Małgorzata: powiedziałam wtedy Bogu, że jest mi wszystko jedno

Postanowiłam podzielić się świadectwem łaski, którą otrzymałam przez wstawiennictwo Królowej z Pompei. Moją pierwszą Nowennę odmawiałam w intencji znalezienia pracy. Szukałam pracy już rok, wiedziałam o Nowennie wcześniej ale nie zdecydowałam się na jej odmawianie bo byłam pewna, że jakoś dam sobie radę bez niej, po drugie ciężko było mi sobie...
Read More

Agata: Podziękowanie

Matko Boża, dziękuję Ci za dobre wyniki badań, jestem w trakcie odmawiania części dziękczynnej Nowenny Pompejańskiej, a już po części zostałam wysłuchana, dziękuję za Twoją opiekę i proszę o wysłuchanie mojej modlitwy kochana Mateczko!
Read More

Elwira: ukończyłam kolejną nowennę.

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Ukończyłam w sobotę kolejną nowennę, niestety jeszcze nie została wysłuchana
Read More

Helena: otrzymane łaski

Chciałam się podzielić świadectwem otrzymanych Łask. Pierwsza nowenne odmówiłam w intencji dobrego męża dla siostry i już od roku jest szczęśliwą mężątką:) Drugą odmawialam w intencji wyleczenia brata z choroby psychicznej i od tamtego czasu jego stan jest stabilny. Trzecią Nowenne odmowilam w intecji poczecia dziecka przez siostre i jej...
Read More

Julia: by było gdzie mieszkać

Od czterech lat starałam się o mieszkanie socjalne dla mojej rodziny (nie mieszkam w Polsce). Po dopełnieniu wszelkich czynności administracyjnych, powierzyłam ten problem Matce Bożej z wiarą, że teraz tylko Ona może dopomóc.Przeczytaj Julia: by było gdzie mieszkać
Read More

Aneta i Paweł: łaska urodzenia zdrowego dziecka

Chciałabym podzielić się doświadczeniem związanym z Nowenną Pompejańską. We wrześniu 2013 dowiedziałam się że dziecko którego się spodziewamy może urodzić się chore np.: na zespół downa lub inną chorobę genetyczną jest tego bardzo duże prawdopodobieństwo.

Tzw Test Pappa wyszedł że prawdopodobieństwo zespołu downa jest 1:6( mam 33 lat więc ryzyko nie wynikało z wieku) i duże ryzyko innych zespołów. Nie zdecydowaliśmy się na amniopunkcję która miała w 100 % pokazać czy dziecko jest chore czy zdrowe. Amniopunkcja jest badaniem inwazyjnym i stwierdziliśmy, iż tak czy inaczej dziecko się urodzi więc nie będziemy ryzykować.

Zaczęłam odmawiać nowennę 1 października 2013 i tak odmawiałam aż do narodzin dziecka które urodziło się 8 marca ( sobota) 2014 całkowicie zdrowe ( Staś , 4 kg, 58 cm, 10 pkt). Naszej radości nie da się wypowiedzieć. 10 marca zakończyłam 3 nowennę. Ten czas od 1 października do 8 marca odmawiania nowenny to czas przeplatania się nadziei, rozpaczy, bezsensu ( szczególnie kiedy miałam odmawiać część dziękczynną a jeszcze nic nie było wiadome), bardzo często to tylko klepanie, oschłość, szemranie… i wiele negatywnych odczuć ,ale trwałam. Modliliśmy się również z mężem do św. Rity i bł. Stanisława Papczyńskiego, ale wiem że gdyby nie Maryja nie wytrzymałabym tylu miesięcy niepewności.
Aneta i Paweł

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

12 komentarzy do "Aneta i Paweł: łaska urodzenia zdrowego dziecka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
joanna
Gość
joanna

bardzo sie wzruszylam, przepiekna łaska i wiem co to znaczy tyle miesiecy niepewnosci..jestescie wielcy i piekni nadzieją i wiara w Maryje:)

kasia
Gość

To wspaniale że dzidiuś urodził się zdrowy,Kochana test Pappa to moim zdaniem wielkie oszustwo i nie potrzebny stres dla rodziców.Cudownie że tak wielka łaska was spotkała.Bóg bardzo dokładnie wybiera rodziców którzy podołają w wychowaniu wyjątkowego dziecka…Jesteście wspaniali ponieważ i tak postanowiliście je urodzić.Wasze maleństwo może być dumne że ma tak kochanych rodziców.Wiele Łask Bożych. Ps. Zesoł Downa to nie koniec świata,takie samo dziecko wszystkie inne…

bozenka
Gość
bozenka

Cieszę się z Państwem jest to wielka łaska Boża, też odmawiam od 1 października 2013r.
Nowennę Pompejańską w intencji macierzyństwa dla moje córki i też mam rozterkę mówiąc
część dziękczynną ale wierzę z wielka nadzieją, że Matuchna Pompejańska jej pomoże.
Życzę wszelkich łask bożych dla Waszej rodziny.

Basia
Gość

Módl sie i wierz. Moja mama wymodliła tak wnuczkę Dziś malutka ma już cztery miesiące i jest prezentem otrzymanym od Mateczki

M.
Gość

Chwała Panu!!!!!!!!! 😉 Oby było więcej takich świadectw 😉

Iwona
Gość
Anetko nawet nie wiesz jak bardzo potrzebowałam Twojego świadectwa! Bardzo się cieszę, że Wasze dzieciątko jest zdrowe! My zrobiliśmy amniopunkcję, wskazaniem było duże NT – 7,7 i wysokie prawdopodobieństwa chorób genetycznych (chcieliśmy wiedzieć co dolega dzieciątku żeby najlepiej się przygotować), kariotyp jest prawidłowy, dziewczynka – ale mamy zdiagnozowany zespół SLO (genetycznie uwarunkowany zespół chorób metabolicznych). Pierwszą łaskę już otrzymaliśmy – córeczka żyje, ciąża dobiega końca. W nowennie modlimy się o cud uzdrowienia z tego zespołu, o jak najmniejsze objawy… Mąż zaczął po mnie, ja skończę nowennę 13 kwietnia, mniej więcej w terminie porodu… Dziękuję jeszcze Marysi, która zagląda na tę… Czytaj więcej »
Ewa
Gość

Iwonko, napisz co u was. Ja jakis czas temu tez dalam swiadectwo. USG wskazywalo na ryzyko zespolu Downa, amniopunkcji nie zrobilam. Mam zdrowa dziewczynke, a teraz znowu oczekuje dziecka i modle sie. Pozdrawiam.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

To wielka łaska i cud dla was od Boga, ale wasza wiara oraz chęć przyjęcia tego dziecka mimo że do końca nie było wiadomo czy będzie zdrowe, to zasługuje na wielki szacunek dla was.
Niech Bóg ma was zawsze w swojej opiece.
Dziękuję za świadectwo, też chciałabym zostać mamą i w tej intencji odmawiam NP.

Magda
Gość

Cieszę się z waszego szczęścia i jestem wzruszona.Jestem tuz przed porodem i modlę się o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla maluszka.Strach przeplata się z nadzieją.Pozostaje mi zaufać w pełni Matce Najświętszej.

Marta
Gość
Po badaniach inwazyjnych wyszło zespół downa, tak jak ktoś pisał to nie koniec świata dziecko jak inne dar od Pana Boga, ale pierwsze to był szok, niedowierzenie, łzy. Od tego zaczęła sie NP „niby” znaleziona przypadkiem, pisze niby bo jak wiele osób pisze nie ma przypadków. Mimo że jeszcze czekamy na rozwiązanie to ten czas nie był zmarnowany, wiele modlitwy, odkrycie na nowo modlitwy różańcowej a głównie łaska wyciszenia, uspokojenia i zaufania że Matka Najświętsza się nami opiekuje, podtrzymuje na duchu, daje nadzieję i przeświadczenie że jakkolwiek będzie nie jesteśmy zostawieni sami sobie. Daje nam siłe i jeszcze raz ogromne… Czytaj więcej »
Aneta
Gość
cyt” Daje nam siłę i jeszcze raz ogromne zaufanie , że jeśli wolą Pana jest że urodzi się dzidziuś z zespołem to właśnie to będzie dla nas najlepsze, bo Chrystus chce dla nas jak najlepiej i droga jaką nas prowadzi jest najlepsza, to ta właściwa. Matko Najświętsza Królowo Różańca Świętego trzymaj nas za rękę i prowadź tą drogą ” Chyle czoła za taką wiarę- pięknie to napisałaś, To świadectwo powyżej jest moje, i gdzieś też czułam że wszystko co przeżywam w związku z tym , że nie wiem czy dziecko zdrowe, czy chore- ta codzienna burza myśli jest przewidziana i… Czytaj więcej »

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?