Ula: Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego

To cudowna modlitwa. Wiem, że zostanie ze mną. Daje ukojenie, siłę i poczucie bezpieczeństwa. Odmawiajcie ją. Odmawiajcie, jak będzie się Wam waliło i paliło i jak będziecie szczęśliwi i jak będzie całkiem zwyczajnie też Ją odmawiajcie.
Przeczytaj całość

Iwona: operacja

ierząca: Wysłuchane nowenny Witam wszystkich czytających to świadectwo i odmawiających nowennę pompejańską. O nowennie słyszałam już dużo wcześniej i nawet ją odmawiałam kilka lat temu. Nie pamiętam czy ją dokończyłam, ale pamiętam, że moja nowenna została wysłuchana. Dopiero jak odnalazłam stronę o nowennie pompejańskiej z Waszymi świadectwami dotarło do mnie jak wielką moc ma ta nowenna.
Przeczytaj całość

Dominika: Dziękuje Matce Bożej za uleczenie mnie z choroby

Zaczęłam odmawiać nowennę jakoś w lipcu . Najpierw nie wierzyłam że dotrwam do końca bo zazwyczaj odmawianie zostawiałam na wieczór. Byłam chora na nerwice i depresje .
Przeczytaj całość

Patrycja: Uzdrowienie z nowotworu

Teraz jestem w trakcie odmawiania trzeciej nowenny i wiem że napewno nie będzie ostania. Dziękuję Ci Matenko za wszystko.
Przeczytaj całość

EA: Podziękowanie za otrzymane łaski

Odmawiałam nowennę pompejańską(trzykrotnie) w intencji znalezienia pracy przez bliską mi osobę. Chwilami wątpiłam czy to ma sens ale coś ciągle kazało mi dalej wierzyć i modlić się. MOJA PROŚBA ZOSTAŁA WYSŁUCHANA. Radość wielka i chęć powiedzenia o otrzymanej łasce wszystkim .Matko Boża dziękuje i przepraszam za chwile zwątpienia. Bóg zapłać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!