Edyta: mam nadzieję, że pozwoli mi wyzdrowieć całkowicie

Po tym jak dowiedziałam się , ze jestem chora na czerniaka w zaawansowanym stopniu byłam załamana, nie wiedziałam co ze sobą zrobić, nie widziałam sensu życia, walki, cały czas myślałam, jak to będzie jak umrę, jak zostawię małe dzieci i męża.

Ogarnął mnie strach, przerażenie, bezsilność, słabość, przestałam dogadywać się z mężem, nie wiedziałam żadnego ratunku dla siebie. Zaczęłam odmawiać nowennę, bo tylko w wierze i modlitwie widziałam sens.

Nie od razu byłam pełna nadziei, to przyszło z czasem, podczas odmawiania stałam się spokojniejsza, bardziej wyciszona, pełniejsza wiary, że będzie dobrze.

Przeszłam operację i narazie wyniki okazały się bardzo dobre, nie mam żadnych przerzutów. Boję się nadal ale wierzę, ze to za sprawą nowenny i Matki Bożej udało mi się przez to przejść, czuję to i wiem , ze to Ona mi dopomogła. Żaden lekarz nie był w stanie mnie przekonać , że trzeba walczyć że będzie dobrze, byłam tak zrezygnowana.

W dalszym ciągu wierzę, że mój los jest w rękach Matki Bożej i mam nadzieję, że wysłucha moich próśb i pozwoli mi wyzdrowieć całkowicie i cieszyć się jeszcze długim życiem. Odmawiajcie nowennę i wierzcie, że Matka Boża wysłucha waszych próśb. Brakuje mi tej codziennej modlitwy i w najbliższym czasie znowu zacznę ją odmawiać

POMPEJAŃSKIE

RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
UrszulaZofiakorneliaSylwiaaneta Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
aneta
Gość
aneta

Pani Edyto ja tez jak Pani jestem chora na nowotwor i wiem co Pani czuje ,caly czas mysle ile mi czasu pozostalo i czy zdaze wychować corke.Moim ratunkiem jest wlasnie modlitwa ,wspanialaNOWENNA POMPEJANSKA.Polecam również modlitwę Przebaczenia która jest glownie dla chorych na raka.Pozdrawiam serdecznie i zycze zdrowia.

Sylwia
Gość

Tak bardzo mi przykro ,wierze ze Zostaną panie wysłuchane

kornelia
Gość
kornelia

Nie poddawaj się, dopóki walczysz jesteś zwycięzcą! Pomodlę się za Ciebie i Twoją rodzinę do Matki Bożej:)

Zofia
Użytkownik

Koronka do MB w pani intencji już zapewniona. Życzę powrotu do zdrówka.

Urszula
Gość
Urszula

Edytko, poczytaj o WĄWOLNICY, szukaj i nie trać wiary.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

%d bloggers like this: