Kasia: Zdrój Łask

Ciąża

O Nowennie usłyszałam jakiś czas temu, przeczytałam na czym polega i zrezygnowałam. Wydawała mi się bardzo trudna, zwłaszcza, że było mi ciężko zmówić nawet dziesiątek Różańca, a co dopiero trzy części i to przez 54 dni. Dopiero po jakimś czasie zdecydowałam, że spróbuję tej modlitwy. Modliłam się o dziecko, o które staraliśmy się z Mężem od dłuższego czasu.Otrzymałam to o co prosiłam i o wiele wiele więcej. Rozpoczynając modlitwę nie spodziewałam się ogromu łask jakie spłyną na mnie. Wszystkim, którzy wahają się jeszcze, mówię: podejmijcie trud, naprawdę warto. Tak jak mówiłam, wcześniej nie umiałam modlić się Różańcem, a od pierwszego dnia Nowenny byłam w stanie odmówić trzy części – był to wysiłek, ale miałam wrażenie pomocy „z Góry”. Owszem, były też pokusy, że nie dam danego dnia rady, ale tak jak pisałam, otrzymałam pomoc w modlitwie.

Spłynął na mnie ogromny Boży Pokój. Mam dużo więcej ufności w Panu Bogu, moja wiara się umocniła. Czuję Jego obecność w swoim życiu, to, że ogromnie mnie miłuje. Poprzez rozważanie Różańca dotarło do mnie jak bardzo Bóg mnie ukochał.

Dostałam również dar, który był nam bardzo potrzebny, a o który nie prosiłam – Mąż dostał nową, lepiej płatną pracę.

A dziś, w dzień po zakończeniu nowenny, odebrałam z laboratorium pozytywny test ciążowy. Popłakałam się z radości i wdzięczności Bogu i Mateńce naszej.
Chwała Panu!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

9 myśli na temat „Kasia: Zdrój Łask

  1. Gratuluję błogosławionego stanu. Również modlę się w tej intencji i wierze, że Matka Boska najlepiej zrozumie potrzebę macierzynstwa.

  2. Cieszę się razem z Tobą Kasiu, Matka Boża wie jaka to radość z poczętego dziecka i dlatego daje takie łaski. Bogu niech będą dzięki.

  3. Kasiu, raduje sie razem z Toba :))) Ja jestem w trakcie 3-ciej NP w intencji laski macierzynstwa. Wierze ze tez wkrotce zostane wysluchana.

    Niech Matka Boza czuwa nad Toba i Twoim dzieciatkiem!

  4. Zaczytuję się w tych pięknych historiach.. Ja również jestem w trakcie modlitwy o dziecko. W październiku kończe 40 lat i wciaż czekam na swoje pierwsze dziecko. Tak bardzo prosimy Maryję o pomoc. Łączę się ze wszystkimi, którzy czekają i mam nadzieję, że kiedyś będę mogła dołączyć do grona osób, które zamieszczają takie piękne historie.

  5. cudownie jest sie modli i otrzymywac laski nigdy sie nie modlilam a rozanca nauczylam sie przez internet jak to zwykle bywa ciezko jest na poczatku dzis skonczylam nowenne laski splywaja syn sie troche uspokoil jest na duszy duzo lzej

  6. Gratuluję błogosławionego stanu. Dzisiaj po raz pierwszy przeczytałam o Nowennie pompejańskiej i od dzisiaj zaczęłam się modlić o łaskę macierzyństwa, o mały cud, który uszczęśliwi mnie i męża. Mam nadzieję, że wytrwam w modlitwie, zostanę wysłuchana, ujrzę pozytywny test ciążowy i bijące serduszko. Po ponad 2 latach prób, leczeniu i operacji jest mi już bardzo ciężko. Proszę o wsparcie.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!