Małgorzata: Dziękuję Ci Mateczko

Witajcie chciałam się podzielić z wami łaskami jakie otrzymałam odmawiając Nowennę .Na początku nie wierzyłam że dotrwam do końca jednak udało się.Modliłam się o powodzenie operacji i zdrowie dla syna .Matka Boża wysłuchała mnie wszystko przebiegło pomyślnie i do tej pory jest w dobrze.Jednak nie tylko to otrzymałam .Poprawiły się...
Read More

Natalia: Pomoc w zdaniu egzaminów

Szczerze mówiąc, nie do końca wiedziałam w jakiej intencji mam się modlić, zwłaszcza, że tę NP zaczęłam odmawiać po kilku miesięcznej przerwie. Jako że jestem studentką, pomyślałam, że warto modlić się o zdanie sesji.
Read More

GLM: LIst – Nowenna w intencji dobrej żony

Od paru dni staram się całym sercem czynić akt zaufania i oddawać tę sprawę Jezusowi, żeby to On działał i by sprawa potoczyła się według Jego woli. Po wieczornej rozmowie z Panem czuję się lepiej, jednak już o poranku zaczyna się przygnębienie, bezradność, smutek i tak każdego kolejnego dnia.
Read More

Mirosław: Mam pragnienie odmawiania nowenny do końca życia

Skończyłem właśnie moją siódmą Nowennę Pompejańską. Po odmówieniu pierwszej nowenny otrzymałem częściowo to, o co prosiłem, ale przede wszystkim poczułem pragnienie odmawiania różańca. Skończyłem odmawiać pierwszą nowennę 14 sierpnia, a 15 sierpnia udałem się na pielgrzymkę do Gietrzwałdu, gdzie rozpocząłem odmawianie kolejnej.
Read More

Ł: Okazało się już na samym początku nowenny że ukochana wróciła

Z NP pierwszy raz spotkałem się w styczniu pokazała mi ją Moja dziewczyna, była dziewczyna od tamtej pory odmówiłem Już trzy nowenny i jestem w trakcie odmawiania czwartej. 1 nowennę zacząłem odmawiać ponieważ moją kochaną dziewczyna odeszła ode mnie i nie zastanawiałem się wtedy nawet i od razu zacząłem ją odmawiać żeby moja miłość wróciła do mnie . pewnie żeby nie ta sytuacja nie zacząłbym tej nowenny wtedy.
Read More

Joanna: dziecko

Chyba każdy kto czyta świadectwa mnie pamięta, jak prosiłam o modlitwę za swoją nienarodzoną jeszcze córeczkę .. 

A więc, Lea Maria urodziła sie w niedziele 9 marca cała i zdrowa jest troszkę malutka, ale lekarze twierdzą, ze wszystko jest w porządku

Ja wiedziałam od pierwszego dnia, ze tak bedzie …Mateńka okryła nas swoim płaszczem i odkrywać już bedzie zawsze…

Nowenna zmieniła moje cale życie i obojetnie w jakim punkcie waszego zycia bedziecie, może zmienić wasze ….. Modlcie sie i powierzcie wszystko Mateczce a ona nigdy was nie zawiedzie

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Joanna: dziecko"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Łucja
Gość
Łucja

Bogu Najwyższemu i Matce Najświętszej niech będą dzięki!!!nie mogę nic więcej napisać ze wzruszenia i radości,łzy same płyną…Tak bardzo ,,sekundowałam” Ci Joasiu!niech się Wami Mateńka opiekuje i wspiera tak jak dotąd…Szukajcie,a znajdziecie,pukajcie a otworzą wam.proście a otrzymacie…Wyprosiłaś,wystukałaś…otrzymałaś!Mam ochotę śpiewać:)))

Sylwia
Gość
Sylwia

Gratulacje! i Chwała Panu 😀

Anna
Gość

Piękne świadectwo 🙂

Ania
Gość

Asiu tak bardzo się cieszę, cały czas trzymałam za Ciebie kciuki, ja właśnie zmawiam drugą nowennę, ale dla mnie nie ma wielkich łask. Dzieci nadal bez ojca. Ale może tak ma być, może ktoś kto nie jest nas wart niech lepiej nie jest z nami. Pozdrawiam Was wraz z moimi chłopakami. Mój Adaś też marcowy. 🙂

Marta
Gość

Chwała Bogu i Matce Bożej! Cieszę się razem z Tobą! Wszystkiego dobrego!

Iza
Gość

jak cudownie! 🙂 Dziękujemy Mateńce a Tobie serdeczne gratulacje 🙂

Kasia
Gość

Asiu gratulacje dla Ciebie i Błogosławieństwa Bożego dla malutkiej Lea Marii i całej Twojej Rodzinki, Tak bardzo się cieszę, Nawet nie wiesz jaka to radość dla mnie. Napisz proszę do Sióstr Dominikanek bo kiedyś prosiły abyś po rozwiązaniu poinformowała Je o Twojej sytuacji. Chwała Panu.
.Chyba całe niebo się cieszy że zaufałaś i byłaś taka dzielna. Pozdrawiam Cię serdecznie.

weronika
Gość
weronika

Tylko dziękować i zawierzyć Marysię Najpiękniejszej z Matek. Oczy łzawią, w gardle ściska ze wzruszenia – cieszę się jak wszyscy czytający Twoje świadectwo. Wszystkiego najlepszego Wam życzę niech Matka Boga i nasza ma Was w swojej opiece.

Mira
Gość

To wspaniałe świadectwo. Dziękuję Ci, Joanno.

Barbara2
Gość
Barbara2

Joasiu jestem bardzo szczęśliwa, serdecznie gratuluję i życzę dużo zdrowia i dalszej opieki Matki Przenajświętszej ! Do tej pory często modlę się za Ciebie i córeczkę i wierzyłam, że Najukochańsza z Matek nie zostawi swoich dzieci w potrzebie ! Szczęść Boże !

Iwona
Gość

Joasiu bardzo się cieszę że Twoja modlitwa została wysłuchana! Ja też modlę się za nienarodzoną córeczkę (Emilia Maria), termin mamy na Wielkanoc ale wg lekarzy poród ma się odbyć wcześniej. Z badań przeprowadzonych w listopadzie wynika, że jest nieuleczalnie chora…

Obrazki z nowenną pompejańską?