Emanuela: Muszę powiedzieć , że szukałam naprawdę skutecznej modlitwy

Chciałabym złożyć świadectwo otrzymania ŁASKI wysłuchania mojej modlitwy Nowenną Pompejańską. O tej Nowennie po raz pierwszy przeczytałam w Naszym Dzienniku w 2014 r.
Read More

Roksana: Odnalazłam ukochanego

Zaczęłam odmawiać nowennę, gdyż nie potrafiłam dobrać sobie partnera życiowego. Sporo przeszłam więc nie łatwo mi się otworzyć przed każdym i głównie z tym miałam problem. Zastanawiałam się czy uda mi się tyle modlić, przecież nowenna pompejańska to wyczerpująca modlitwa, ale postanowiłam spróbować. Czułam się niesamowicie na początku, ale zdarzało się że nowenna mnie nużyła.
Read More

Mena: Pomoc w znalezieniu pracy!

O Nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od mojej siostry, która zawsze się o mnie troszczy i wiele rzeczy podpowiada, jak żyć żeby było łatwiej. Mimo swoich problemów i braku czasu zawsze myśli o innych i jestem jej za to wdzięczna. Bałam się odmawiania tej modlitwy, ponieważ słyszałam, że nie jest łatwo wytrwać i do tego "zły" sprowadza dodatkowe problemy, których się po prostu bałam.
Read More

Grażyna: córka nie wierzyła w wyniki

dziekuje za nowennę ,która znalazłam przez przypadek szukając pomocy :moja corka nagle i ciężko zachorowala na chorobę kolagenozę swiat mi się zawalil ,ale nie traciłam wiary .Jeszcze w trakcie diagnozowania zaczelam odmawiać nowennę w jednym szpitalu dostalysmy wyrok tej choroby ,na drugi szpital musialysmy poczekać dość długo,i miedzy czasie zrobilysmy...
Read More

Renata: Praca w ulubionym zawodzie

Zanim opowiem o Moim Cudzie, chciała bym prosić aby wszyscy którzy nie mają intencji razem ze mną zaczęli od dziś odmawiać Nowennę Pompejańską o pokój na świecie. Witam. Chciała bym się podzielić moim świadectwem które dało mojemu mężowi upragnioną prace.
Read More

Zdana sesja egzaminacyjna

Nie wiem co by ze mną było gdyby nie pomoc Matki Boskiej bez niej na pewno by się to nie udało. Sesja była ciężka, czasem brakowało mi sił zasypiałam z notatkami, myślałam że już nie dam rady. Ale kolejne nowenny do Naszej Mateńki sprawiły, że jakoś się udało i cieszę się z tego i jestem jej bardzo wdzięczna.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Zdana sesja egzaminacyjna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
a.
Gość

Cieszę się ,że Matka Boża wprosiła Ci te laske:):):)
Ja przerwałam swoją drugą NP- zwątpiłam :(:(:(
Tak bardzo potrzebuję Bożej pomocy- a On milczy…
Boże pomóż mi bo zginę,w Tobie położyłam cala nadzieję i ufność…
Proszę o modlitwę za mnie grzeszną… Za moją intencję…
Dziękuję 🙂

Alicja
Gość
Alicja

Pan Bóg nam pomaga – zawsze.. Ja czytając te wszystkie świadectwa wzruszyłam się. Nie wiem jak to się stało, że Maryja podpowiedziała mi, że mam odmawiać NP. Cud… Płaczę….

Ula
Gość

Ja miałam podobnie. Najukochańsza Mateńka opiekowała się mną podczas całej mojej sesji.
Mimo że było bardzo ciężko, z Jej pomocą, udało mi się zdać wszystkie egzaminy.
Maryjo dziękuję Ci za to z całego serca.

Obrazki z nowenną pompejańską?