Agnieszka: przecież zło tego właśnie chce, by człowiek się załamał !

Wczoraj zakończyłam swoją najtrudniejszą nowennę w życiu (odmówiłam już ich dotąd kilkanaście). Modliłam się w intencji dobrych wyników badań prenatalnych, jestem w ciąży i mam powyżej 35 lat.
Przeczytaj całość

Grzegorz: 3 Nowenny

Chciałbym się podzielić swoim świadectwem łask które otrzymałem dzięki wstawiennictwu Najświętszej Maryi Panny. Jak każdy z Was miałem jakieś trudności w życiu mniejsze bądź większe, te największe powierzyłem Maryi przez nowennę pompejańska :) Moja przygoda z nowenna zaczęła się dosyć spontanicznie, modlitwa różańcowa nie była mi obca ale czułem czasami brak spełnienia duchowego, sam nie wiem czy to wynikało z mojej postawy na modlitwie ( częste rozproszenia, ucieczka do spraw codziennych) czy po prostu może z tego ze Boże plany były inne.
Przeczytaj całość

Zofia: Uzdrowienie brata

Najbardziej obawiałam się, że rozpocznę nowennę i nie wytrwam. Jednak jeśli cel jest ważny i czas na różaniec się znajdzie. Mój brat był chory na raka, tak w skrócie. Za wstawiennictwem Ojca Pio został uzdrowiony. Ostatnio zachorował na silną nerwicę,rozpoczęłam Nowennę Pompejańską, pokonał ja w domu bez konieczności hospitalizacji. Przeczytaj...
Przeczytaj całość

bxx88: Maryja i Bóg prowadzą nas abyśmy nie upadli

Kochani dlugo sie do tego zbieralam nawet nie mialam pojecia, ze po ukonczeniu Nowenny Pompejańskiej powinno napisac sie swiadectwo. Troche mi zajelo aby sie zebrac z tym, gdyz b.duzo obowiazkow na glowie mam. 1sza Nowennę Pompejańską zaczelam lecz nie ukonczylam ale nie poprzestalam na tym zaczelam 2ga i tez nie...
Przeczytaj całość

Józefa: łaski w rodzinie

Jestem w trakcie 5 NP i łaski jakie otrzymały moje dzieci są niesamowite-- zmienia sie ich życie dlatego ze one się zmieniły - nie pomogły terapie u psychologa ale MATKA BOŻA .Ja sama i moje córki/nie wiedzące o modlitwie/były zaskoczone zmianami w swoich zachowaniach do ludzi i do sytuacji--nabrały siły...
Przeczytaj całość

Poseł znalazł dawcę szpiku kostnego

Może niektórzy pamiętają niedawny wpis: Ciężko chory poseł modli się nowenną pompejańską. Pan Artur Górski na Facebooku napisał:

Dziękują lekarzom i pielęgniarkom, którzy pomogli mi przetrwać najtrudniejsze chwile. Ból zaczął ustępować, gdy kończyłem odmawiać Nowennę Pompejańską. To nie był przypadek, bo katolicy nie wierzą w przypadki.

Kilka dni temu poinformował:

znaleziono dla mnie „bliźniaka genetycznego”. Jest nią 24-letnia Niemka, która zgodziła się być dawcą szpiku dla mojej osoby. Jeśli nie wynikną jakieś przeciwskazania medyczne, przeszczep zostanie przeprowadzony w pierwszych dniach kwietnia.

Pan Poseł dziękuje też za modlitwę.

 

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Poseł znalazł dawcę szpiku kostnego"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
joanna
Gość
joanna

wspaniale, chwala Panu i Maryi

Krzysztof Kosecki
Gość

UUU a co jak się okaże, że ta Niemka jest lesbijką? Pan poseł musi to zweryfikować. A jeszcze jak do tego jest za aborcją i dżender to pan pOseł może się „zarazić” i co na to powiedzą ojcowie Rydzyk i Macieriewicz :/
Przecież nie można dopuścić, aby zdrowy polski, katolicki organizm zainfekować jakimś zachodnim wirusem! Może by panie pOśle sprawdzić, czy ksiądz Oko nie będzie „genetycznym bliźniakiem”?

Renata
Gość
Renata

Panie Kosecki, niestety pana wpis mówi o Panu wiele ale na pewno nie dobrego…utwierdza mnie Pan jeszcze bardziej w przekonaniu,że przeciwnicy PIS-u to jednak ludzie mało wrażliwi..

dorota
Gość
dorota

jest jeszcze jeden plus…dzięki Panu Arturowi znalazłam tak piękną modlitwę jaką jest NP…A,że Pan Artur Górski wyzdrowieje w to nigdy nie wątpiłam:-) dzięki jego chorobie i cierpieniu paru grzeszników się nawróci:-)

meg
Gość

Wspaniale, a Pan Marek tak trafnie podsumował jak ubogą w empatię wypowiedź, że nic nie trzeba dodawać:), Panu Koseckiemu polecam różaniec, który na mnie miał i ma zbawienną moc bo jeszcze niedawno i mnie wypełniało nie to co powinno

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!