Monika: to Nowenna nie do odparcia

Bardzo dziękuję Matce Boże za otrzymane łaski i proszę aby dalej opiekowała się moją rodzinę w dalszym życiu .
Read More

Agnieszka: Modlitwa o dobrego męża

Pragnę podzielić się z Wami moim pierwszym, małym świadectwem. Mam na imię Agnieszka, mam 25 lat, studiuje i pracuje w Krakowie.
Read More

Anna: małżeństwo, otrzymane łaski

Mam na imię Ania.Kilka miesięcy temu składałam już swoje świadectwo, które otrzymałam dzięki wstawiennictwu Najświętszej Maryi Panny.
Read More

Ewa: wychowanie syna

Przesyłam świadectwo uzyskania pomocy za wstawiennictwem Maryi poprzez modlitwę nowenną pompejańską oraz różańcem rodziców. Nowennę odprawiałam w miesiące letnie 2011 r. w intencji mojego 12-letniego syna w związku z problemami wychowawczymi i szkolnymi. Syn ma dysleksję, dysortografię, dysgrafię, obniżoną koncentrację uwagi, co powodowało niepowodzenia szkolne i zaniżoną ocenę własnej osoby....
Read More

Anonim: Wszystko będzie dobrze

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus I Maryja Panna. Odmowilam juz kilka nowenn, jesli dobrze pamietam to wlasnie skonczylam osma. Jedna z nich nie zostala jeszcze wysluchana ale wierze, Ze bedzie w odpowiednim czasie. Moja ostatnia nowenne odmawialam za naprawe moich relacji z chlopakiem. Podczas jej odmawiania wydarzylo sie wiele rzeczy, zlych rzeczy w naszej relacji.
Read More

Justyna: zniknął mój depresyjny nastrój

To była moja 3 nowenna. Dwie pierwsze odmówiłam w intencji która nie bardzo się zrealizowała, więc stwierdziłam że może nie jest mi to aż tak bardzo potrzebne i zaczęłam modlić się w intencji potrzebnych łask dla siebie i rodziny ufając że Maryja wie czego najbardziej nam potrzeba. Na początku odmawianie różańca wnosiło w moje życie wiele radości i pokoju, potem pojawiły się pewne trudności i musiałam się bardziej mobilizować. Od początku w zasadzie zniknął mój depresyjny nastrój i poczucie beznadziei (po zakończeniu nie powrócił) co bardzo ułatwia mi życie i za co jestem bardzo wdzięczna Matce Bożej. W ostatni dzień odmawiania rozjaśniła mi się także kwestia mojej przyszłości – mojego powołania – co również bardzo mnie nurtowało. Wierzę że wszystko idzie w dobrym kierunku 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!