Monika: Mój synek pod opieką Mateńki

Jest to moja druga Nowenna.Pierwsze świadectwo złożyłam-teraz pragnę złożyć drugie.Problem z którym nie mogłam sobie poradzić dotyczył mojego synka.Ma 7 lat.Jest jedynakiem.Problemy zaczęły się gdy dostał pierwszy tablet,w związku z tym zaczął po kryjomu oglądać na internecie gry gdzie padały brzydkie słowa...
Read More

Iza: URATOWANE ŻYCIE

Nigdy nie traćcie nadziei
Read More

Ewa: Wewnętrzna przemiana

Kilka miesięcy temu przez rywalizację (i chyba również) kompleksy osoby, z którą musiałam współpracować straciłam pracę, którą była dla mnie niezwykle ważna. O otrzymanie tej pracy bardzo się starałam, jednak tuż po moim zatrudnieniu osoba, która miała mnie wdrożyć (mężczyzna) stwierdziła już na samym początku, że nie powinnam tej posady otrzymać, gdyż jestem za młoda i nie mam doświadczenia.
Read More

Katarzyna: Błagam MARYJO

Witajcie kochani właśnie błagam w Nowennie o zdrowie dla pięknej Alicji.Dziewczynka ma 13 lat i chorobę nowotworową.Proszę ludzi dobrego serca niech Wasza kolejna intencja NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ będzie za Alę o zdrowie dla niej.Matusiu, wiem że jesteś, błagam cię o łaskę zdrowia dla Ali.Dziękuję Wszystkim za wszystko.
Read More

Sylwia: praca

Proszę Cię Maryjo daj mi siłę i zdrowie bym mogła pracować i miej w opiece moją rodzinę.
Read More

Robert: wysłuchana modlitwa

Chciałem podzielić się moimi cudami związanymi z Nowenną Pompejańską i podziękować Najświętszej Maryi Pannie i Bogu za wszelkie łaski. Pisze to również w celu pokrzepienia wielu serc, którym wydaje się że nie zostaną wysłuchane.
Nowennę Pompejańską poznałem dzięki modlitwom do św. Rity i św. Ekspedyta. Za ich wstawiennictwem doświadczyłem już wielu cudów w moim życiu (m.in. w egzaminach na studiach, czy też w pozytywnym rozwiązaniu trudnej sprawy sądowej), ale największą łaską otrzymaną było doprowadzenie mnie do poznania tej Nowenny – modlitwy, która zmieniła moje życie. Pierwszą Nowennę odmawiałem, w sprawie dość przyziemnej. Chodziło o wyjście z kłopotów finansowych i doprowadzenie w mojej pracy pewnej transakcji do końca. Nieustanne porażki i bezowocne działania stawały się zmorą i wszystko wskazywało na to, że transakcja ta nie dojdzie do skutku. Również opinie osób, które współpracowały przy podobnych czynnościach wskazywały na to, że jest ona nie do przeprowadzenia pod wyznaczonymi kryteriami. Ta męczarnia trwała prawie dwa lata. I tu przyszła mi z pomocą Matka Boża Pompejańska. Tuż po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej, Maryja doprowadziła transakcję do końca. Nagle znalazł się odpowiedni kontrahent i zaakceptował wszystkie warunki, a co więcej zaoferował jeszcze lepsze niż było to przewidziane pierwotnie. To oczywiście rozwiązało wszystkie problemy. Dla Matki Bożej nie ma rzeczy niemożliwych! Chwała Jej i Bogu na wieki!
Od tego momentu staram się modlić Nowenny Pompejańskie jak najczęściej, dziękując Bogu i Matce za wszelkie łaski i prosząc o następne. Oprócz otrzymania w/w łaski, w trakcie odmawiania kolejnych Nowenn otrzymałem wiele łask duchowych.  O tych jednak postaram się napisać w kolejnym razem.
Życzę wszystkim dużo wytrwałości i wielu łask od Królowej Różańca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

12 komentarzy do "Robert: wysłuchana modlitwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Robert masz wielką łaskę u Maryji jak Cię wysluchuje, mnie niestety nie chce wysłuchać w najważniejszej intencji. Tyle już nowenn odmówiłam, może źle odmawiam nie wiem.Mam chwile zwątpienia. Ale dobrze że innych wysłuchuje.

Monika
Gość
Monika
Agnieszko, ja sama modlę się w intencji bardzo dla mnie ważnej. Wczoraj miałam chwilę załamania, miałam wrażenie że moje modlitwy są bez sensu, że to nic nie da. Moim postanowieniem wielkopostnym jest częste uczestnictwo w mszach świętych, więc poszłam na mszę. W duchu powiedziałam: Jezu spraw, bym usłyszała Twoje Słowa do mnie. I tu nagle czytanie: „Proście a będzie wam dane, szukajcie a znajdziecie, kołaczcie a otworzą wam”. To nie był przypadek to sam Jezus obdarzył mnie swoim słowem i zesłał ponownie nadzieję. Potem ksiądz wygłosił kazanie i mówił o modlitwie, m. in. o zarzutach jakie kierujemy do Boga, że… Czytaj więcej »
Zofia
Użytkownik

Moniko, dziękuję za te słowa. Właśnie tego potrzebowałam, bo miewam chwile zwątpienia. Dziękuję.

Agnieszka2
Gość
Agnieszka2

Też potrzebuję pomocy w rozwiązaniu bardzo trudnej sytuacji finansowej, odmówiłam dwie NP, sprawa tylko się pogarsza, przerażenie rośnie… Modlę się dalej, proszę też bym nie straciła wiary i nadziei 🙁

tere
Gość

Wszystko musi byc zgodne z wola Bożą a Maryja zawsze słucha .. i nigdy nie chodzi o ilość moze zabardzo pokładasz ufność w ilosci odmówionych modlitw a nie w Bogu. Ufaj Bogu i Maryi i pokładaj w nich ufność

teresa
Gość
teresa
Wracając rano do miasta, uczuł głód. A widząc drzewo figowe przy drodze, podszedł ku niemu, lecz nic na nim nie znalazł oprócz liści. I rzekł do niego: „Niechże już nigdy nie rodzi się z ciebie owoc!” I drzewo figowe natychmiast uschło. A uczniowie, widząc to, pytali ze zdumieniem: „Jak mogło drzewo figowe tak od razu uschnąć?” Jezus im odpowiedział: „Zaprawdę, powiadam wam: jeśli będziecie mieć wiarę, a nie zwątpicie, to nie tylko z figowym drzewem to uczynicie, nawet jeśli powiecie tej górze: „Podnieś się i rzuć się w morze!”, stanie się. I otrzymacie wszystko, o co na modlitwie z ale… Czytaj więcej »
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Wiem, że wiara jest najważniejsza,ale co zrobić jak zły atakuje i ma się chwile zwątpienia?.

Agnieszka Anna
Gość
Agnieszka Anna

Mnie też zły atakuje nieustannie. Pracuję w sklepie z dewocjonaliami i powinnam czuć się szczególnie chroniona, bo obcuję z obrazami świętych i mam dostęp do cudownych modlitw. A jednak zły atakuje ze zdwojoną siłą! Wpadłam w depresję,a biorąc ciężkie leki na przeziębienie, zaszłam w ciążę i boje się,że będzie źle! Czuję to! Nowennę przerwałam dwukrotnie, z powodu osłabienia w chorobie i teraz odmawiam trzeci raz. Dodatkowo wzywam na pomoc MB Rozwiązującą Węzły. Czekam i błagam…A świadectwa z tej strony bardzo podnoszą na duchu.

monika agnieszka
Gość
monika agnieszka
Nie bój się kochana módl sie do Matki Najświętszej i ufaj .Wiem co mówię bo sama byłam w podobnej sytuacji zaszlam w ciążę w wieku 37lat po dziesiecioletniej przerwie miałam juz trójkę prawie dorosłych dzieci ,nie wiedząc ze jestem w stanie błogosławionym zrobiłam rtg klatki ,palilam również papierosy, gdy dowiedziałam się o ciąży wpadłam w panikę ciągle strach wywolal u mnie depresje ,ale ja zaczęłam sie modlić do MATKI NAJŚWIĘTSZEJ,do Jezusa Miłosiernego i do Św.ANTONIEGO który wstawial sie mocno za mną .Nie życzę nikomu tego co przeszłam i w ciąży i po porodzie ,w czasie porodu ściskałam różaniec w dłoni… Czytaj więcej »
Barbara2
Gość
Barbara2

Agnieszko Anno postaraj się o pasek św. Dominika, informacje znajdziesz w internecie i nie ustawaj w modlitwie. Dziś pomodlę się za Ciebie i dzieciątko, z Bogiem !

Agnieszka Anna
Gość
Agnieszka Anna

Barbara2-dziękuję z całego serca! Jednak ja modle się raczej o „oczyszczenie „organizmu, bo nie zniosę lęku o zdrowie dziecka. Jestem matką i wiem,jak to trudne. A w rodzinie i wśród znajomych mam przypadki chorych dzieci…To początki, nawet lekarz niczego nie stwierdził na pewno, więc liczę na cud i drugą szansę…
A zły nadal nęka, bo nachodzą mnie już myśli samobójcze i trwa to od sierpnia!

Gosia
Gość

Agnieszko Anno, właśnie pomodliłam się za Ciebie i Twoje dziecko. Niech Maryja ma Cię w swojej opiece i obdarzy zdrowym dzieckiem, a na Ciebie ześle spokój

Obrazki z nowenną pompejańską?