Agnieszka: Mój pierwszy cud

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem. Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać początkiem września 2016 roku, po tym jak poznałam na jednym z portali społecznościowych pewnego chłopaka.
Read More

Hubert: Modlę się i chcę już zawsze odmawiać Nowennę nie przerywać

Wcześniej rzadko chodziłem do kościoła tak jakby mnie coś wstrzymywało pokonałem to i zacząłem chodzić do kościoła, do częstszej spowiedzi i modlić się Nowenną.
Read More

Marta: Wiara i uzdrowienie

Gdy czytałam jedną z książek, ze środka zaczęła wypadać mi maleńka karteczka z nowenną pompejańską.
Read More

Tatiana: Wysłuchana Nowenna

Kilka dni temu ukończyłam drugą nowennę. Obie odmówiłam w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa i nawrócenia męża. Wszystkie znaki na ziemi były beznadziejne, często się załamywałam ...jednak trwałam w modlitwie. ..i Matka Boża wysłuchała moje błagania..Przeczytaj Tatiana: Wysłuchana Nowenna
Read More

WIESŁAWA: Świadectwo po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej.

Chciałabym złożyć swoje świadectwo po odmówieniu kolejnej Nowenny Pompejańskiej.Ostatnią NP skończyłam 24 grudnia w Wigilie Bożego Narodzenia.Bardzo dużo dobrego wydarzyło się w moim osobistym życiu i rodzinie.Nie wszystkie moje prośby- intencje się spełniły (może tak po ludzku),ale sądzę że Nasza -moja -Królowa i Jej Syn Jezus- dobrze wiedzą czego mi (nam) potrzeba.Dzień bez Nowenny Pompejańskiej-to dzień stracony.Pozdrawiam i gorąco polecam tę modlitwę.Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego.Chwała Panu!
Read More

Wojciech: modlitwa o zdrowie

Tak się złożyło, ze w tym samym czasie zacząłem mieć różne problemy ze zdrowiem, może niezbyt poważne, ale dokuczliwe. M.in. wypadła mi dotychczasowa proteza zęba i musiała być zastąpiona inną, rozleglejszą. Niemiłą niespodzianką była konieczność znacznej redukcji zębów sąsiednich.

Miałem trudności z akceptacją tego faktu, mimo że dentysta to mój kolega, zwłaszcza, że pierwsza proteza okazała się tymczasowa i szybko wypadła. Wtedy dowiedziałem się o nowennie pompejańskiej i, choć mój problem wydawał mi się mimo wszystko zbyt błahy, zacząłem ją odmawiać.

Nim skończyłem część błagalną druga proteza także wypadła, ale mniej więcej wtedy, gdy zaczynałem część dziękczynną została zacementowana trzecia, która dotrwała do końca nowenny i trwa do tej pory. Pojawił się jednak problem dokuczliwych ruchów dolnej szczęki w związku z wyczuwalnym obcym ciałem.

Nim skończyłem część dziękczynną udało się opanować te ruchy, a parę dni przed końcem wpadłem wreszcie na to, co w kształcie protezy może przeszkadzać i na moją sugestię dentysta zmienił ten kształt na mniej dla mnie wyczuwalny.

Pozostałe problemy ze zdrowiem, na które się skarżyłem rozpoczynając nowennę, ustąpiły lub złagodniały. Choć do pełnego przyzwyczajenia się do protezy może jeszcze trochę brakuje, to walcząc z pojawiającą się czasem chęcią ruchów dolnej szczęki wzmacniam panowanie nad sobą. Są też na szczęście okresy, oby coraz dłuższe, gdy o tym nie myślę lub myślę z akceptacją. Jest więc za co dziękować.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Tatiana Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Tatiana
Gość
Tatiana

Żaden problem nie jest zbyt błahy…

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!