Anna: Wyczekiwany dom

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Chciałam złożyć świadectwo o tym jak prosiliśmy Maryję o dom. Przez 6,5 roku mieszkaliśmy na stancjach. W tym czasie doczekaliśmy się 4 dzieci. Chyba jak każda rodzina marzyliśmy o własnym domie, niestety nasze dochody były zbyt niskie a dzieci zbyt dużo, aby uzyskać jakikolwiek kredyt mieszkaniowy. Razem z mężem odmawialiśmy różne nowenny i modlitwy, błagaliśmy Boga o dom. Czasem nawet kłóciłam się z Nim, że dał nam tyle dzieci a nie chce dać nam domu dla nich.
Read More

Gosia: Uzdrawianie dziecka z anoreksji

Kochani, chciałabym podzielić się z Wami owocami nowenny pompejańskiej, którą odmówiłam w intencji mojego dziecka - lat 14, u którego zdiagnozowano początek anoreksji. Dziecko moje, w wyniku splotu różnych wydarzeń - zmiany w rodzinie, nowa szkoła, presja środowiska rówieśniczego - zaczęło prezentować objawy anoreksji o obrazie zaiste książkowym - odmowa...
Read More

Jolanta: Dar odwagi do przystąpienia do Sakramentu Pokuty

Dziś pragnę jednak napisać o innych Łaskach jakie popłynęły od Najświętszej Maryi Panny.
Read More

Anna: Naprawdę warto się modlić tą Nowenną

Moja przygoda rozpoczęła się już kilka miesięcy,ale nie na długo,bo po tygodniu odmawiania nowenny zrezygnowałam.Po kilku miesiącach oglądałam jakieś modlitwy na internecie i pojawiała się tam także nowenna pompejańska ,ale stwierdzałam,że i tak nie podołam i to pomijałam, po jakimś czasie zdecydowałam sie, że bedę ją odmawiać.
Read More

Ewa: Matka Boska jest przy mnie

W lutym ukończyłam odmawiać nowennę pompejańską w intencji o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej. Muszę wam powiedzieć , że wiele innych łask otrzymuję o które nie prosiłam. Czuję , że Maryja zawsze jest przy mnie , nie opuszcza mnie w tym trudnym okresie mojego życia.Przeczytaj Ewa: Matka Boska jest przy...
Read More

Marianna: nie zmienię wiary za żadne skarby świata

Dzięki Tej Cudownej Nowenny Pompejańskiej wewnętrznie jestem już spokojna .Nawał problemów ,które kiedyś mnie przerastał pomału rozwiązują się.Nowenna dodaje mi sił i wytrwałości w trudnych chwilach.O Nowennie dowiedziałam się od mojej koleżanki,którą zapoznałam w autobusie dojeżdzając do ptacy jest bardzo religijna.

Wtedy byłam w złym stanie psychicznym:Mąż stracił pracę ja spadłam z pierwszego piętra znalazłam się w szpitalu połamana nie mieliśmy pieniędzy na nic.Kredyt w banku co miesiąc a w budowie dom,którego zaczęliśmy budować w posiadłości wuja(od strony męża),i tu zaczął się nasz dramat po 2 latach wuj zaproponował nam pomoc pod warunkiem ze przejdziemy na jego wiarę(jest mariawitą)

Odda nam wszystko majątek pieniądze.Zaczął mnie gnębić,w Swięta Bożego Narodzenia wyganiał z domu,pokazał że moje miejsce jest na drodze za siatką bo nie jestem rodziną.pieniądze na dom są nasze zarobione zagranicą przez15lat.Tak ufaliśmy miało być dobrze ,jest to starszy człowiek samotny,wszędzie zabieralismy ze sobą,zwidził Rzym z Mężem jeżdził po europie,trudno nie poddajemy się .

Przeżyłam koszmar zaczęłam się modlić do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i to Ona sprawiła że poznałam tą dziewczynę zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską jestem już w połowie trzeciej w tej samej intencji Nowenny i wiem że wysłuchała Nasza Mateczka ,ja dochodzę do zdrowia mąż znalazł pracę długi maleją a na prowokacje wuja nie reaguję i nie poddam się przyżekłam to Mateczce że nie zamienię moją wiarę za żadne skarby tego świata.szukam sposobu pojednania się z wujem choć w dalszym ciągu jest trudno znależć jakiegoś rozwiązania.DZIęki za Twoje łaski o Mateczko Kochana Królowo Różańca Swiętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Marianna: nie zmienię wiary za żadne skarby świata"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Spróbuj może nowenne do Matki boskiej rozwiazujacej węzły i do sw Józefa 30 dniowa .pomodle się za ciebie

weronika
Gość
weronika

W poniedziałek 10 marca zaczyna się Nowenna do Św. Józefa przed świętem 19 marca – 9 dniowa, zachęcam wszystkich do odmówienia tej nowenny – dzieją się cuda.

mama
Gość

zaraz zaczne od poniedziałku…..o uzdowienie mojej córki jest bardzo chora…tylko licze na cud uzdrowienia.

Tomasik
Gość
Tomasik

Co to za nowenna do Sw.Jozefa?

Marzena
Gość
Marzena

Proponuję wpisz w wyszukiwarkę takie hasło, pojawią się modlitwy na poszczególne 9 dni nowenny, odmawia się ją od 10 do 18 marca, 19 marca to święto Św. Józefa.

Obrazki z nowenną pompejańską?