Joanna: Zadzwoniła do mnie siostra z informacją że jest w ciąży!

Witam wszystkich chciałabym złożyć świadectwo otrzymania wielu łask od Matki Bożej,mimo że to o co się modliłam w 2 nowennach jeszcze jest przyszłością....Ale prosiłam także o to bym trafiła na dobrego spowiednika który mnie dobrze poprowadzi w tej spowiedzi-tak też się stało,pierwszy raz odeszłam od konfesjonału z prawdziwym żalem za grzechy,później łzy same ciekły po policzkach z tego szczęścia jakie mnie spotkało.
Read More

Ania: Serdecznie dziękuję Matce Bożej za łaskę zdrowia!

Szczęść Boże! Chciałabym złożyć swoje świadectwo. Około 10 lat temu dowiedziałam się o swoim problemie z kręgosłupem. Przez jakiś czas leczyłam się i wydawało się, że wada zniknęła. Niestety, w zeszłym roku dowiedziałam się, że wszystko wróciło, a nawet jest gorzej. Od masażysty, który zajmuje się wyprowadzaniem takich wad i...
Read More

Irena: Dziękuję Matce Bożej za otrzymane łaski

Dziękuję bardzo Matce Bożej za opiekę nade mną i całą moją rodzinę. Ufajcie i trwajcie w modlitwie. Matka Boska wszystkich wysłucha.
Read More

Ula: O dobrą pracę

Witam. Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w intencji znalezienia dobrej pracy, gdy po studiach okazało się, że jest mi bardzo trudno znaleźć takową. Siostra powiedziała mi wtedy, że skoro i tak siedzę w domu, mogę ten czas poświęcić właśnie na odmawianie nowenny.
Read More

Kasia: Ona opiekuje się każdym z nas

Szczesc Boze, kolejna Nowenna Pompejanska za mna. Nieopisany pokoj w sercu, radosc I nadzieja na lepsze jutro. Wszystkim z calego serca polecam ta cudawna modlitwe. Od jutro zaczynam nastepna Nowenne, juz nie moge jej nie odmawiac, bo wtedy czuje ciagla opieke najukochanszej naszej Matki Bozej. Przenajswietsza Maryja Panna jest wielka, opiekuje sie kazdym z nas, prowadzi nas do Pana Jezusa I uczy nas ufac Panu Bogu. Serdeczne dziekuje za wszystko Moja Najukochansza Mamo Maryjo! Jezu ufam Tobie
Read More

Rekolekcje wielkopostne, cz. 2.

Jordan Jezusa

 

Więcej rekolekcji na http://www.profeto.pl

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Rekolekcje wielkopostne, cz. 2."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
adam
Gość

jest już 3cia część 🙂 http://profeto.pl/rekolekcje,5279.html

Magdalena
Gość
Magdalena

Piękne świadectwo na koniec, świadectwo cudu

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?