Agnieszka: Trzeba mocno ufać…

Moja modlitwa była różna, czasem byłam skupiona, a czasem myśli ciągle gdzieś ulatywały,ale trwałam i trwam i mam świadomość, że jestem ułomnym człowiekiem, który musi nauczyć się być cierpliwym i przede wszystkim potrafić zawierzyć Bogu, Jego woli.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Modlę się nadal, jakoś modlitwa sama wchodzi mi w usta

Modlę się nadal, jakoś modlitwa sama wchodzi mi w usta to jest świadectwo ponieważ wcześniej modlilam się ale rzadziej. Wierzę że mnie jeszcze wysłucha. Bóg zapłać za dotychczasowe otrzymane łaski
Przeczytaj całość

Renata: Szybkie i pomyślne rozwiązanie sprawy urzędowej

Nowennę pompejańską odmawiam od prawie roku, bo obiecałam sobie i Matce Boskiej, że tak już będzie, póki mi starczy sił. Moja, a w zasadzie nasz rodzinna sprawa, w rozwiązaniu której pomogła mi Matka Boska była trudna i wydawało się niemożliwa do pomyślnego rozwiązania... A jednak udało się ją rozwiązać i...
Przeczytaj całość

Iza: Pozytywne zmiany w życiu!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Chciałam złożyć swoje świadectwo odmawiam trzecią nowennę i otrzymałam wiele łask od Maryi i Boga. Modliłam się w różnych intencjach i może dosłownie nie zostały wysłuchane ale otrzymałam łaski o jakie nawet nie prosiłam.
Przeczytaj całość

Kasia: Prawdziwa miłość

Mam na imię Kasia i jestem dwudziesto trzy letnią dziewczyną poszukującą Pana! Od sześciu lat jestem w związku z moim obecnym już narzeczonym Kamilem. Moje świadectwo zacznę od tego, że od 12-stu lat choruję na cukrzycę i celiakię ,co stało się istotą tego jak bardzo potrzebuję Pana i Matki Bożej, aby mieć siłę, ponieważ leczenie nie idzie mi zbyt dobrze. Przez całe życie towarzyszyło mi pytanie do Boga ,,dlaczego? " Dlaczego wśród tylu młodych, właśnie ja.
Przeczytaj całość

Teresa: najlepiej rozumie nas Matka Boża

Dziękuje wszystkim za świadectwa które składacie na tej stronie, naprawdę pomagaj w chwilach trudnych.
Rok temu 11 marca 2013r. po raz pierwszy zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejską, odmawiałam ją przez cały rok i będę odmawiać ile mi sił starczy. Odmawiam już 7 Nowennę Pompejską i mimo niespełnionych próśb dalej wierze w to że Maryja da mi łaski w określonym czasie. Modlę się o to żeby Matka Boża pomogła mi w znalezieniu pracy stałej której szukam od dawna, również o miłość, wygojenie ran które mam w sercu. Naprawdę uwierzcie po odmawianiu Nowenny czuje że moje serce po woli goi rany i czeka na nową miłość jaka pojawi się na mojej drodze, jeżeli jest taka wola Boża. To naprawdę nie jest takie łatwe zapomnieć o człowieku do którego się coś czuło, rozumie więc wszystkich tych którym jest trudno, a najlepiej rozumie nas Matka Boża, ona też cierpiała zniosła cierpienie i my też z jej pomocą pokonamy wszystkie trudności.
Podczas odmawiania Nowenny dostałam wiele innych cudownych znaków. Mam nadzieje że Matka Boża wybaczy mi to że czasem odmawiam Nowennę jadąc samochodem, idąc drogą. Zachęcam wszystkich do odmawiania tej cudownej modlitwy, bo w niej jest siła. Matka Boża na pewno wysłucha i wskaże odpowiednią drogę którą mamy pójść a z nią jest zawsze łatwiej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Teresa: najlepiej rozumie nas Matka Boża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Ja też się modlę jak tylko mam wolną chwilę: w samochodzie, w czasie przerw, podczas wykonywania codziennych czynności… Mam nadzieję, że taka modlitwa jest ważna.

adam
Gość
Skąd pomysły na nieważność modlitwy w prostych czynnościach??? Czy nie czytacie Pisma Św.??? Modlitwa różańcowa pobudziła mnie do czytania Słowa Bożego i wierzenia w Boże obietnice tam zawarte : (1Tes 16-18) Zawsze się radujcie, nieustannie się módlcie! W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem was. Oprócz modlitwy błagalnej ważne jest dziękczynienie niezależnie od tego czy spotyka mnie dobro czy gorzej mi się dzieje. Właśnie dziękczynienie i uwielbienie Boga jest wyrazem naszej miłości i sprowadza na nas największe łaski. Zacznijcie wielbić i dziękować Bogu za wszystko, a zobaczycie jak zmienia się wasze życie, Polecam książkę… Czytaj więcej »
Maria
Gość

Dziękuję P. Adamowi za polecenie książki „Moc uwielbienia”.Myślę, że tej książki mi właśnie potrzeba.Przeczytałam przed chwilą krótkie jej fragmenty i niezwłocznie sobie ją kupię. Chwała Panu za wszystko!

ula
Gość

ja chyba też kupię:) Boga można uwielbiać i dziękować Mu też psalmami

Beata
Gość

To prawda Panu należy dziękować za wszystko co mamy i co nas otacza. Za słońce,które nas ogrzewa i cieszy. Za piękną przyrodę,drzewa ,kwiaty,zwierzęta. On nam to wszystko dał. Szanujmy Matkę Ziemię,nie wyrzucajmy śmieci do lasów! (czasami aż żal serce ściska jak ludzie niszczą i dewastują otaczającą nasz przyrodę). Przecież to grzech! Szanujmy naszą polską ziemię,naszą ojczyznę,naszą Matkę,za którą walczyli i życie oddawali nasi przodkowie. Szczęść Boże

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!