Michał: Obecność

Za kilka dni kończę odmawiać moją pierwszą nowennę pompejańską. Odmawiam ją w intencji mamy, u której zdiagnozowano guza w jelicie grubym. Rodzice umówili się na wizytę prywatną u lekarza, który kilkanaście lat temu operował mojego tatę. Po zbadaniu mamy i obejrzeniu wyników zlecił natychmiastową operację. Trafiła mama do uważam najlepszych specjalistów w okolicy w szpitalu w Aleksandrowie kujawskim. Już tutaj odczuwałem działanie Matki Różańcowej.
Read More

E: Łaska wiary dla syna

To już moja kolejna nowenna pompejańska, ufam, że Maryja wyprosi u swego Syna powrót do zdrowia Pawła, a także wyjedna łaskę głębokiej wiary dla mojego syna Emila.
Read More

Paulina: Modlitwa o dobrego męża

Zapisałam się na wolontariat na rzecz pomocy dla ludzi bezdomnych, oraz do wspólnoty osób uzależnionych by walczyć ze swoim nałogiem.
Read More

Natalia: łaska dla męża

witam! chciałabym podzielić się moim świadectwem i cudu jakiego dokonała Mateńka w naszym życiu. Jako młode małżeństwo przeżywaliśmy wiele burzliwych chwil...miałam tego dosyć, czasami blisko było nawet rozstania tak naprawdę wbrew sobie...bo bardzo się kochamy. Źle się działo ciągłe pyskówki obrażanie się wzajemnie. Szukałam ratunku dla mojego małżeństwa. W końcu...
Read More

Anna: 7 nowenn

Zaczęłam odmawiać nowennę od początku wielkiego postu w zeszłym roku ...i okazało się, że nie mogę bez niej żyć i właśnie skończyłam siódmą. Pisałam już raz świadectwo, dziś zrobię podsumowanie. Obok mnie leży dzidziuś, o którego się modliłam w pierwszej nowennie. Jest zdrowy i ja jestem zdrowa, o co też...
Read More

Różańce pompejańskie z Sanktuarium Królowej Różańca Świętego

…Znów są dostępne – zapraszam na te stronę: Różańce pompejańskie.

Różańce te pochodzą bezpośrednio z Sanktuarium Królowej Różańca Świętego. Na medalioniku widzimy obraz Matki Bożej Pompejańskiej, na rewersie – bł. Bartolo, założyciel Sanktuarium.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Różańce pompejańskie z Sanktuarium Królowej Różańca Świętego"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
czesia
Gość
czesia

Odkąd otrzymałam zamówiony od was różaniec wraz z książeczką, moje modlitwy stały się tak lekko odmawiane jak ten lekki różaniec…niesamowite….a jaką radość sprawiła mi ta przesyłka !
Zamówiłam dwa różance. Drugi dla kuzynki. Jak tylko zostanie dostarczony do jej rąk to i ona doświadczy lekkości modlitwy. Ciągle jej o tym mówię ….

Aneta
Gość

czy będą inne rodzaje różańców?

Obrazki z nowenną pompejańską?