Lena: łaski o których nawet nie pomyślałam

Kochani,
Nowenną pompejańską modlę się od 2 lat, i zapewniam Was, że gdyby nie ta modlitwa byłoby ze mną naprawdę kiepsko…. Własnie od tego czasu ( okolo 2 lat temu) zczęłam miewac problemy ze zdrowiem psychicznym, stany depresyjne po prostu zwalały mnie z nóg, a przede mną było jeszcze zdanie wielu egaziminów na uczelni, z czego z jednego z nich miałam warunek 🙂 no i oczywiście napisanie pracy mgr i obrona. Temat okazał się strasznie kłopotliwy i problematyczny, literatura do tematu była praktycznie znikoma, a promotor nie wykazywał zainteresowania aby mi w czymkolwiek pomóc…. z pomocą Matki Bożej pozytywnie pozdawałam egazminy, napisalam i obroniłam pracę, której temat i treść wzbudził duże zainteresowanie komisji i recenzenta. Podczas tej samej nowenny dostałam propozycję pracy, o ktorej nawet nie marzyłam bo wydawało mi się to zbyt wygórowane jak na moje możliwości a tu proszę- dostałam pracę z dobrymi zarobkami, wprawdzie umowa była na zastępstwo i przepracowałam tam może dobry rok, to otrzymywane wynagrodzenie znacznie podreperowalo mój budżet i co więcej udało mi się kupić mieszkanko wprawdzie na kredyt, ale kochani jak sami wiecie i to nawet jest cięzkie do wykonania w obecnej sytuacji gospodarczej. Znacznie tez poprawił sie stan mojego zdrowia. Innym razem nowenną pompejanska wymodliłam łaske pojednania mojego brata z mamą, a sytuacja była bardzo nieciekawa i nic nie wskazywało na jej poprawę. Tak naprawdę za każdym razem odmawiając nowennę czuje się pomoc Matki Bożej, która uzdrawia nas i uwalnia nawet od tych drobnych przywar i zniewoleń z których nie zdajemy sobie często sprawy. Gdybym miała opisać wszystko co zyskałam dzięki pomocy Matki Pompejańskiej obszerność tego wpisu mołlaby zniechęcić Was do przeczytania 🙂 Maryja sama dała obietnicę łask dla każdego kto odmówi nowennę pompejańską, także cóż więcej mogę powiedzieć w tym temacie 🙂 módlcie się gorliwie i mimo zniechęcenia nie ustawajcie na modlitwie. Z Bogiem

POMPEJAŃSKIE RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
AnnaAlaJózef LiszkaAnnaAgnieszka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
K.
Gość
K.

Piękne świadectwo. Napełniłaś moje serce spokojem Swoim wpisem. Dziękuję Ci i życzę jeszcze wiele łask bożych.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Piękne świadectwo, w bardzo obrazowy sposób opisuje opiekę Maryi w naszym codziennym życiu. Obyś nadal odczuwała troskliwą rękę Matki Bożej i nigdy nie traciła nadziei w Opatrzność Boską.

Anna
Gość
Anna

„Tak naprawdę za każdym razem odmawiając nowennę czuje się pomoc Matki Bożej, która uzdrawia nas i uwalnia nawet od tych drobnych przywar i zniewoleń z których nie zdajemy sobie często sprawy”
O rany, to jednak nie przypadek! Jestem u początku drugiej nowenny, i też wydaje mi się, że zanim zostanie wysłuchana (z godnie z Jego wolą) ta nowenna, układają się jakieś „sprawy poboczne”, sama, jakby obok mnie.
Chwała Bogu!

Józef Liszka
Gość
Józef Liszka

Niewyczerpane są skarby NIEBA ale nie korzystamy z nich a szczęscie jest blisko i czasu niewiele.

Ala
Gość
Ala

…Matka Boża-jest wyraźnie powiedziane,że nigdy nie cofa danego słowa…Ja wprawdzie odmawiam nowennę w konkretnej prośbie ale dzięki też rozważaniu tajemnic różańcowych uczę bycia uczniem Jezusa…I dzieje się wiele dobrych rzeczy w moim życiu…Panie Jezu-w Tobie pokładam wszelką ufność i w Twojej Najświętszej Mateńce Maryi…

Anna
Gość
Anna

to jest cudowne świadectwo! dałaś mi ogromną nadzieję! Dziękuję:)

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________