Marta: Na chwałę Pana

Nowennę pompejańską odmawiam szósty raz. W październiku 2013r. zaczęłam pierwszą nowennę za moich rodziców. Drugą rozpoczęłam po pięciu dniach za mojego brata (odmawiałam wówczas dwie naraz). Intencje były takie same - prośba o nawrócenie i zbawienie. Choć radykalnej zmiany nie ma, to mam wewnętrzne przekonanie o wysłuchaniu prośby i wierzę,...
Read More

Agnieszka: Kocham Cię Mateczko Najświętsza

Szczęść Boże!Chciałabym się podzielic łaskami jakie otrzymałam od naszej Matuchny.Nowenne regularnie odmawiam od listopada 2013 roku chodz różaniec odmawiam codziennie od lat.Dzieki Mateczce po zakonczeniu Nowenny w intencji ktorej sie modlilam by dostac prace blizej domu bo pracowałam w firmie oddalonej od domu okolo 90 km i Matuchna mnie wysłuchala.Przeczytaj...
Read More

beata: Kocham Cie Matko

często płacze i mam doła czasami myśle ze ta modlitwa nie ma sensu,ale dalej się modle w intencjach innych i za siebie żebym dostała prace
Read More

Anna: Urodzsiłam pięknego i zdrowego synka

Jezu, miej nas w opiece i obdarz łaskami.
Read More

Kasiaa: Dzięki modlitwie dostrzegłam jak wiele dostałam od Pana Boga

Mam w sercu pokój i głęboko wierzę w cud. Dzięki modlitwie dostrzegłam jak wiele dostałam od Pana Boga. Teraz wiem, ze wszystko co dzieje się wokół ma cel.
Read More

Marta: wymodliłam pracę dla syna

Pragnę podzielić się swoją ogromną radością,moja nowenna o dobrą pracę dla mojego syna została wysłuchana.Matko Święta bardzo,bardzo dziękuję za tę łaskę.Jesteśmy tacy szczęśliwi.Nowennę Pompejańską polecam każdemu .

 

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Marta: wymodliłam pracę dla syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa de Abrego
Gość
Ewa de Abrego
Pani Marto, bardzo sie ciesze. Prosze byc swiadoma ze pani syn dla Boga pracowac bedzie. Przede wszystkim powinien bardzo sumiennie swoja prace wykonywac, nie oczekujac gratulacji lub wyniesienia tylko radosci Bozej. Praca ktora Matka Boza nam daje to nie latwa praca, wymagajaca duzo poswiecenia. Polecam mu Opus Dei, lub pani duchowa obecnosc aby wytrwal. Tak bylo i jest w moim przypadku. Praca byla ponad moje sily. Odeszlam z niej i wrocilam. Swiadoma jestem ze moj kompromis z Bogiem jest a nie z pracodawca. To On zadecyduje kiedy i jak sie skonczy. To juz dwunasty rok i On wie ze juz… Czytaj więcej »
Ewa
Gość

Skoro praca jest ponad Pani sily, to znaczy, ze ona Pania wyniszcza. Cos tutaj sie nie zgadza. Praca nie moze byc na pierwszym miejscu w zyciu.

Obrazki z nowenną pompejańską?