Kto dołączy do nowenny pompejańskiej od Środy Popielcowej?

Nowenna pompejańska rozpoczęta w Środę Popielcową kończy się zawsze w Niedzielę Miłosierdzia. Można więc powiedzieć, że będzie to nowenna wielkopostna, z Bożym Miłosierdziem i św. s. Faustyną.

Serdecznie zapraszam do modlitwy na różańcu w tym czasie!

90
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
79 Wątki komentarzy
11 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
74 Autorzy
MartaAniela N.ElżbietaGenowefaŁucja Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
ola
Gość
ola

zaczynam dzisiaj w intencji uzdrowienia mojej córki. proszę o modlitwę o wytrwanie. Ola

Marta
Gość
Marta

Pierwszy raz zaczynam dziś w Środę Popielcową

Michał
Gość
Michał

Również zaczynam w Środę Popielcową drugą Nowennę – dobra okazja żeby zacząć na początku Wielkiego Postu i jeszcze lepsza by zakończyć w Niedziele Miłosierdzia Bożego. Pozdrawiam

Gabriela
Gość
Gabriela

Gabriela . Dziś zaczynam odmawiać 2-gi raz Nowennę Pompejańską w intencji mojego syna Michałka o uproszenie zesłania łaski uzdrowienia oczu i przywrócenia wzroku. Bardzo proszę o wsparcie i modlitwę .

Licząca na cud
Gość
Licząca na cud

Ja również zaczynam dzisiaj Nowennę w intencji nawrócenia mojego taty i uwolnienia go z nałogu alkoholowego. To jest moja jedyna nadzieja innego ratunku już brak.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

My również postanowiliśmy dziś rozpocząć nowennę 🙂 To nasza pierwsza nowenna pompejańska, ale mamy nadzieje, że przy pomocy naszych aniołów podołamy 🙂 Mąż będzie się modlił za nasze małżeństwo, o umocnienie naszej więzi małżeńskiej i wzrost wiary, nadziei i miłości dla nas. Ja natomiast będę wypraszała łaskę zgody miedzy mną a moją młodszą siostrą, z którą od lat jesteśmy w konflikcie ;/
cieszę z tej wirtualnej wspólnoty osób 🙂 proszę o wsparcie modlitewne dla nas i za Was wszystkich kieruje już jedno Zdrowaś i będą kolejne 🙂
pozdrawiam!

Karolina
Gość
Karolina

Witam. Ja tez dzisiaj zaczynam jestem aktualnie w trakcie odmawiania swojej 4 Nowenny i dzisiaj zaczynam rowniez piata. 4 nowenne koncze 21 marca . Wszystkim rzycze w ten post owocnych modlitw i duzo wiary i miłosci w miłosierdzie Boze:)

Monika Jas
Gość
Monika Jas

To moja 11 NP.

magda
Gość
magda

Zaczęłam dziś, to moja chyba 10 Nowenna. Teraz już będę liczyła:)

Krystyna
Gość
Krystyna

Ja też dzisiaj zaczęłam odmawiac 4 Nowennę .Intencja o pracę dla córki.

JAREK
Gość
JAREK

Ja też dziś zaczynam!!!

gienia
Gość
gienia

Witam .Ja dzisiaj właśnie zaczynam część dziękczynną Nowenny. Bardzo mnie cieszy tylu nowych wielbicieli Najświętszej Panienki. Chcę tylko pocieszyć tych którzy 1-szy raz zaczynają NP że najtrudniejsze są pierwsze 10dni , nie zniechęcać się , nie przestawać później już znacznie łatwiej bo wpada się w jakby rytm. No i też potwierdzam to co napisała Ania nie zostawiać całości na modlitwę wieczorną , najlepiej podzielić np 2 części w godz. dopołudniowych lub w miarę możliwości np.popołudniowych, a 2 cz. wieczorem.
Pozdrawiam czcicieli Najświętszej Panienki , modlę się za odmawiających NP o wytrwanie w modlitwie.Szczęść Boże

ola
Gość
ola

Dziś zaczynam modlitwę 🙂 ufam Jezusowi i Najukochańszej Matuli że zostanę wysłuchana Ola

Ela
Gość
Ela

Ja muszę znowu zacząć, ale mi słabo idzie, jak dotąd nie odmówiłam żadnej nowenny do końca;(

tomaszuszakiewicz
Użytkownik
Członek
tomaszuszakiewicz

Dzisiaj 2 dzień nowenny narazie idzie dobrze odmawiam nowenne wszędzie w drodze do domu do sklepu i już 2 dnia nowenny stał się cud moja modlitwa już wysłuchana mam pytanie czy można zmienić intencję nowenny

tomekuszakiewicz
Gość
tomekuszakiewicz

2 dzień nowenny i znowu cud mały ale cud mateńko dziękuje

woseba
Gość
woseba

Po dłuuugim wahaniu dołączyłam od wczoraj . Dam rade??Módlcie sie prosze za mne abym wytrwala.

Jolanta
Gość
Jolanta

Podjęłam się po raz pierwszy odmawiania nowenny,dziś drugi dzień,najlepiej faktycznie podzielić ją na 2 części,łatwiej wtedy wytrwać.

tomekuszakiewicz
Gość
tomekuszakiewicz

Ja podzieliłem na 3 razy tylko 3 części nie wiem czy dobrze zrobiłem

Wierząca
Gość
Wierząca

Dołączam się do tej Wspólnoty 😉 Też rozpoczęłam NP wczoraj. To moja VIII NP. Modlę się za nas wszystkich…

E. Chacińska
Gość
E. Chacińska

Bez namawiania odmawiam już 4 raz w intencji nawrócenia rodziny syna i zakońcęe w niedziele miłosierdzia. Ufam, ufam, ufam.

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Rano w drodze do pracy odmawiam częśc radosną, wracając częśc bolesną, a wieczorem w domu częśc chwalebną.

Łucja
Gość
Łucja

Ja też dołączyłam!!!Od 15.o2.w intencji bardzo beznadziejnej,po ludzku NIEMOŻLIWEJ do rozwiązania.Najgorzej było na poczatku,ale teraz,prawie przy końcu części blagalnej,o dziwo,weszłam w rytm i NIE MOGĘ życ bez RÓŻAŃCA!!!!
Dzięki MARYI jakoś znajduję CZAS I CHĘĆ.Mam nadzieję,że przyjdzie ROZWIĄZANIE moich problemów w czasie WYBRANYM PRZEZ DOBREGO BOGA OJCA,przez WSTAWIENNICTWO PANI z POMPEJÓW.I wtedy się znów odezwę i złożę ŚWIADECTWO.

Barbara2
Gość
Barbara2

Kochani dzisiaj 7 dzień, pomodlę za Nas wszystkich, żebyśmy wytrwali do końca NP. Dziś dołączam też nowennę do św. Józefa przed jego świętem. Z Bogiem !

Jolanta
Gość
Jolanta

Modlę się 7 dzień,nowenne podzieliłam na 3 częsci,bo tak jest mi łatwiej ją odmawiać,spkój jaki płynie gdy ją odmawiam jest niepojety.Życzę wszystkim wytrwałości,sobie też,z Panem Bogiem!

Genowefa
Gość
Genowefa

Ja też się modlę tę nowenną od Środy Popielcowej. Wcześniej odmawiałam ją dwukrotnie ,ostatnio dwa lata temu .Od dziś dołączam czwartą część – ŚWIATŁA

Woseba
Gość
Woseba

Szczęsc Boże wspólnoto.Jak tam , nie ociagacie sie? dajecie rade ? zły nie kusi za bardzo?U mnie na początku było ciezko , jak na ironie żle sie działo w sprawie , w której upraszam .Wytrwałam , a dzięki świadectwom pisanym tutaj , wiedzialam ze to zły krażył i macił. Zwyciezyłam i jestem taka dumna. Nadal trwam w modlitwie. Wspierajmy sie nawzajem .

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Witam wspólnotę.
Zaczęłam z wami w Środe Popielcową.
Czasami mam wrażenie ze już tylko mamroczę a nie odmawiam .
Najtrudniej w sobotę i niedzielę-cała rodzina w domu,każdy coś chce,pozostaje cały różaniec wieczorem-a zły krąży i pokazuje że to nie ma sensu.Trwam ale bardzo cięzko.

Paulina
Gość
Paulina

Witajcie Kochani! Już dziś zaczynamy część dziękczynną! Nie zniechęcajmy się, ale trwajmy dalej w modlitwie: na pewno jest bardzo miła Panu Bogu. Pamiętajmy o rozszerzaniu czci Naszej Najświętszej Matki, Królowej Różańca świętego.
Chwała Panu!

Barbara2
Gość
Barbara2

Kochani pozdrawiam wszystkich, mam nadzieję, że trwacie na modlitwie do tej pory. Ja odmawiam 4NP i nigdy wcześniej mi tak ciężko nie szło, czasami to śpię na klęcząco. Psychicznie też walka ciągle trwa, zwątpienia o sens modlitwy przelatują jak czarne kruki. Do tego sprawa, o którą modliłam się 3NP zakończyła się w najgorszy z możliwych sposobów. To jest prawdziwy test mojej wiary i zawierzenia, że zgadzam się „plan boży” dla mnie i uwierzcie mi, że jest to strasznie trudne, bo najbardziej zależało mi właśnie na tej intencji. Pan Bóg i Matka Przenajświętsza wiedzą przecież lepiej czego mi potrzeba do zbawienia.… Czytaj więcej »

Anna
Gość
Anna

Już cześć dziękczynna i dołączona część światła. Maryjo Twojej opiece oddaję całą rodzinę.

Aniela N.
Gość
Aniela N.

ja moja nowenne koncze juz 7 04 2014 ja juz odmawiam drugi raz i daje swiadectwo ze Matenka z Pompejow wysluchala mnie i radze byc cierpliwym i systematycznie odmawiac nie opuszczajac ani jednego dnia ja zawsze zaczynam odmawiac bardzo rano a szczegolnie jak nie moge spac i wtedy mi latwiej odmawiac bo skupiona na tej modlitwie to czuje ze przez ten rozaniec rozmawiam z Najukochanisza Mateczko-Szczesc Boze kazdemu kto jeszcze nie odmawialprosze sprobowac Ala

Woseba
Gość
Woseba

. Tak ten czas zleciał z różancem w ręce, iz nie chce sie wierzyc , ze niedługo konczymy . Kończe swoją pierwszą nowenne !!!Przyzwyczaiłam sie , Swiadectwo dam na koniec , gdyż cały czas mam na nie nadzieje . Myśle ze je rozpoznam .Trzymaj sie wspolnoto i wytrwaj .

Marta
Gość
Marta

Witam, zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską 26 czerwca w intencji mojego syna. Po trzech dniach dwa dni przerwy i zaczynam od nowa. Proszę o dobrą myśl abym wytrwała.

Paulina
Gość
Paulina

Dobrze Marto! 🙂

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące