Arkadi: Modlilem sie o znalezieniu dobrej wiernej zony

Na wstepie chcialbym przeprosic za moje bledy ortograficzne zapewne ktore bede pisal.O Nowennie Pomelanskiej natknolem sie kiedeys w poszukiwaniu dobrej zony ale pomyslalem sobie ze jest za dluga i odpuscilem sobie.Ponownie znalazlem ja w internecie po nie udanej znajomosci z internetowa kolezanka.
Przeczytaj całość

Mena: Spokój i nadzieja

Aktualnie odmawiam trzecią nowennę pompejańską. Moja prośba do Matki Bożej w intencji której się modliłam nie została jeszcze wysłuchana, ale chciałam bardzo podziękować Maryi za wewnętrzny spokój i siłę, którą mi dała do pokonywania codziennych trudności.
Przeczytaj całość

Joanna: niepewna praca

Zgodnie z obietnicą jaką złożyłam Matce Bożej składam swoje świadectwo otrzymania łaski o którą prosiłam. Omówiłam dwie nowenny w intencji pracy dla mnie i bliskiej mi koleżanki. W naszej firmie od dawna chodziły pogłoski o redukcji etatów. Niby z koleżanką nie byłyśmy do końca zadowolone z firmy w której pracujemy,...
Przeczytaj całość

Ufna: świadectwo po utracie ukochanej osoby

Dlatego nie zaprzestańcie modlitwy. Pierwsze owoce mojej Nowenny już są. Zdecydowałam się na Spowiedź Generalną.
Przeczytaj całość

Adrian: Nie skończyłem jeszcze nowenny a już zostałem wysłuchany

Szczęść Boże. Jakiś czas temu rozstałem się z bliską mi osobą, z która byliśmy kilka lat. Mieliśmy wspólne, poważne plany, ale życie tak się poukładało, że rozstaliśmy się. Oboje to przeżyliśmy, ale bałem się, że druga strona długo nie będzie mogła podnieść się z tego ciosu. Przynajmniej twierdziła, że jestem tym jedynym. Rozstaliśmy się po mojej długo przemyślanej decyzji.
Przeczytaj całość

Aleksandra: Dzięki modlitwie życie staję się bardziej wartościowe!

Szczęść Boże! Dziękuje Tobie Maryjo za to, że dzięki Nowennie uwierzyłam w to, że w naszym doczesnym życiu, jakże wypełnionym licznymi zmartwieniami, nie jesteśmy sami, bowiem Ty jesteś zawsze obok!

  Od X 2013 r. do chwili obecnej odmówiłam trzy Nowenny Pompejańskie, z których pierwsza
( dotycząca rozwiązania problemów małżeńskich) spełniła się w większej części, natomiast dwie kolejne ( o uzdrowienie chorej babci) spełniły się w całości. Jeszcze rok temu nie pomyślałabym, że moje życie poukłada się zgodnie z moimi marzeniami. Dzięki Nowennie uzyskałam spokój ducha, a przede wszystkim nauczyłam się tego, że pełnię szczęścia można osiągnąć tylko dzięki dobrym uczynkom względem bliźnich. Skupienie się na drugim człowieku powoduje,że nasze problemy są mniej uciążliwe, bądź przestają być problemami! 
Dlatego zamierzam kontynuować modlitwę do Maryi, bowiem tylko ONA może mnie uchronić pustką duchową, która stała się wyjątkowo modna we współczesnym świecie . Kochami Cię MATKO!!!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!