M: Nowennę Pompejańską odmówiłam trzy razy

Chciałam też dać świadectwo. Nowennę Pompejańską odmówiłam trzy razy. Nie umiem jednak powiedzieć, czy pomogły osobom za które się modliłam. Wierzę, że tak. Wiem natomiast, że bardzo pomogły mnie samej. Muszę dodać, iż Matka Najświętsza pomagała mi ją odmawiać. Doświadczyłam tego najbardziej odmawiając trzecią Nowennę, którą skończyłam w święto Matki Bożej Częstochowskiej. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz Pan Bóg i Matka Najświętsza pozwolą mi odmówić tę Nowennę.
Read More

Natalia: Dziękuje za nieustającą opiekę Matki Boskiej.

Za wszystkie inne łaski bardzo dziękuje Bogu, Jezusowi Chrystusowi i Matce Boskiej :) Z Panem Bogiem :) Warto się modlić tą wspaniałą modlitwą.
Read More

Iwona: Nie ustaję w modlitwie o zdrowie

Czas przygotowań do ślubu był wyjątkowo trudny, lecz dostałam wsparcie Maryi za co będę Jej zawsze wdzięczna. Moja mama od razu zauważyła, że zachowywałam się jak dawna ja. To było niesamowite.
Read More

Maria: Kiedy to kolejny mężczyzna nie spełnił moich oczekiwań i zostałam porzucona załamałam się.

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus Nowennę Pompejańską odmawiam już od dłuższego czasu. Matka Boża pomaga mi zawsze gdy tylko zwrócę się do niej o pomoc. Dzięki opiece Matki Bożej czuję stabilizację i spokój. To ona przyprowadziła mnie do kościoła i do Pana Jezusa.
Read More

Justyna: Maryja słucha nawet wtedy gdy nie wierzymy, że wysłucha

Ukończyłam moją pierwszą nowennę 13 kwietnia 2014 r. Dziś wiem, że Maryja wysłuchała mojej prośby. Modliłam się w intencji mojej najbliższej rodziny - rodziców, siostry i jej synka, za mnie i mojego męża. Ostatnimi czasy w mojej rodzinie działy się złe rzeczy. Ja spoglądałam na to i nie wiedziałam jak...
Read More

Małgosia: zobaczycie cuda wokół siebie

Kiedy pierwszy raz usłyszałam o Nowennie stwierdziłam,że nie dam rady,zbyt trunda, zbyt wymagająca.Ale kiedy pojawiła się ważna intencja, bez wahania zaczęłam nowennę 17 lutego.

Modlę się o syna, Jego maturę i studia.Modlitwa Pompejańska daje mi spokój i radość. I troski dnia codziennego mają inny wymiar.

Czuć obecność Matki Bożej. Zachęcam tych , którzy tu zaglądaja i się wahają.Łapcie kochani za różaniec a zobaczycie cuda wokół siebie.
Małgosia

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?