Wiola: Przedłużona umowa o pracę

W Nowennie modliłam się o przedłużenie umowy o pracę (praca ta z resztą też wymodlona poprzez Nowennę Pompejańską) i po kilku miesiącach niepewności, otrzymałam informację, że umowa zostanie mi przedłużona. Dziękuję z całego serca Matce Przenajświętszej za pomoc, opiekę i wstawiennictwo u Pana Boga.
Read More

Natalia: Pomoc w nauce

Na wstępie chciałabym podziękować ludziom którzy wysyłają swoje świadectwa, są one w chwilach zwątpienia bardzo budujące i dające wielką nadzieję i wiarę w to że nasze modlitwy i cierpienia nie idą na marne. A więc do rzeczy, jestem młodą osobą która przeżyła już w życiu wiele upadków, również wiele wycierpiałam,...
Read More

Małgorzata: Dostałam cudowne dary

Tak nazywam ją "moją Matką Boską Pompejską". Moja historia jest zawiłą, ale wiem jedno Matka Boska Pompejska zawsze przy mnie czuwa. Jak potrzebuje jej pomocy to wiem, że muszę się do niej zwrócić osobiście. Kilka lat temu zaczęłam trzecie studia w moim życiu kierunek prawo, to było moje wielkie marzenie. Na drugim roku zaczęłam mieć kłopoty z egzaminami, ze zdrowiem, w małżeństwie. Nie zdałam egzaminów, powtarzałam rok, nie miałam na studia pieniędzy, ponieważ męża wyrzucili z pracy za romanse z pracownicami. Na domiar wszystkiego przyszła choroba.
Read More

Anonim: Wysłuchany za każdym razem

Ciekawe rzeczy zaczynają się dziać po tej nowennie. Właściwie za każdym razem. Kiedyś składałem papiery na camp counsellor - program w którym pracuje się z Amerykańskimi dzieciakami ale trudno się na niego dostać. Tylko kilka lub kilkanaście osób rocznie wyjeżdża z Polski na ten program.
Read More

B: Operacje powiodły się i dzięki Bogu jestem zupełnie sprawna !

Niech będzie pochwalony nasz Pan Jezus Chrystus: Chciałabym dać również świadectwo mocy modlitwy Nowenny pompejańskiej. Miałam cztery tętniaki na mózgu i czekały mnie operacje.
Read More

Teresa: Dokładnie po roku mój syn wrócił na łono Kościoła

Pragnę gorąco podziękować Ukochanej Matce Bożej Pompejańskiej za okazaną mi łaskę. Nowennę Pompejańską w intencji nawrócenia mojego syna zaczęłam odmawiać 1.10.2013 roku.

Dokładnie po roku mój syn wrócił na łono Kościoła katolickiego po 11 latach błądzenia.

Chwała Panu i Królowej Różańca Świętego w Pompejach.

Wdzięczna matka

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Teresa: Dokładnie po roku mój syn wrócił na łono Kościoła"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marta
Gość

Chwała Panu! Dziękuję za Twoje świadectwo, odmawiam właśnie nowennę w intencji nawrócenia pewnej osoby. Wiem, że trzeba być cierpliwymi czekać na owoce modlitwy. Czasem jest lepiej czasem gorzej są widoczne postępy. Droga nawrócenia jest powolna i wyboista, nie brakuje na niej powodów do upadku. Wierzę, że osoba powierzona opiece Matki Bożej nie stanie się krzywda.

Anna
Gość

To jest piękne świadectwo, tak potrzeba czasu na łaski… U mnie dopiero 1,5 roku po odmówieniu Nowenny widzę wyraźną pomoc i łaski.

zofia
Gość

Dziękuję za to świadectwo Modle sie w tej samej intencji lecz dla więcej osób i wierzę że Mateńka mnie wysłucha Jeśli ktos moze to proszę o modlitwę w intencji moich synów a prosi zatroskana mama

Ilona
Gość

Dziękuję za świadectwo. Ja w grudniu ukończyłam nowennę o nawrócenie się bliskiej mi osoby. Póki co niewiele zmian w tej materii ale za to wiele w całokształcie. Dziękuję Panience za opiekę nad nami.

Marianna Wasiluk
Gość

Ja jestem w trakcie odmawiania N.P. jak na razie to same pokusy ,ale głęboko wierzę że mój syn za sprawą Matki Bożej Pompejańskiej zrozumie swoje postępowanie.Proszę drogie matki módlmy się wzajemnie za swoje dzieci,a Matka Boża nas wysłucha.Pozdrawiam wszystkich modlących się i proszę rozpowszechniajcie tą NOWENNĘ w swoich środowiskach .

weronika
Gość
weronika

Jest to bardzo trudna intencja, trzeba mieć dużo samozaparcia, dużo modlitw i ofiarowanych Mszy Św. i Komunii Św., najpierw wynagradzające a potem prośby. Bardzo pomocne jest Twoje świadectwo – warto być upartym w tym temacie, jak św. Monika.
Dziękuję za to świadectwo, które daje nadzieję.

Ania
Gość

Dziękuję, za to świadectwo. Już drugi raz odmawiam nowennę w intencji nawrócenia mojego brata. Zauważyłam, że poprawiły się nasze relacje ale w kwestii jego powrotu do kościoła mało się zmieniło. Ufam, trwam w modlitwie, raz jest lepiej, raz gorzej ale będę się nadal za niego modlić. Nie chcę, by przegrał życie. Jest młody i głęboko wierzę, że się nawróci.

Obrazki z nowenną pompejańską?