Ola: Bóg nigdy nie pozwolił nam głodować

rzeba zaufać Bogu. On zna przyczyny takiego stanu. On nas prowadzi swoimi ścieżkami. Czasami wydają się nam zbyt kręte, ale za kolejnym zakrętem jest jakaś prosta ścieżka.
Przeczytaj całość

Bartek: Różaniec jest pomocą dla każdego człowieka

Witam wszystkich, mam na imię Bartek i chcę się podzielić swoim świadectwem o nowennie pompejańskiej a generalnie to o wstawiennictwie NMP poprzez modlitwę różańcową. Jestem osobą wierzącą i praktykującą o dobrej sytuacji finansowej, zdrowotnej itd. W ostatnim czasie tj. kilka miesięcy, w moim życiu dostrzegłem wiele dziwnych sytuacji, jakieś natężenie działania złego co było bardzo trudne dla mnie do zrozumienia. Doszło nawet do tego, że zły śnił mi się w nocy i był bardzo zadowolony, lecz w tym czasie uznałem to za wymysły swojej podświadomości, która w ten sposób tłumaczyła chyba natężenie dziwnych sytuacji ( złośliwych) jakich doświadczyłem wspólnie z narzeczoną przed naszym ślubem niedawnym.
Przeczytaj całość

Magdalena: Nowenna pompejańska to moje życie

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus! Chce powiedziec, ze Nowenna Pompejanska okazala sie moim sukcesem. Jestem aktywna, kiedys nie zawsze tak bylo. Nowenna Pompejanska okazala sie niezwykla modlitwa. Moge smialo powiedziec, ze modlitwa Nowenna Pompejanska okazala sie niezwykla sprawa.
Przeczytaj całość

Weronika: Jestem niewymownie wdzięczna Niebiańskiej Matce za uzyskaną łaskę!

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od koleżanki w tamtym roku i zaczęłam ją odmawiać w intencji mojego chłopaka o umocnienie w wierze. Niestety, przerwałam ją w trzydziestym dniu. Później miałam już wiele nauki przedmaturalnej i nie zaczęłam jej od nowa. W tym czasie, mój chłopak, całkiem odszedł od wiary. Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Aleksandra: Dobra praca bo długim bezrobociu, uratowanie małżeństwa od rozpadu, męża od alkoholizmu i uwolnienie od silnych bóli głowy

Witam wszystkich! Nazywam się Olka i pragnę podzielić się z Wami moim świadectwem. Nowennę zaczęłam odmawiać wspólnie z moją babcią rok temu w styczniu gdy wszystko w moim życiu bardzo źle się układało.Byłam załamana. Mój mąż pił coraz więcej i nie chciał zerwać z piciem i chociaż bardzo go kochałam...
Przeczytaj całość

Barbara: Tyle dobra i łask wokół!

Nowennę pompejańską modliłam się trzy razy. Nie pamiętam już, szczerze przyznam, jak dowiedziałam się o nowennie. Pamiętam jedynie, ze bez ociągania zaczęłam z ufnością się modlić. Za pierwszym razem modliłam się o dobrą pracę, sprawiającą radość, bo praca według mojego kierunku studiów bardzo mnie męczyła i stresowała, a zarobki były kiepskie.

W czasie odmawiania nowenny bardzo dużo stało się w moim życiu. Rozstałam się z obcokrajowcem po 5letnim związku na odległość, poznałam wspaniałego człowieka, zaczęłam studia na zupełnie innym kierunku a choroba która mnie dotknęła jeszcze w liceum wyciszyła się. Wszędzie mi mówią, że po skończeniu studiów, za 3 miesiące, będę miała wielkie trudności ze znalezieniem pracy. Ale ja wierzę, że moja nowenna jest stale „wysłuchiwana” i mimo, że nie zarabiam jeszcze pieniędzy (a od 1 nowenny minęły 3 lata) tak dużo wspaniałych rzeczy dzieje się wokół!!!!

Jestem żoną wspaniałego człowieka, zdaję bardzo dobrze kolejne, trudne sesje i wierzę, że znajdę pracę wtedy, kiedy będzie na to czas. Może Matka Boska wyprosi nam najpierw dar rodzicielstwa?

Mąż ma dobrą pracę, mamy plany i choć jestem z racji mojej choroby na bardzo silnych lekach zagrażających dziecku, wierzę że Matka Boża nie zostawi nas samych.

Dodam że zaraz za mną siostra i mama również zaczęły się modlić tą nowennę. Siostra wyprosiła nią dwie cudowne łaski, o które prosiła – pracę dającą radość i miłość, wspaniałego człowieka! Widzimy też stopniowe owoce modlitw mamy!

Nowenna pompejańska to piękna modlitwa. Zaufajmy!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Barbara: Tyle dobra i łask wokół!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara2
Gość
Barbara2

Basiu piękne świadectwo. Ja też odmówiłam 3NP i od środy popielcowej odmawiam 4. Nie spełniły się jeszcze moje intencje, ale dostałam wiele innych, cały czas czekam i trwam na modlitwie. Teraz odmawia mi się bardzo ciężko, może to przemęczenie wiosenne, bo zasypiam na klęcząco. Gratuluję, że udało Ci się zachęcić mamę i siostrę, to wspaniałe, bo możecie się wpierać nawzajem. Serdecznie pozdrawiam wszystkich modlących się NP, a szczególnie tych, co rozpoczęli w środę popielcową – z Bogiem !

Barbara
Gość
Barbara

Basiu2 😉 nie poddawaj się. Trwaj na modlitwie. Niekiedy potrzeba czasu. Z moją trzecia intencją też łącza się wciąż nowe problemy, trudności. Ale ufam. Szatan chce zniszczyć w nas spokój i ufność. Na tym mu bardzo zależy. Wtłacza w serce wątpliwości, żal, rozczarowanie, czasem nawet gniew. Podczas gdy Matka Boża chce, byśmy jej tylko ufali. Tak jak np. Św. Rita, która modliła się wciąz i wciąż o nawrócenie Męża. Ufała do końca. A Maryja, gdy Anioł zwiastował jej piekną ale trudną do zrozumienia przez człowieka Nowinę? Zaufała bezgranicznie. Zaufajmy i niech jest w Nas Boża Radość. Z Bogiem!

Barbara2
Gość
Barbara2
Św. Rita, to moja ulubiona święta, zawsze jak mam problem w relacjach z mężem, to myślę o niej, zresztą od ponad dwóch lat odmawiam „na okrągło” nowennę do św. Rity prosząc o wstawiennictwo w bardzo trudnej sprawie, która wywróciła nasze życie. Basiu, św. Barbara była bardzo upartą i dzielną kobietą, wiec upór mamy we krwi. Wiem, że Pan Bóg ma dla mnie plan i nie ilość modlitw jest ważna, tylko otwarcie się na jego łaskę i bezgraniczne zaufanie. Ja przechodzę taką swoistą metamorfozę, od „grzecznego” katolika, który doświadczony życiowymi problemami leżał i wył z rozpaczy, szukając odpowiedzi, dlaczego „Ja” i… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!