Jadwiga: Podziękowanie Matce Pompejańskiej

Mateńko dziękuję Ci za łaski jakie otrzymałam podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Modliłam się o łaskę trzeźwego życia dla mojego syna , który nadużywał alkoholu.Nowennę skończyłam odmawiać w sobotę 27.09.W tym dniu odwiedził mnie syn ze swoją żoną i zobaczyłam radość synowej i spokój na jej twarzy. Przeczytaj Jadwiga: Podziękowanie Matce...
Read More

Ewa: Macierzyństwo

Nowenne pmpejanska znalazlam na tej stronie, kiedy bardzo potrzebowalam modlitwy. Synowa moja poronila pierwsza ciaze. Bylo to dla nas wszystkich, a szczegolnie dla synowej i syna ogromne przezycie, ogromny bol. Wtedy znalazlam te nowenne i postanowilam, ze bede ja odmawiac bezustannie dopoki synowa nie urodzi dziecka. Byla kolejna ciaza i...
Read More

E.E.A.: O dobrego męża

Odmawiam drugi raz nowennę pompejańską, ale tym razem o to bym ja była dobrą żoną. Obym wytrwała. Niech Was Pan Bóg błogosławi! Nie lękajcie się!
Read More

Magdalena: Kilka lat temu mój mąż miał duże problemy z hazardem

Witajcie! Kilka lat temu mój mąż miał duże problemy z hazardem - przegrywał wszystkie pieniądze jakie mieliśmy i oczywiście zapożyczał się.
Read More

Danuta: Stan błogosławiony

To już moja kolejna Nowenna Pompejanska.Kiedy odmawiam zawsze jest to dla mnie osobiście bardzo dobry czas. Wiele spraw które mnie spotykają w tym czasie potrafię przyjąć z Bożym spokojem. Czy Matka Boza spełnia moje prośby. tak zawsze -może nie od razu i w tej formie jakiej oczekiwałam lecz często bardziej skutecznej.
Read More

Kasia: Zdrój Łask

O Nowennie usłyszałam jakiś czas temu, przeczytałam na czym polega i zrezygnowałam. Wydawała mi się bardzo trudna, zwłaszcza, że było mi ciężko zmówić nawet dziesiątek Różańca, a co dopiero trzy części i to przez 54 dni. Dopiero po jakimś czasie zdecydowałam, że spróbuję tej modlitwy. Modliłam się o dziecko, o które staraliśmy się z Mężem od dłuższego czasu.Otrzymałam to o co prosiłam i o wiele wiele więcej. Rozpoczynając modlitwę nie spodziewałam się ogromu łask jakie spłyną na mnie. Wszystkim, którzy wahają się jeszcze, mówię: podejmijcie trud, naprawdę warto. Tak jak mówiłam, wcześniej nie umiałam modlić się Różańcem, a od pierwszego dnia Nowenny byłam w stanie odmówić trzy części – był to wysiłek, ale miałam wrażenie pomocy „z Góry”. Owszem, były też pokusy, że nie dam danego dnia rady, ale tak jak pisałam, otrzymałam pomoc w modlitwie.

Spłynął na mnie ogromny Boży Pokój. Mam dużo więcej ufności w Panu Bogu, moja wiara się umocniła. Czuję Jego obecność w swoim życiu, to, że ogromnie mnie miłuje. Poprzez rozważanie Różańca dotarło do mnie jak bardzo Bóg mnie ukochał.

Dostałam również dar, który był nam bardzo potrzebny, a o który nie prosiłam – Mąż dostał nową, lepiej płatną pracę.

A dziś, w dzień po zakończeniu nowenny, odebrałam z laboratorium pozytywny test ciążowy. Popłakałam się z radości i wdzięczności Bogu i Mateńce naszej.
Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Kasia: Zdrój Łask"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Gratuluję błogosławionego stanu. Również modlę się w tej intencji i wierze, że Matka Boska najlepiej zrozumie potrzebę macierzynstwa.

BEATA
Gość

JA TEŻ MODLE SIĘ O DZIECKO I WIERZĘ,ŻE MATKA BOSKA MNIE WYSŁUCHA….

weronika
Gość
weronika

Cieszę się razem z Tobą Kasiu, Matka Boża wie jaka to radość z poczętego dziecka i dlatego daje takie łaski. Bogu niech będą dzięki.

Edyta
Gość

Kasiu, raduje sie razem z Toba :))) Ja jestem w trakcie 3-ciej NP w intencji laski macierzynstwa. Wierze ze tez wkrotce zostane wysluchana.

Niech Matka Boza czuwa nad Toba i Twoim dzieciatkiem!

gwiazdka
Gość
gwiazdka

Zaczytuję się w tych pięknych historiach.. Ja również jestem w trakcie modlitwy o dziecko. W październiku kończe 40 lat i wciaż czekam na swoje pierwsze dziecko. Tak bardzo prosimy Maryję o pomoc. Łączę się ze wszystkimi, którzy czekają i mam nadzieję, że kiedyś będę mogła dołączyć do grona osób, które zamieszczają takie piękne historie.

danka
Gość

cudownie jest sie modli i otrzymywac laski nigdy sie nie modlilam a rozanca nauczylam sie przez internet jak to zwykle bywa ciezko jest na poczatku dzis skonczylam nowenne laski splywaja syn sie troche uspokoil jest na duszy duzo lzej

Magda i Wojtek
Gość
Magda i Wojtek

My rownież modlimy sie o potomstwo i ufamy Bożemu Miłosierdziu

Wiola
Gość

Gratuluję błogosławionego stanu. Dzisiaj po raz pierwszy przeczytałam o Nowennie pompejańskiej i od dzisiaj zaczęłam się modlić o łaskę macierzyństwa, o mały cud, który uszczęśliwi mnie i męża. Mam nadzieję, że wytrwam w modlitwie, zostanę wysłuchana, ujrzę pozytywny test ciążowy i bijące serduszko. Po ponad 2 latach prób, leczeniu i operacji jest mi już bardzo ciężko. Proszę o wsparcie.

trackback

[…] Kasia: Zdrój Łask […]

Obrazki z nowenną pompejańską?