Monika: Matka Boża zabrała mój smutek

Właściwie nie byliśmy taką standardową parą – znaliśmy się kilka lat, spotykaliśmy się z nastawieniem, że będzie z tego coś większego, ale oficjalnie nie byliśmy razem
Read More

Katarzyna: Wysłuchana prośba o poczęcie dziecka

Jestem w trakcie odmawiania mojej 10-tej Nowenny Pompejańskiej - intencje znajdują się zawsze same. O dziecko staraliśmy się z mężem od 2013 roku. Miałam cykle bezowulacyjne i z miesiąca na miesiąc oczekiwaliśmy dobrej nowiny. W tej intencji odmówiłam 2 nowenny. W grudniu 2014 roku okazało się, że jestem w ciąży....
Read More

Klaudia: Wymarzone drugie dziecko

Mamy już córkę 8 lat i bardzo chcieliśmy drugiego dziecka ,córka bardzo marzyła o rodzeństwie,niestety nie udawało się .Zaczęłam odmawiać nowennę w międzyczasie poszłam do lekarza diagnoza prawdopodobnie zespół policystycznych jajników podłamało mnie to lecz nie zniechęciło i skoczyłam odmawiać nowennę.
Read More

Edyta: Dar macierzyństwa

W lipcu 2015 r. straciliśmy z mężem naszego ukochanego Synka, był z nami przez 22 tygodnie. Bardzo to przeżyliśmy i jedyną rzeczą, jaka nam w tym okresie przynosiła ulgę i pocieszenie, była wiara i modlitwa. Zaczęłam w tym okresie odmawiać nowennę pompejańską. Po dwóch nowennach, w grudniu 2015 r., zaszłam ponownie w ciążę.
Read More

Barbara: Z całego serca dziękuję

Pierwszą nowennę popejańską w intencji o pomoc w wyjściu z beznadziejnej sytuacji zakończyłam pod koniec sierpnia br.Cały okres modlitwy przeszedł bardzo spokojnie i pomimo że czytając Wasze świadectwa obawiałam się interwencji szatana nic takiego nie nastąpiło.Laski o którą prosiłam Matkę Bożą wprawdzie nie otrzymałam ,ale za to Matka Boża zesłała...
Read More

Agata: świadectwo znalezienia pracy

W styczniu bieżącego roku, zostałam osobą bezrobotną. Było to dla mnie ciężkie doświadczenie, czułam się beznadziejnie. Nie chciało mi się wstawać z łóżka.Nie byłam w stanie wykonać najprostszych obowiązków domowych. Popadłam w depresję.

Zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską. Już w lutym znalazłam pracę na miesiąc czasu przy rozliczaniu deklaracji PIT. W międzyczasie zaczęłam odmawiać drugą nowennę pompejańską w intencji znalezienia stałej pracy, blisko domu i w zawodzie.
Końcówka nowenny, była bardzo ciężka. Odczuwałam zniechęcenie, miałam myśli bluźniercze.

Myślę że to zły denerwował się bo wiedział, że otrzymam łaskę o którą proszę. Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Moim zdaniem kiepsko mi na niej poszło, ponieważ bardzo się zestresowałam. Rozmowa odbyła się w piątek, Już we wtorek dostałam telefon, że zostałam przyjęta do pracy. Powiedziałam głównej księgowej że nie spodziewałam się przyjęcia do pracy, a ona mi na to : ” Niezbadane są wyroki Boskie”.

Tak sobie myślę, że Pan Bóg miał wobec mnie swój plan. Podczas mojego bezrobocia poznałam chłopaka, który w ramach 1% zbiera na protezę nogi. Dzięki tej miesięcznej pracy przy rozliczaniu Pit, miałam okazję żeby nakłonić wielu ludzi aby to właśnie jemu przekazali swój jeden procent. Także trochę mu pomogłam.

Pracuję w zawodzie, mam fajne koleżanki. Dodam jeszcze tylko, że tydzień temu, otrzymałam telefon, że inna osoba chce mnie także przyjąć do pracy, ale podziękowałam za ofertę.

Polecam wszystkim słuchanie na żywo mszy o uzdrowienie i uwolnienie, które są transmitowane przez internet dzięki stronie www.czatachowa.pl.
W marcu słuchałam transmisji ze spotkania młodych. Pod koniec spotkania, ksiądz powiedział, że Duch Święty błogosławi osoby, które są bezrobotne. Otrzymałam wtedy dar łez.Spotkania słuchałam w sobotę a we wtorek otrzymałam telefon, że jestem przyjęta do pracy.

Reasumując nowenna pompejańska, msze o uzdrowienie i uwolnienie mają ogromną moc.
Dziękuję Ci Królowo Pompejańska. Przepraszam Cię Panie Jezu za chwilę zwątpienia, kiedy wydawało mi się że mnie opuściłeś. Ty to wszystko cudownie zaplanowałeś.
Chwała Panu

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

18
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
16 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Agata2KrystynaAgataAgnieszkaMarta Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość
Kasia

Chwała Panu !

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Chwała Panu!

Bozena
Gość
Bozena

Chwala Panu

Ania
Gość
Ania

Chwała Panu!

Bozena
Gość
Bozena

Nie zapominaj o rozancu i teraz gdy nie prosisz juz o rzeczy materialne bo nigdy nie wiadomo co nasz czeka jutro, powodzenia.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Agata chwała Panu ,i Matecze, dziękuję za Twoje swiadectwo, ponieważ ja modle się już kolejną nowenną w sprawie pracy blisko domu tak jak ty się modliłaś i w zawodzie. Też słucham tych mszy o uzdrowienie czachowa, ale jeszcze nie dostałam pracy. Bóg zaprowadził mnie na kurs ksiegowości , może to jakiś znak.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Agata z jakiego dnia byla ta msza o uzdrowienie co słuchałaś może pamietasz?

Agata
Gość
Agata

Agnieszko ta msza, to była transmisja spotkania młodych z 8 lutego.Patronką tego spotkania była moja imienniczka św. Agata. Powiem Ci, że po skończeniu studiów przez ponad rok nie umiałam znaleźć pracy i w maju 2011 pojechałam po raz pierwszy na spotkanie otwarte w Częstochowie, wtedy też padły słowa poznania że Pan Jezus błogosławi osoby bezrobotne i po tym spotkaniu za 2 dni otrzymałam telefon, że dostałam pracę. Także najlepiej jakbyś pojechała osobiście na takie spotkanie. Zazwyczaj osoby, które są po raz pierwszy są szczególnie dotykane przez Pana Jezusa. Ja też jestem po kusie księgowości i pracuje właśnie w tej dziedzinie.… Czytaj więcej »

Krystyna
Gość
Krystyna

Agatko chciałam z Tobą porozmawiac na ten sam problem znalezienia pracy czy mogę wysłac email?

Agata
Gość
Agata

Zapomniałam napisać że modliłam się także do św. Józefa.

Agata2
Gość
Agata2

Agato, ja modliłam się już dwa razy nowenną, modliłam się do św.Józefa, do św.Rity i już od ponad dwóch lat jestem bezrobotna. I jak tu wierzyć nadal?

Agata
Gość
Agata

Przepraszam pomyliłam się, to była transmisja z 8 marca 2014, a nie z lutego.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Agata dziękuję czy mizemy na priv porozmawiać

Agnieszka
Gość
Agnieszka

s Do ks popieluszko bylam Na mszy uzdrawiajacej w jego kosciele w WAWIE i Jadę Na kanonizacje JNP II modlę się do tych świętych co pisałeś

Marta
Gość
Marta

Bądź UWIELBIONA I BŁOGOSŁAWIONA MARYJO!!!

Agata
Gość
Agata

Jasne, że możemy pogadać na privie. Tylko, że ja dopiero wczoraj założyłam tu swoje konto i nie widzę ikonki priv. Gdzie ona jest?

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Agata priv czyli na gg albo na emailu prywatnym

Agata
Gość
Agata

Z gg nie korzystam ale maila Ci podam : agatat1983@o2.pl. Możesz pisać:)