Christine: 28 letnie małżeństwo

Modle sie NP od kilku lat, w podobnych intencjach za meza/nasze malzenstwo, Jest jak na chustawce. Postanowilam zmnieci intencje by NMP poprowadzila nas tak jak tego Bog chce i za kazdym razem powtarzam badz wola Twoja i prosze MP o to ze chcialabym zobaczyc meza jak sam padnie przed P Bogiem na kolana, bo wtedy wiem ze bedzie dobrze.
Read More

Iza: Poprawa zdrowia Synka

Mój roczny synek Jędruś był w bardzo ciężkim stanie po nieudanym zabiegu i ciężkich infekcjach. Przebywał w szpitalu, co chwila trafiał na OIOM i było spore ryzyko, że umrze. Poznana przypadkiem mama innego chorego dziecka powiedziała mi, żebym spróbowała z nowenną pompejańską - "przynajmniej zyskasz spokój, że zrobiłaś wszystko, co...
Read More

Basia: Z całego serca dziękuję

Witam serdecznie czcicieli Matki Bożej Różańcowej! Odmawiam kolejną już nowennę, zaczęłam od intencji od cud trzeciego macierzyństwa. Mamy 2 wspaniałych synów i z całego serca pragniemy jeszcze więcej dzieci, pomimo starań od 2 lat niestety ciąży nie było! Dodatkowo mąż ma problemy ze zdrowiem, choroba przewlekła, operacja kręgosłupa, pożar nowego domu.
Read More

Irena: nie ma ani śladu po cystach

Dziekuje Matce Swietej za jej opieke nademna. Chwala na wysokosci.
Read More

Katarzyna: Wysłuchana prośba o poczęcie dziecka

Jestem w trakcie odmawiania mojej 10-tej Nowenny Pompejańskiej - intencje znajdują się zawsze same. O dziecko staraliśmy się z mężem od 2013 roku. Miałam cykle bezowulacyjne i z miesiąca na miesiąc oczekiwaliśmy dobrej nowiny. W tej intencji odmówiłam 2 nowenny. W grudniu 2014 roku okazało się, że jestem w ciąży....
Read More

Lena: łaski o których nawet nie pomyślałam

Kochani,
Nowenną pompejańską modlę się od 2 lat, i zapewniam Was, że gdyby nie ta modlitwa byłoby ze mną naprawdę kiepsko…. Własnie od tego czasu ( okolo 2 lat temu) zczęłam miewac problemy ze zdrowiem psychicznym, stany depresyjne po prostu zwalały mnie z nóg, a przede mną było jeszcze zdanie wielu egaziminów na uczelni, z czego z jednego z nich miałam warunek 🙂 no i oczywiście napisanie pracy mgr i obrona.  Temat okazał się strasznie kłopotliwy i problematyczny,  literatura do tematu była praktycznie znikoma, a promotor nie wykazywał zainteresowania aby mi w czymkolwiek pomóc….  z pomocą Matki Bożej pozytywnie pozdawałam egazminy, napisalam i obroniłam pracę, której temat i treść wzbudził duże zainteresowanie komisji i recenzenta. Podczas tej samej nowenny dostałam propozycję pracy, o ktorej nawet nie marzyłam bo wydawało mi się to zbyt wygórowane  jak na moje możliwości a tu proszę- dostałam pracę z dobrymi zarobkami, wprawdzie umowa była na zastępstwo i przepracowałam tam może dobry rok, to otrzymywane wynagrodzenie znacznie podreperowalo mój budżet i co więcej udało mi się kupić mieszkanko wprawdzie na kredyt, ale kochani jak sami wiecie i to nawet jest cięzkie do wykonania w obecnej sytuacji gospodarczej. Znacznie tez poprawił sie stan mojego zdrowia. Innym razem nowenną pompejanska wymodliłam łaske pojednania mojego brata z mamą, a sytuacja była bardzo nieciekawa i nic nie wskazywało na jej poprawę. Tak naprawdę za każdym razem odmawiając nowennę czuje się pomoc Matki Bożej, która uzdrawia nas i uwalnia nawet od tych drobnych przywar i zniewoleń z których nie zdajemy sobie często sprawy. Gdybym miała opisać wszystko co zyskałam dzięki pomocy Matki Pompejańskiej obszerność tego wpisu mołlaby zniechęcić Was do przeczytania 🙂 Maryja sama dała obietnicę łask dla każdego kto odmówi nowennę pompejańską, także cóż więcej mogę powiedzieć w tym temacie 🙂 módlcie się gorliwie i mimo zniechęcenia nie ustawajcie na modlitwie. Z Bogiem

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Lena: łaski o których nawet nie pomyślałam"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
K.
Gość

Piękne świadectwo. Napełniłaś moje serce spokojem Swoim wpisem. Dziękuję Ci i życzę jeszcze wiele łask bożych.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Piękne świadectwo, w bardzo obrazowy sposób opisuje opiekę Maryi w naszym codziennym życiu. Obyś nadal odczuwała troskliwą rękę Matki Bożej i nigdy nie traciła nadziei w Opatrzność Boską.

Anna
Gość

„Tak naprawdę za każdym razem odmawiając nowennę czuje się pomoc Matki Bożej, która uzdrawia nas i uwalnia nawet od tych drobnych przywar i zniewoleń z których nie zdajemy sobie często sprawy”
O rany, to jednak nie przypadek! Jestem u początku drugiej nowenny, i też wydaje mi się, że zanim zostanie wysłuchana (z godnie z Jego wolą) ta nowenna, układają się jakieś „sprawy poboczne”, sama, jakby obok mnie.
Chwała Bogu!

Józef Liszka
Gość

Niewyczerpane są skarby NIEBA ale nie korzystamy z nich a szczęscie jest blisko i czasu niewiele.

Ala
Gość

…Matka Boża-jest wyraźnie powiedziane,że nigdy nie cofa danego słowa…Ja wprawdzie odmawiam nowennę w konkretnej prośbie ale dzięki też rozważaniu tajemnic różańcowych uczę bycia uczniem Jezusa…I dzieje się wiele dobrych rzeczy w moim życiu…Panie Jezu-w Tobie pokładam wszelką ufność i w Twojej Najświętszej Mateńce Maryi…

Anna
Gość

to jest cudowne świadectwo! dałaś mi ogromną nadzieję! Dziękuję:)

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!