Kto dołączy do nowenny pompejańskiej od Środy Popielcowej?

św. Faustyna i różaniec

Nowenna pompejańska rozpoczęta w Środę Popielcową kończy się zawsze w Niedzielę Miłosierdzia. Można więc powiedzieć, że będzie to nowenna wielkopostna, z Bożym Miłosierdziem i św. s. Faustyną.

Serdecznie zapraszam do modlitwy na różańcu w tym czasie! 

90 myśli na temat „Kto dołączy do nowenny pompejańskiej od Środy Popielcowej?

 1. Również zaczynam w Środę Popielcową drugą Nowennę – dobra okazja żeby zacząć na początku Wielkiego Postu i jeszcze lepsza by zakończyć w Niedziele Miłosierdzia Bożego. Pozdrawiam

 2. Gabriela . Dziś zaczynam odmawiać 2-gi raz Nowennę Pompejańską w intencji mojego syna Michałka o uproszenie zesłania łaski uzdrowienia oczu i przywrócenia wzroku. Bardzo proszę o wsparcie i modlitwę .

 3. Ja również zaczynam dzisiaj Nowennę w intencji nawrócenia mojego taty i uwolnienia go z nałogu alkoholowego. To jest moja jedyna nadzieja innego ratunku już brak.

 4. My również postanowiliśmy dziś rozpocząć nowennę 🙂 To nasza pierwsza nowenna pompejańska, ale mamy nadzieje, że przy pomocy naszych aniołów podołamy 🙂 Mąż będzie się modlił za nasze małżeństwo, o umocnienie naszej więzi małżeńskiej i wzrost wiary, nadziei i miłości dla nas. Ja natomiast będę wypraszała łaskę zgody miedzy mną a moją młodszą siostrą, z którą od lat jesteśmy w konflikcie ;/
  cieszę z tej wirtualnej wspólnoty osób 🙂 proszę o wsparcie modlitewne dla nas i za Was wszystkich kieruje już jedno Zdrowaś i będą kolejne 🙂
  pozdrawiam!

 5. Witam. Ja tez dzisiaj zaczynam jestem aktualnie w trakcie odmawiania swojej 4 Nowenny i dzisiaj zaczynam rowniez piata. 4 nowenne koncze 21 marca . Wszystkim rzycze w ten post owocnych modlitw i duzo wiary i miłosci w miłosierdzie Boze:)

 6. Witam .Ja dzisiaj właśnie zaczynam część dziękczynną Nowenny. Bardzo mnie cieszy tylu nowych wielbicieli Najświętszej Panienki. Chcę tylko pocieszyć tych którzy 1-szy raz zaczynają NP że najtrudniejsze są pierwsze 10dni , nie zniechęcać się , nie przestawać później już znacznie łatwiej bo wpada się w jakby rytm. No i też potwierdzam to co napisała Ania nie zostawiać całości na modlitwę wieczorną , najlepiej podzielić np 2 części w godz. dopołudniowych lub w miarę możliwości np.popołudniowych, a 2 cz. wieczorem.
  Pozdrawiam czcicieli Najświętszej Panienki , modlę się za odmawiających NP o wytrwanie w modlitwie.Szczęść Boże

  • Dzisiaj 2 dzień nowenny narazie idzie dobrze odmawiam nowenne wszędzie w drodze do domu do sklepu i już 2 dnia nowenny stał się cud moja modlitwa już wysłuchana mam pytanie czy można zmienić intencję nowenny

 7. Podjęłam się po raz pierwszy odmawiania nowenny,dziś drugi dzień,najlepiej faktycznie podzielić ją na 2 części,łatwiej wtedy wytrwać.

 8. Dołączam się do tej Wspólnoty 😉 Też rozpoczęłam NP wczoraj. To moja VIII NP. Modlę się za nas wszystkich…

 9. Bez namawiania odmawiam już 4 raz w intencji nawrócenia rodziny syna i zakońcęe w niedziele miłosierdzia. Ufam, ufam, ufam.

 10. Rano w drodze do pracy odmawiam częśc radosną, wracając częśc bolesną, a wieczorem w domu częśc chwalebną.

 11. Ja też dołączyłam!!!Od 15.o2.w intencji bardzo beznadziejnej,po ludzku NIEMOŻLIWEJ do rozwiązania.Najgorzej było na poczatku,ale teraz,prawie przy końcu części blagalnej,o dziwo,weszłam w rytm i NIE MOGĘ życ bez RÓŻAŃCA!!!!
  Dzięki MARYI jakoś znajduję CZAS I CHĘĆ.Mam nadzieję,że przyjdzie ROZWIĄZANIE moich problemów w czasie WYBRANYM PRZEZ DOBREGO BOGA OJCA,przez WSTAWIENNICTWO PANI z POMPEJÓW.I wtedy się znów odezwę i złożę ŚWIADECTWO.

 12. Kochani dzisiaj 7 dzień, pomodlę za Nas wszystkich, żebyśmy wytrwali do końca NP. Dziś dołączam też nowennę do św. Józefa przed jego świętem. Z Bogiem !

 13. Modlę się 7 dzień,nowenne podzieliłam na 3 częsci,bo tak jest mi łatwiej ją odmawiać,spkój jaki płynie gdy ją odmawiam jest niepojety.Życzę wszystkim wytrwałości,sobie też,z Panem Bogiem!

 14. Ja też się modlę tę nowenną od Środy Popielcowej. Wcześniej odmawiałam ją dwukrotnie ,ostatnio dwa lata temu .Od dziś dołączam czwartą część – ŚWIATŁA

 15. Szczęsc Boże wspólnoto.Jak tam , nie ociagacie sie? dajecie rade ? zły nie kusi za bardzo?U mnie na początku było ciezko , jak na ironie żle sie działo w sprawie , w której upraszam .Wytrwałam , a dzięki świadectwom pisanym tutaj , wiedzialam ze to zły krażył i macił. Zwyciezyłam i jestem taka dumna. Nadal trwam w modlitwie. Wspierajmy sie nawzajem .

  • Witam wspólnotę.
   Zaczęłam z wami w Środe Popielcową.
   Czasami mam wrażenie ze już tylko mamroczę a nie odmawiam .
   Najtrudniej w sobotę i niedzielę-cała rodzina w domu,każdy coś chce,pozostaje cały różaniec wieczorem-a zły krąży i pokazuje że to nie ma sensu.Trwam ale bardzo cięzko.

   • Witajcie Kochani! Już dziś zaczynamy część dziękczynną! Nie zniechęcajmy się, ale trwajmy dalej w modlitwie: na pewno jest bardzo miła Panu Bogu. Pamiętajmy o rozszerzaniu czci Naszej Najświętszej Matki, Królowej Różańca świętego.
    Chwała Panu!

 16. Kochani pozdrawiam wszystkich, mam nadzieję, że trwacie na modlitwie do tej pory. Ja odmawiam 4NP i nigdy wcześniej mi tak ciężko nie szło, czasami to śpię na klęcząco. Psychicznie też walka ciągle trwa, zwątpienia o sens modlitwy przelatują jak czarne kruki. Do tego sprawa, o którą modliłam się 3NP zakończyła się w najgorszy z możliwych sposobów. To jest prawdziwy test mojej wiary i zawierzenia, że zgadzam się „plan boży” dla mnie i uwierzcie mi, że jest to strasznie trudne, bo najbardziej zależało mi właśnie na tej intencji. Pan Bóg i Matka Przenajświętsza wiedzą przecież lepiej czego mi potrzeba do zbawienia. Ćwiczę się w pokorze, cierpliwości i boję się, żeby nie stracić nadziei. Trwam i Wy też trwajcie na modlitwie, z Bogiem!

 17. ja moja nowenne koncze juz 7 04 2014 ja juz odmawiam drugi raz i daje swiadectwo ze Matenka z Pompejow wysluchala mnie i radze byc cierpliwym i systematycznie odmawiac nie opuszczajac ani jednego dnia ja zawsze zaczynam odmawiac bardzo rano a szczegolnie jak nie moge spac i wtedy mi latwiej odmawiac bo skupiona na tej modlitwie to czuje ze przez ten rozaniec rozmawiam z Najukochanisza Mateczko-Szczesc Boze kazdemu kto jeszcze nie odmawialprosze sprobowac Ala

  • . Tak ten czas zleciał z różancem w ręce, iz nie chce sie wierzyc , ze niedługo konczymy . Kończe swoją pierwszą nowenne !!!Przyzwyczaiłam sie , Swiadectwo dam na koniec , gdyż cały czas mam na nie nadzieje . Myśle ze je rozpoznam .Trzymaj sie wspolnoto i wytrwaj .

 18. Witam, zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską 26 czerwca w intencji mojego syna. Po trzech dniach dwa dni przerwy i zaczynam od nowa. Proszę o dobrą myśl abym wytrwała.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!