Katarzyna: O cudach, które zadziały się w moim życiu

Pisząc to świadectwo chcę podziękować Maryi Pannie, Świętej Trójcy i wszystkim Świętym za otoczenie mnie opieką. Dopiero po ostatniej wizycie u księdza egzorcysty dostrzegłam jak wiele łask otrzymałam, jak dobrze się trzymam po tym wszystkim co przeszłam. Po tym jak odwróciłam się od Pana Boga i wpadłam szatanowi w ramiona. Zauważcie, że pomimo bluźnierstw i satanizmu Pan Bóg się nie odwrócił!
Przeczytaj całość

Aneta: uzdrowienie kolegi z czerniaka

Maryjo dziękuję:-) myslę, że to świadectwo dopełni uzdrowienia.
Przeczytaj całość

Sylwia: Wymodlenie nawrócenia

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w styczniu tego roku, ponieważ miałam problem ze znalezieniem pracy w zawodzie. Sytuacja wydawała się być beznadziejna, żadnych perspektyw. Nowennę znalazłam w internecie i zaczęłam się modlić, nie było to łatwe ponieważ nigdy nie modliłam się na różańcu. Z czasem nauczyłam się głęboko rozważać tę modlitwę.
Przeczytaj całość

Lucyna: Zaufałam Maryi

Chcialam zlozyc swiadectwo.O Nowennie dowiedzialam sie od kolezanki.Stwierdzilam ze nie mam o co sie modlic bo przeciez wszyscy sa zdrowi .I przerazaly mnie 3 rozance dziennie.Dopiero gdy zaczelam czytac swiadectwa uswiadomilam sobie jak wiele mi potrzeba.Pierwsza Nowenne odmowilam za corke i ziecia.O rozwiazanie problemow z praca.Wszystko zaczyna sie w tej...
Przeczytaj całość

Anna: Nie wyobrażam sobie już dnia bez różańca

Pragnę złożyć świadectwo jak Maryja przez Nowennę Pompejańską przemieniła moje życie. Zawszę uważałam się za katoliczkę, niedzielna Msza Święta, sporadyczna modlitwa, spowiedź od czasu do czasu. Dopiero w trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej zdałam sobie sprawę z tego jak mało znam Boga i z każdą kolejną Nowenną pragnęłam coraz bardziej zbliżać...
Przeczytaj całość

Rekolekcje różańcowe w Gietrzwałdzie

Kochani, chcemy zorganizować rekolekcje różańcowe w Gietrzwałdzie, dla Czytelników „Królowej Różańca Świętego” i naszej strony. Jednak czasu jest stosunkowo niewiele, więc nie wiem, czy jest zdążymy zebrać odpowiednią grupę. Dlatego proszę o nie zobowiązujące głosy i opinie w komentarzach!

Roboczy tytuł rekolekcji byłby „Różaniec i walka duchowa”,
prowadzący: o. Krzysztof od Miłosierdzia Bożego, karmelita bosy,
data: 16-18 maja 2014 r.,
miejsce: Gietrzwałd, polska stolica różańca.

[poll id=”5″]

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

16 komentarzy do "Rekolekcje różańcowe w Gietrzwałdzie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Bardzo dobry pomysł. W Pile, gdzie mieszkam, głosił ostatnio rekolekcje o. S. Przepierski- pięknie mówił o różańcu.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Przepraszam, że tu pytam, ale wie ktoś czemu nie mogę rozwinąć i przeczytać więcej świadectw? Klikam na „wczytaj więcej” i nic się nie dzieje i tak od kilku dni, a wcześniej było ok.Pozdrawiam.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

W Mozilla Firefox, dziwne bo wcześniej mi działało.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

To muszę u siebie przyczyny poszukać, teraz w explorerze sprawdziłam i tak jest ok.
Dziękuję :))

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Zapomniałam:) proszę o usunięcie moich komentarzy, są nie na temat :))

Kasia
Gość

Chciałbym bardzo wziąć udział w tych rekolekcjach ale dla mnie to podróż przez całą Polskę. Niestety za daleko. Chociaż marzy mi się odwiedzenie Gietrzwałdu, Sokółki i jeszcze kilku innych sanktuariów w pn-wsch. Polsce. Zazdroszczę Wam. Będę się za Was modlić o dobre owoce tych rekolekcji.

mi-te-ka
Gość

Bardzo chciałabym ,razem z mężem.Mam tylko problem z dojazdem brak samochodu,więc może przez tę stronę można zorganizować się i wspólnie pojechać ,oczywiście wspólnie pokryć koszty.Mirosława-kujawsko-pomorskie.

kamka
Gość

Chętnie przyjadę:) Wszystkie niedogodności z podróżą. dojazdem itp. są do pokonania. Zaufam Bogu jeszcze raz:) Gietrzwałd to piękne miejsce, idealne na takie rekolekcje.

Ala
Gość

Mam matury i niestety nie mogę wziąć udział w tych dniach w rekolekcjach, ale może udałoby się jeszcze zorganizować kiedyś podobne, może w wakacje?

trackback

[…] Czciciele Matki Bożej Pompejańskiej. Dwa tygodnie temu pytałem w ankiecie, czy są wśród nas osoby chętne na udział w rekolekcjach różańcowych. 44% odpowiedziało: […]

Dominika
Gość
Dominika

Witam bardzo bym chciała uczestniczyć w rekolekcjach Różancowych w Gietrzwałdzie. Proszę o więcej informacji na ten temat. Pozdrawiam . Dominika

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!