Aldona: Wiara moją pomocą i nadzieją!!!

Witam...Po raz kolejny pragnę złożyć świadectwo. Obecnie odmawiam już którąś nowennę z kolei...nie wiem którą, bo się pogubiłam. Jak kończę jedną to rozpoczynam drugą, bo wiem, że bez Matki Bożej - Mojej Mamy - nie dałabym sobie rady z niczym...
Read More

Magdalena: Łaska uzdrowienia

Po trwającej jak czas terapii nowotwór praktycznie zniknął. O pomyślnych wynikach badań dowiedzieliśmy w trakcie odmawiania przeze mnie części dziękczynnej Nowenny.
Read More

Grażyna: Miłość i… małżeństwo

Nowennę pompejańską odprawiam od sierpnia 2013 roku. Pierwszy różaniec pompejański odmówiłam w intencji nawrócenia córki, która mieszkała z narzeczonym i uważała, że ślub do niczego nie jest jej potrzebny… Nie wiem, jak to się stało, ale ślub córki odbył się 16.08.2014 roku.
Read More

Ewelina: Moja córeczka widzi !!!

Byliśmy załamani. Wtedy rozpoczęliśmy z mężem Nowennę o dar widzenia dla naszej córki. Bardzo szybko po rozpoczęciu modlitwy dowiedzieliśmy się o rehabilitacji wzroku, o której nigdy wcześniej nie słyszeliśmy. Lekarze również nas nie poinformowali o takiej możliwości.
Read More

Anna: Zaufać!

Do zakończenia pierwszej zostało mi jeszcze 9 dni. Ludzie piszą że już w tym samym czasie otrzymują różne łaski, rozwiązania problemów.
Read More

M.: Moc różańca jest przeogromna

Moc różańca jest przeogromna, a Matka Boża wstawia się za Nami u swego Syna każdego dnia! Niedługo kończę moją trzecią Nowennę Pompejańską, a modlitwa różańcowa jest źródłem tak wielu łask Bożych w codziennym życiu, że chciałabym móc odmawiać ją już zawsze.

To ona daje mi siły do podejmowania trudnej walki o przemianę mojego życia. Samo podjęcie Nowenny i wytrwanie przez 54 dni było cudem, a co dopiero kolejne i kolejne! Wierzę, że jeśli moje intencje są zgodne z Wolą Bożą, zostaną wysłuchane.

Nie zwlekajcie, oddajcie Bogu wszystkie swoje troski, trudy i zmartwienia, a On zaopiekuje się Wami najlepiej!
M, 22.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "M.: Moc różańca jest przeogromna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Malgorzata Sosnowska-Niebelska
Gość
Malgorzata Sosnowska-Niebelska

Probowalam juz kilka razy i…nie skonczylam. Jaka jest tajemnica wytrwania?

Ewa
Użytkownik

nie wiem czy jest jakaś tajemnica wytrwania 🙂
w moim przypadku motywacja była beznadziejna sytuacja, NP była dla mnie ostatnią deską ratunku
tak więc gdy zostałam wysłuchana, wiadomo, że tym razem motywacją był fakt, że to działa! Mateczka pomaga!
kolejna NP została wysłuchana, i tak jestem w trakcie trzeciej
jak teraz pomyślę, że gdybym nie została wysłuchana przy którejś NP, to nie ma siły żebym się zniechęciła, bo poza spełnieniem intencji jest masa innych łask, które sprawiają że Twoje życie nabiera innego sensu
Małgosiu, zacznij już dziś!

ungore
Gość

Dla mnie determinacja… ale nie wiem czy ta odpowiedz nie jest zbyt zuchwała, bo na pewno jest to łaska wielka też…

teresa
Gość
teresa

jaka jest tajemnica wytrwania?.Cel do ktorego zdazamy i samozaparcie, ze pokonam podszety zlego,ktory za wszelka cene probuje nas zniechecic.Wtedy jest najlepsza okazja , zeby pokazac swoje oddanie sie Matce Bozej i z jej pomoca wytrwac.
Jutro koncze druga nowenne pompejanska i jestem dumna ze odmawialam cztery czesci,a ile lask otrzymalam. Jestem ogromnie wdzieczna Najswietszej Panience za wszystko.Nie poddawajcie ,ale ufajcie Pani Pompejanskiej.

Barbara2
Gość
Barbara2
Zgadzam się, że determinacja jest tajemnicą sukcesu i wytrwania do końca. Ja sięgnęłam po NP w stanie kompletnego załamania i beznadziei emocjonalnej, jak spadło na mnie kilka problemów, po ludzku ciężkich do przejścia. Nie miałam już nic do stracenia i zawierzyłam wszystko Matce Przenajświętszej i Jezusowi Miłosiernemu. Pomyślałam, że jedyne co mogę zrobić, to na kolanach błagać Niebo o pomoc. Oczywiście, że zawsze się modliłam, ale nie z taką intensywnością. Stwierdziłam, że jest to jedyna rzecz, jaką mogę w tej sytuacji zrobić i zależy ona ode mnie i mojej wytrwałości. Omówiłam 3 NP, dziś zaczynam kolejną. Nie ma teraz innego… Czytaj więcej »

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.