam nadzieję, że pozwoli mi wyzdrowieć całkowicie

Po tym jak dowiedziałam się , ze jestem chora na czerniaka w zaawansowanym stopniu byłam załamana, nie wiedziałam co ze sobą zrobić, nie widziałam sensu życia, walki, cały czas myślałam, jak to będzie jak umrę, jak zostawię małe dzieci i męża.

Ogarnął mnie strach, przerażenie, bezsilność, słabość, przestałam dogadywać się z mężem, nie wiedziałam żadnego ratunku dla siebie. Zaczęłam odmawiać nowennę, bo tylko w wierze i modlitwie widziałam sens.

Nie od razu byłam pełna nadziei, to przyszło z czasem, podczas odmawiania stałam się spokojniejsza, bardziej wyciszona, pełniejsza wiary, że będzie dobrze.

Przeszłam operację i narazie wyniki okazały się bardzo dobre, nie mam żadnych przerzutów. Boję się nadal ale wierzę, ze to za sprawą nowenny i Matki Bożej udało mi się przez to przejść, czuję to i wiem , ze to Ona mi dopomogła. Żaden lekarz nie był w stanie mnie przekonać , że trzeba walczyć że będzie dobrze, byłam tak zrezygnowana.

W dalszym ciągu wierzę, że mój los jest w rękach Matki Bożej i mam nadzieję, że wysłucha moich próśb i pozwoli mi wyzdrowieć całkowicie i cieszyć się jeszcze długim życiem. Odmawiajcie nowennę i wierzcie, że Matka Boża wysłucha waszych próśb. Brakuje mi tej codziennej modlitwy i w najbliższym czasie znowu zacznę ją odmawiać

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Edyta: mam nadzieję, że pozwoli mi wyzdrowieć całkowicie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
aneta
Gość

Pani Edyto ja tez jak Pani jestem chora na nowotwor i wiem co Pani czuje ,caly czas mysle ile mi czasu pozostalo i czy zdaze wychować corke.Moim ratunkiem jest wlasnie modlitwa ,wspanialaNOWENNA POMPEJANSKA.Polecam również modlitwę Przebaczenia która jest glownie dla chorych na raka.Pozdrawiam serdecznie i zycze zdrowia.

Sylwia
Gość

Tak bardzo mi przykro ,wierze ze Zostaną panie wysłuchane

kornelia
Gość
kornelia

Nie poddawaj się, dopóki walczysz jesteś zwycięzcą! Pomodlę się za Ciebie i Twoją rodzinę do Matki Bożej:)

Zofia
Użytkownik

Koronka do MB w pani intencji już zapewniona. Życzę powrotu do zdrówka.

Urszula
Gość
Urszula

Edytko, poczytaj o WĄWOLNICY, szukaj i nie trać wiary.

Obrazki z nowenną pompejańską?