Malgorzata: bez szans, bez nadziei – a jednak będę mamą!

Modlitwa Różańcowa ma naprawdę ogroooooomną moc! Polecam.
Przeczytaj całość

Milena: Matka Boska uwolniła mnie od niechcianych bluźnierczych myśli

Mimo że modliłam sie w intencji meza to jednak Matka Boska w cudowny sposób zaczęła mnie zmieniać... Matka Boska uwolniła mnie od niechcianych bluźnierczych myśli, które pojawiały się na modlitwie.
Przeczytaj całość

Kasia: Mnie się nie udało

Witajcie czciciele Maryji. Odmawiałam pięć Nowenn Pompejańskich w intencji ratowania mojego małżeństwa jestem w trakcie szóstej tym razem o nawrócenie mojego męża.
Przeczytaj całość

Grzegorz: Modlitwa za małżeństwo brata

Jest to moja druga Nowenna Pompejańska, którą odmówiłem w swoim życiu. Pierwsza została wysłuchana i udało mi się poukładać moje życie. Tymczasem obecna NP była odmówiona w intencji mojego brata oraz jego małżeństwa.
Przeczytaj całość

Wiola: Pan Bóg wie, co robi

Nie tracę absolutnie nadziei i jestem przekonana, że Pan Bóg wie, co robi. Mimo tego doświadczyłam w trakcie odmawiania tej pierwszej NP wielu innych łask i zadziało się wiele pozytywnych dla mnie rzeczy.
Przeczytaj całość

Alina: myślałam, że nie dam rady

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od koleżanki. Początkowo myślałam, że nie podołam modlitwie. W tym czasie moja mama miała wypadek i umierała w szpitalu. Wtedy właśnie zaczęłam ją odmawiać. Błagałam o powrót do zdrowia i do sprawności. Lekarze nie dawali nam żadnej nadziei. Ale mama z dnia na dzień była coraz silniejsza, nerki po dwóch tygodniach dializ zaczęły ponownie pracować, nogi nie trzeba było amputować.

Od wypadku minęło pół roku, a dzisiaj moja mama wyszła po raz pierwszy na spacer. Matka Boska wysłuchała mojej modlitwy i wiem, że będzie dobrze.

Czy miałam chwile zwątpienia? Tak, bo jak zaczęłam odmawiać modlitwę musiałam przechodzić przez straszne kłopoty, jakby wszystko stanęło przeciwko mnie. Myślałam, że sobie nie poradzę, ale zawierzyłam Matce Najświętszej i wszystko dobrze się skończyło. W tej chwili odmawiam trzecią nowennę, ponieważ mocno wierzę że nadal zostanę wysłuchana i jestem przygotowana na to, że będę musiała stawić czoło następnym problemom. Polecam wszystkim tę modlitwę, ponieważ jest ona „nie do odparcia”.

 

Powyższe świadectwo zostało opublikowane w zimowym (8/2013) numerze Królowej Różańca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Alina: myślałam, że nie dam rady"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marta
Gość

Matka Boża wysłuchuje naszych próśb i modlitw niech Będzie pochwalona na wieki !!!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!