G.: Modlitwa o potrzebne łaski

Witajcie po raz drugi składam świadectwo otrzymanych łask w nowennie pompejańskiej. Parę dni temu zakończyłam odmawianie mojej trzeciej nowenny. W moim życiu nagromadziło się tak wiele spraw, że nie wiedziałam, w której prosić Matkę Boską o wysłuchanie mnie. Dlatego też w końcu postanowiłam modlić się o " potrzebne łaski "...
Przeczytaj całość

An: Dziękuję Maryjo za ten czas modlitwy i łaski

Wczoraj zakńczyliśmy z Mężem 5 Nowennę Pompejańską. Odmawialiśmy od Bozego Narodzenia 2016 r. Pragnę zaświadczyć o ogromnej mocy tej modlitwy. Pragnę również życie swoim wskazywać na Dobroć naszej Ukochanej Mamy oraz jej nieustanną pomoc a przede wszystkim swoim postępowaniem zachęcać innych do zawierzenia i zmiany swoich złych nawyków.
Przeczytaj całość

Joanna: Cudowna łaska „lekkiej ” operacji i opieki nad całą rodziną :)

Długo zbierałam się do napisania tego świadectwa... Obiecałam Matce Bożej już kilka razy, że napiszę o łaskach jakie otrzymała moja mama i cała rodzina :) Człowiek jest słaby i trochę to trwało, ale dzisiaj chciałam napisać o miłości naszej Kochanej Matki Bożej do nas, nigdy nie zostawia nas w potrzebie...
Przeczytaj całość

Mariola: Ta Nowenna calkowicie odmienila moje zycie

W Nowennie Pompejanskiej jest wielka sila. Kiedys uslyszalam , ze dziala ona jak najlepszy antybiotyk na zlo i naprawde tak jest.
Przeczytaj całość

Wioletta: Uzdrowienie z choroby skóry

To moje pierwsze świadectwo, choć nie pierwsza odmówiona nowenna. Ta szczególna modlitwa jest ze mną od ponad roku i otrzymuję za wstawiennictwem Królowej Różańca z Pompejów wiele łask.Przeczytaj Wioletta: Uzdrowienie z choroby skóry
Przeczytaj całość

Małgorzata: Dziękuję za pracę!

Nowennę pompejańską odmawiałam w intencji znalezienia pracy dla mojego kuzyna. Młody chłopak po ukończeniu studiów przez 1,5 roku nie mógł znaleźć pracy.Dziesiątki wysłanych CV i rozmów kwalifikacyjnych nie przynosiły zamierzonego efektu.

To Opatrzność Boża naprowadziła mnie na stronę internetową, z której dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej. Już w pierwszym tygodniu odmawiania nowenny pojawiła się iskierka nadziei a w ostatnim tygodniu nowenny dotarła do mnie wiadomość, że kuzyn właśnie rozpoczął pracę.

Aż trudno w to uwierzyć.A jednak, dla Boga nie ma nic niemożliwego.

To Twoja zasługa Matko!

Dziękuję Ci z całego serca!

Małgorzata

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!