Poseł znalazł dawcę szpiku kostnego

Może niektórzy pamiętają niedawny wpis: Ciężko chory poseł modli się nowenną pompejańską. Pan Artur Górski na Facebooku napisał:

Dziękują lekarzom i pielęgniarkom, którzy pomogli mi przetrwać najtrudniejsze chwile. Ból zaczął ustępować, gdy kończyłem odmawiać Nowennę Pompejańską. To nie był przypadek, bo katolicy nie wierzą w przypadki.

Kilka dni temu poinformował:

znaleziono dla mnie „bliźniaka genetycznego”. Jest nią 24-letnia Niemka, która zgodziła się być dawcą szpiku dla mojej osoby. Jeśli nie wynikną jakieś przeciwskazania medyczne, przeszczep zostanie przeprowadzony w pierwszych dniach kwietnia.

Pan Poseł dziękuje też za modlitwę.

 

Różańce pompejańskie

z kamieni szlachetnych

– jedyne w Polsce!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
megdorotaRenataMarek (adm.)Krzysztof Kosecki Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
joanna
Gość
joanna

wspaniale, chwala Panu i Maryi

Krzysztof Kosecki
Gość

UUU a co jak się okaże, że ta Niemka jest lesbijką? Pan poseł musi to zweryfikować. A jeszcze jak do tego jest za aborcją i dżender to pan pOseł może się „zarazić” i co na to powiedzą ojcowie Rydzyk i Macieriewicz :/
Przecież nie można dopuścić, aby zdrowy polski, katolicki organizm zainfekować jakimś zachodnim wirusem! Może by panie pOśle sprawdzić, czy ksiądz Oko nie będzie „genetycznym bliźniakiem”?

Renata
Gość
Renata

Panie Kosecki, niestety pana wpis mówi o Panu wiele ale na pewno nie dobrego…utwierdza mnie Pan jeszcze bardziej w przekonaniu,że przeciwnicy PIS-u to jednak ludzie mało wrażliwi..

dorota
Gość
dorota

jest jeszcze jeden plus…dzięki Panu Arturowi znalazłam tak piękną modlitwę jaką jest NP…A,że Pan Artur Górski wyzdrowieje w to nigdy nie wątpiłam:-) dzięki jego chorobie i cierpieniu paru grzeszników się nawróci:-)

meg
Gość
meg

Wspaniale, a Pan Marek tak trafnie podsumował jak ubogą w empatię wypowiedź, że nic nie trzeba dodawać:), Panu Koseckiemu polecam różaniec, który na mnie miał i ma zbawienną moc bo jeszcze niedawno i mnie wypełniało nie to co powinno

- zawsze pod ręką!

Różaniec w formie bransoletki

%d bloggers like this: