Maja: Nie bój się wierzyć

Szczęść Boże! Z Nowenną Pompejańską spotkałam się rok temu, w trudnej dla mnie sytuacji. Przez właściwie 3 ostatnie lata sporo przeszłam. Nie zawsze pod rękę z Bogiem... Miałam swoją działalność gospodarczą, narzeczonego i przyjaciół. Do czasu... Wszystko runęło w mgnieniu oka. A ja mogłam biernie patrzeć. Zostałam sama, chora, wyśmiana...
Read More

Klaudia: Trwajcie w modlitwie, choćby nie wiem co się działo, wiara czyni cuda!

Witajcie, chciałabym się podzielić swoim świadectwem dotyczącym modlitwy o powrót chłopaka. Niektórym może się wydawać, że taka intencja jest śmieszna- ja sama nieraz miałam wątpliwości, czy mam prawo modlić się o coś takiego, gdy wokół jest tyle nieszczęść. Ale wytrwałam w nowennie, na razie nie otrzymałam łaski, o którą proszę,...
Read More

Pomoc w trudnej sytuacji życiowej

W całej tej trudnej dla mnie sytuacji tylko modlitwa trzymała mnie na nogach. Mąż odszedł a ja zostałam bez pracy i środków do życia. Mąż nie chciał dawać mi zysków z naszej wspólnej firmy.
Read More

Gabriela: Cisza przed burzą… a po burzy nowa nadzieja

Zaufałam Maryi, że pomoże coś zmienić. Nowennę odprawiałam zazwyczaj wczesnym porankiem w największym spokoju, czułam się zrelaksowana tą modlitwą.
Read More

Lidia: ponownie zostałam wysłuchana

Szczęść Boże. Moja 7 nowennę odmówiłam w intencji dobrego wyniku egzaminu gimnazjalnego mojej siostrzenicy. Przez cały okres trwania nauki szkolnej miała ogromne trudności z przedmiotami ścisłymi oraz ortografią, ze względu na dysleksję i dyskalkulię. Moja siostra a jej matka będąca nauczycielką sama dużo z nią pracowała i wydawała sporo pieniędzy...
Read More

Teresa: zbliżyłam się do Boga

Długo zwlekałam ze swoim świadectwem w intencji o powrót mojego byłego chłopaka. Moja prośba nie została jeszcze wysłuchana, ale ja nadal się modlę Rozstaliśmy się ponad miesiąc temu. Jestem w 28 dniu Nowenny Pompejańskiej.

Byliśmy 3 lata razem. W tamtym roku powiedział ze mnie zdradził, wybaczyłam mu zeszliśmy się z powrotem. Miesiąc temu zerwał ze mną, przez cały czas utrzymujemy kontakt a początku więcej a teraz coraz mnie , dzisiaj dowiedziałam się ze mój były chłopak chyba związał się z dziewczyna z którą zdradził mnie w tamtym roku . Ja wiem ze on mnie kochał ze mu zależało, planowaliśmy wspólna przyszłość.

Co chce powiedzieć odkąd zaczęłam odmawiać nowennę jest lepiej , na początku dużo płakałam , pózniej mi troszkę przeszło, nie odczuwałam już tak mocnej potrzeby rozmawiania z nim, pisania wiadomości czy czegokolwiek. Wcześniej różaniec wydawał mi się strasznie długi, a teraz zbliżyłam się do Boga odmawiam oprócz tego inne modlitwy.

Wierzyłam że jakoś się ułoży że się zejdziemy, do dzisiaj wszystko prysnęło dowiedziałam się ze znów są chyba razem. Jestem załamana znów płaczę, nie wiem co o tym myśleć może to znak ze on do mnie już nie wróci, a może to zły wszystko pomieszał. Dzisiaj powinnam zacząć część dziękczynną nowenny.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

18 komentarzy do "Teresa: zbliżyłam się do Boga"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
assisi
Gość
assisi

Miałam bardzo podobną sytuację i namawiałabym Cie do tego byś dopuściła do soebie myśl,że Bóg ma dla Ciebie inny lepszy plan. No i nie jesteś w stanie zmienic drugiego człowieka, ale mozesz zmienic siebie, swoje nastawienie, swoje życie. Zastanów się też (też wybaczyłąm kiedys zdradę ale mój narzeczony i tak odszedł) czy warto być z kimś kto już na początkowym etapie związku popełnił takie wielkie świństwo. Wybaczyć i nie chować urazy to jedno, a wrócić do siebie to drugie… trzymam za Ciebie kciuki, żebys odnazlazła Bożą wolę.

piotr
Gość

A czy warto wracać do takiego faceta ,który zdradza ?? Może lepiej poczekać na właściwego człowieka.Zobacz sobie ile musiała czekać Kożuchowska chociaż ma męża młodszego od siebie to i tak wymodliła.Pamiętaj,że lepiej się nie spieszyć z ślubem.Ludzie się tak strasznie nie dobierają w pary,że jestem normalnie w szoku.Mam nadzieje,że trafisz na dobrego człowieka bo takich na świece jest mało.Pomodlę się za Ciebie 🙂

tereza
Użytkownik
tereza
Ja mu wybaczyłam , nie miałam urazy to to ze mnie zdradził , bardziej zabolało mnie to ze się z nią związał wtedy, i najprawdopodobniej znów to zrobił, albo co najmniej kontakty się odnowiły. Nie mówię ze to było dobre , ale prawie cały okres naszego związku był na odległość. Powoli się z tym godzę, ale z drugiej strony cały czas coś mi podpowiada że jeszcze możemy być razem. Przed wczoraj śniło mi się ze on mi mówi ze nie che ze mną być, a po wstawieniu tego świadectwa znów mi się śnił ze chce wrócić i być z powrotem… Czytaj więcej »
tereza
Użytkownik
tereza

Uważam ze warto ze,pomimo tego co zrobił jest wartościowym człowiekiem, zawsze mówił o rodzinie, dzieciach, wiem ze mnie kochał wcześniej, ze mu bardzo zależało. Trochę w tym było tez mojej winy ale przecież nikt nie jest idealny, ale niestety związki na odległość są bardzo ciężkie, cieżko jest z kimś być i widzieć sią raz na miesiąc. . Dziekuję Piotrze

Em
Gość

Słuchaj, jeśli on był dla Ciebie tak dobry i kochający, a Bóg ma dla Ciebie kogoś jeszcze lepszego? Pomyśl, jak dobry jest Nasz Pan <3 Zaufaj Mu! Być może Matka Boska przez tę nowennę pomoże Ci poczekać na tego właściwego 🙂

Eliza
Gość

Dziwnie jest czytać o samej sobie…
Jakby Matka Boża podsunęła mi specjalnie Twoje świadectwo…

tereza
Użytkownik
tereza

Elizo tez się modlisz do matki Bożej o powrót chłopaka?

Eliza
Gość
Tak, modlę się o powrót narzeczonego. Jednak jak i w Twojej sytuacji Tereso zdradził mnie i zostawił dla innej. Zerwał ze mną wszelkie kontakty, a czasem „podgląda” na facebooku co u mnie i drażni go moje pozorne szczęście, które udaję przed światem, ale nie chcę mu dać satysfakcji swoim bólem, gdy wstawia sobie z nią „szczęśliwe” zdjęcia dając mi do zrozumienia, że o mnie zapomniał. Na początku nowenny dławiłam się łzami, teraz już nie płaczę, jednak moja nadzieja gdzieś odeszła w dal, z ludzkiego punktu widzenia gorzej być nie może… Matka wszystko może, ale chyba nie chce bym się z… Czytaj więcej »
tereza
Użytkownik
tereza

teresmajor@wp.pl odezwij się jak będziesz miała chwilkę

Tatiana
Gość
Tatiana

Do Matki Boskiej Rozwiązującej węzły,raczej nie w intencji o jego powrót,o miłość dla siebie raczej. Wejdz na stronę nowenny i tam jest podane w jakich intencjach
możesz się modlić.

urszula
Gość
urszula

Mój węzeł został rozwiązany, chociaż dowiedziałam się podczas rozwiązywania, że to był TEN węzeł. Trudno było to przeżyć, ale czuje się Bożą pomoc autentycznie.Maryja najlepiej wie, co musimy zmienić , aby iść drogą Bożą. Prośmy tylko, dziękujmy i WIERZMY

tereza
Użytkownik
tereza
Bardzo chciała bym pomodlić się do Matki Bożej Rozwiązującej węzły ale nie wiem jak ująć mój węzeł w jakiej intencje. Może ktoś podsunąć jakiś pomysł,kto odmawiał już tą nowennę. Jeżeli moim węzłem bedzie ‚miłość dla siebie ‚ czy to jest odpowiednie przecież tam się modlimy Dziś oddaję Ci ten węzeł… (wymienić go, jeśli to możliwe) i wszelkie zło w moim życiu, którego on stał się przyczyną. Daję Ci węzeł, który mnie dręczy, czyni nieszczęśliwym i przeszkadza mi zjednoczyć się z Tobą i Twoim Synem Jezusem, moim Zbawcą. Nie wiem czy ja to dobrze rozumiem ale może węzeł powinien być ‚węzeł… Czytaj więcej »
piotr
Gość

najlepiej podać intencję krótką o miłość. Ja się zabieram do drugiej nowenny,ale jest tak mi ciężko,że szkoda gadać.Nie mogę zacząć ani mi się nie chcę chociaż wiem,że się nie spełni,ale jednak jestem pełen nadziei. U mnie jedna intencja się spełniła,ale druga jest bardzo poważna i obawiam się,że się nie spełni,ale trzeba wierzyć

tereza
Użytkownik
tereza

Piotrze życzę Ci aby Twoja intencja się spełniła pomimo tego iż jest bardzo poważna trzeba wierzyć przecież to jest nowenna do nieodparcia. Jeżeli jedna już została wysłuchana , to Twoje modlitwy na pewno podobają się Bogu i wysłucha o co prosisz.

piotr
Gość

Może to jest tak,ze zły nie chcę żebym podejmował tej modlitwy :). Naprawdę polecam tę modlitwę ponieważ dostałem kilka łask o jakie nie prosiłem.

tereza
Użytkownik
tereza

Bardzo możliwe, ale musisz zacząć i wierzyć. Ja ze swoim świadectwem też zwlekałam długo miałam je wrzucić już na początku, i tak jakoś zwlekałam aż do połowy. Piotrze pomodlę się za Ciebie żebyś miał siłę zacząć z wiarą.

Anka
Gość
Zmieniłabym intencję Nowenny i modliła się o pomyślne ułożenie życia osobistego lub o dobrego męża. Z własnego doświadczenia uważam, że modlitwa o powrót konkretnej osoby jest rzadko wysłuchiwana bo dobry Bóg szanuje wolną wolę każdego z nas. A poza tym jaka przyszłość czeka Cię z kimś, kto już Cię raz zdradził? Jak wyglądałoby Wasze życie gdybyście się znowu zeszli? Ty ciągle bałabyś się, że znowu Cię zdradzi, a Twój chłopak wiedziałby,że znowu mu wybaczysz więc czemu miałby się ograniczać…Gdy się kogoś naprawdę kocha to nie ma miejsca ” na osoby trzecie” i nie ma co tłumaczyć zachowania Twojego Eksa. Na… Czytaj więcej »
piotr
Gość

Tereza dziękuje Ci bardzo :). Oczywiście ja też się modlę nie tylko za siebie,ale za innych więc jak pisałem również zmówię 10 różańca.Oprócz nowenny pompejańskiej odmawiam różaniec.Nawet 10 jest ciężko zmówić a co dopiero 3 części lub 4 części.Człowiek cały czas odkłada to do wieczora i potem jest się zmęczony i w końcu się zapomina,ale staram się odmawiać :).

Obrazki z nowenną pompejańską?