Anonim: Matka Boża znalazła mi miłość

Zacznę od tego, że przez całe swoje życie byłam sama. Wiodłam bardzo udane, szczęśliwe życie, niczego mi nie brakowało - kochającej rodziny, pracy, znajomych, zdrowia, urody. Brakowało mi natomiast miłości. Próbowałam różnych modlitw, ale w końcu będą w "desperacji" postanowiłam spróbować nowenny pompejańskiej.
Przeczytaj całość

Świadectwo Kasi – pomoc w nauce

Witam. Chciałabym podzielić się świadectwem (łaską), którą otrzymałam za wstawiennictwem Matki Bożej z Pompejów. Jestem w trakcie odmawiania części dziękczynnej, zostało mi 14 dni do zakończenia nowenny. Pomoc jaką otrzymałam jest ogromna. Nie tylko otrzymałam to o co prosiłam lecz również doświadczyłam innych łask. Modliłam się o pomyślne zdanie egzaminów....
Przeczytaj całość

Beata: łaski płynące z nowenny pompejańskiej

Dziś skończyłam odmawiać swoją pierwszą nowennę pompejańską. Jestem dumna z siebie, że podołałam. Nie wierzyłam w to, że wytrwam w tej modlitwie. Od kilkunastu lat nie chodziłam do kościoła, nie modliłam się, zastanawiam się, czy wierzyłam w Boga… Sama nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie... Całe moje życie, odkąd sięgam pamięcią, było trudne, nie...
Przeczytaj całość

Iwona: OTOCZYŁAŚ MNIE OPIEKĄ

Witam wszystkich serdecznie! Chciałabym podzielic się z Wami mocą Różańca Świętego. Mam 45 lat i do tej pory bardzo sceptycznie podchodziłam do modlitwy. Kiedy zaczęły się różnego rodzaju problemy zdrowotne, finansowe, rodzinne jakość bliżej było mi szukać pomocy w internecie " jak przegonić pecha....". Przeczytaj Iwona: OTOCZYŁAŚ MNIE OPIEKĄ
Przeczytaj całość

Ania: Łaska spokoju i wdzięczności za posiadane zdrowie

Moje świadectwo będzie nieco inne od pozostałych gdyż zazwyczaj modlimy się o wielkie sprawy by dać innym nadzieję. Piszę więc to świadectwo pod wpływem całkowitego impulsu i chociaż nic się nie stało to jednak... i zmiana ta jest dla mnie bardzo zauważalna.
Przeczytaj całość

Michał: łaska spowiedzi

Witam. Chciałbym się podzielić swoim świadectwem. Nowennę zacząłem odmawiać 7 lutego tego roku- a więc moja nowenna jeszcze trwa, lecz są już jej owoce. Mianowicie w tym tygodniu w naszej parafii rozpoczęły się misje święte. W związku z tym pojawiła się okazja do tego aby skorzystać z spowiedzi generalnej. Już dawno temu chciałem odbyć taką spowiedź… czułem że jest mi potrzeba aby pewne rzeczy uporządkować, wyprostować, wyjaśnić pewne wątpliwości które leżały mi na sumieniu lecz zawsze brakowało mi odwagi aby o taką spowiedź poprosić. Jestem pewny że właśnie dzięki temu iż zacząłem odmawiać tą nowennę (choć w zupełnie innej intencji) Matka Boża wyprosiła mi  łaskę zdobycia się właśnie na tą odwagę przystąpienia do spowiedzi generalnej. Spowiednik na którego trafiłem naprawdę stanął na wysokości zadania,  uważam iż na lepszego spowiednika nie mogłem trafić.  Dziś czuję niesamowitą radość , taką wewnętrzną lekkość jest to cos niesamowitego. A i w intencji w jakiej zacząłem tą nowennę widać pewne sygnały na plus. Także Matka Boża naprawdę nas wysłuchuje i udziela w czasie tej nowenny wielu łask o które nawet nie prosimy !

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Michał: łaska spowiedzi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

Spowiedź generalną odbyć to wielka łaska. Teraz już będzie łatwiejszy dostęp do otrzymania innych łask – gratuluję i pozdrawiam.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!