marta: wiara to podstawa

odmawiałam dwie nowenny jednocześnie w dwóch intencjach. sprawy były trudne i beznadziejne i patrząc z perspektywy czasu nie możliwe do zrealizowania. jednakże już od samego początku czułam wsparcie i z każdym dniem wzrastała we mnie nadzieja, że wszystko będzie dobrze. Przeczytaj marta: wiara to podstawa
Read More

Nowenna i znalezienie pracy – Anna

Nowennę zaczęam odmawiać 1 marca 2012 w intencji nawrócenia bliskiej mi osoby, o laske pokory skromnosci bojaźni Bożej wierności czytalam wiele zamieszczonych w internecie opisów swiadectw które nastąpily podczas odmawiania tej cudownej nowenny. Pisano, że modląc się w jakiejś intencji dzialy się inne równie ważne i potrzebne piękne rzeczy mnie...
Read More

Magdalena: Nowenna zmienila mnie i czynila cuda wokol mnie

Chce podziekowac Matce Najswietszej za otrzymane laski. Za kilka dni skoncze odmawiac pierwsza Nowenne Pompejanska w zyciu. Byl to trudny dla mnie czas, stracilam prace w bardzo dramatycznych dla mnie okolicznosciach. Nowenne poswiecilam o laske znalezienia odpowiedniej i uczciwej pracy dla mnie. Ciagle szukam, ale nie poddaje sie, wiem, ze znajde gdzies prace, bo chcialabym pracowac w poblizu miejsca zamieszkania.
Read More

Edyta: Cudowna przemiana serca

Pragnę podziękować miłosiernemu Bogu i Królowej Różańca za łaskę uzdrowienia serca mojej mamy. Moja mama cierpiała w małżeństwie z powodu braku miłości, samotności i wielu trudnych zachowań taty i w końcu w jej sercu pozostała tylko wielka gorycz, żal, złość i nawet nienawiść do męża. Była zatruta i to niszczyło...
Read More

Anonim: Dziękuję za łaskę którą otrzymałam

Moja kolejna Nowenna do Najświętszej Maryi Panny była za umożliwienie mi zajścia w ciążę. Staraliśmy się z mężem kilka miesięcy o to, aż w końcu zaszłam w ciążę, bardzo mocno się ucieszyłam z tego cudu, jednak niestety po kilku tygodniach okazało się że poronilam... Do tego momentu byłam osoba wierząca ale nie zawsze praktykujacą.
Read More

Weronika: modlitwa przyjaciółki

Pragnę się podzielić z wami moim świadectwem. To już moja druga no­wenna pompejańska. Mogę napisać, że uwielbiam Matkę Bożą. Modliłam się o nawrócenie kolegi. Jestem w 23. dniu nowenny błagalnej. Wczoraj zadzwonił do mnie i powiedział, że od 4. tygodni chodzi do kościoła, a także podjął sakrament pokuty. Dalej będę trwała w modlitwie i was zachęcam. To naprawdę modlitwa nie do odparcia.

Matko Boża Pompejańska, kocham Cię i ufam.

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 3
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Weronika: modlitwa przyjaciółki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
aniia
Gość
Wiem coś o tym 🙂 Odmawiam NP po raz trzeci (dwa razy nie dotrwałam do końca),ale mimo to otrzymuję wiele lask. Pomimo mojej beznadziejnej sytuacji,czuję ogromny spokój,wielkie zbliżenie do BOGA.Nie chcialabym nadużyć zwrotu,ale chyba moje Zmartwychwstanie.Wiara,że to wszystko co wydarzyło się w moim życiu,to po to,by zrozumieć co jest najważniejsze dla każdego wierzącego człowieka.Na nowo przeżywam narodzenie,śmierć i Zmartwychwstanie Pana Jezusa. Wcześniej chcialam być dobrym człowiekiem,ale popełniłam wiele błędów,które teraz odrażają mnie i zaluje .Bardzo chcę wszystko naprawić,zadośćuczynić wszystkim,ale to może wydarzyć się tylko z pomocą bożą.Wierzę,ze dobrotliwy Bóg pozwoli mi na to za wstawiennictwem MBP. Teraz pewnie”bada moje serce”,ale… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?