Weronika: modlitwa przyjaciółki

Modlitwa

Pragnę się podzielić z wami moim świadectwem. To już moja druga no­wenna pompejańska. Mogę napisać, że uwielbiam Matkę Bożą. Modliłam się o nawrócenie kolegi. Jestem w 23. dniu nowenny błagalnej. Wczoraj zadzwonił do mnie i powiedział, że od 4. tygodni chodzi do kościoła, a także podjął sakrament pokuty. Dalej będę trwała w modlitwie i was zachęcam. To naprawdę modlitwa nie do odparcia.

Matko Boża Pompejańska, kocham Cię i ufam.

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 3
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

1 myśl na temat “Weronika: modlitwa przyjaciółki

  1. Wiem coś o tym 🙂
    Odmawiam NP po raz trzeci (dwa razy nie dotrwałam do końca),ale mimo to otrzymuję wiele lask. Pomimo mojej beznadziejnej sytuacji,czuję ogromny spokój,wielkie zbliżenie do BOGA.Nie chcialabym nadużyć zwrotu,ale chyba moje Zmartwychwstanie.Wiara,że to wszystko co wydarzyło się w moim życiu,to po to,by zrozumieć co jest najważniejsze dla każdego wierzącego człowieka.Na nowo przeżywam narodzenie,śmierć i Zmartwychwstanie Pana Jezusa.
    Wcześniej chcialam być dobrym człowiekiem,ale popełniłam wiele błędów,które teraz odrażają mnie i zaluje .Bardzo chcę wszystko naprawić,zadośćuczynić wszystkim,ale to może wydarzyć się tylko z pomocą bożą.Wierzę,ze dobrotliwy Bóg pozwoli mi na to za wstawiennictwem MBP. Teraz pewnie”bada moje serce”,ale wierzę że wkrótce złożę swoje świadectwo i powiem w nim”chwala Panu i Mateńce,że dali mi nowe życie „.
    Cieszę się bardzo,że Twoja intencja została wysłuchana,takie świadectwa dodają jeszcze więcej wiary:-)
    Pozdrawiam 🙂

A Ty co o tym myślisz? Napisz!