Poseł znalazł dawcę szpiku kostnego

Artur Górski

Może niektórzy pamiętają niedawny wpis: Ciężko chory poseł modli się nowenną pompejańską. Pan Artur Górski na Facebooku napisał:

Dziękują lekarzom i pielęgniarkom, którzy pomogli mi przetrwać najtrudniejsze chwile. Ból zaczął ustępować, gdy kończyłem odmawiać Nowennę Pompejańską. To nie był przypadek, bo katolicy nie wierzą w przypadki.

Kilka dni temu poinformował:

znaleziono dla mnie „bliźniaka genetycznego”. Jest nią 24-letnia Niemka, która zgodziła się być dawcą szpiku dla mojej osoby. Jeśli nie wynikną jakieś przeciwskazania medyczne, przeszczep zostanie przeprowadzony w pierwszych dniach kwietnia.

Pan Poseł dziękuje też za modlitwę.

 

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

6 myśli na temat „Poseł znalazł dawcę szpiku kostnego

 1. UUU a co jak się okaże, że ta Niemka jest lesbijką? Pan poseł musi to zweryfikować. A jeszcze jak do tego jest za aborcją i dżender to pan pOseł może się „zarazić” i co na to powiedzą ojcowie Rydzyk i Macieriewicz :/
  Przecież nie można dopuścić, aby zdrowy polski, katolicki organizm zainfekować jakimś zachodnim wirusem! Może by panie pOśle sprawdzić, czy ksiądz Oko nie będzie „genetycznym bliźniakiem”?

  • srutututu! gdybanie-gadanie! 🙂

   Co wiemy o tej Niemce? – Dawcy są z reguły anonimowi, ale:
   – jest zapewne wrażliwą kobietą,
   – jest zdrowa,
   – ma dobre serce, jest gotowa do poświęceń,
   – mieszka w Niemczech.

   Podsumujmy, jesteśmy pewni co do czterech cech dawczyni. Są to trzy dobre cechy i jedna neutralna.

   Nie znamy jej poglądów na aborcję, gender, ani jej „skłonności” seksualnych. Zresztą nie to stanowi o istocie człowieczeństwa 🙂 JEST się człowiekiem zawsze i PRZEDE wszystkim, grzesznikiem tylko bywa. W każdym razie ponieważ jest ona dawcą, prawdopodobieństwo, że jest heteroseksualna, jest dużo wyższe, niż to, aby posądzać ją o homoseksualizm.

   Co wiemy za to o Panu?

   – ma pan raczej czarne poczucie humoru, ironie są „nieco” złośliwe – i to w obliczu sytuacji zagrożenia życia,
   – emocje polityczne szybko uderzają panu do głowy, nie powstrzymuje ich pan nawet wobec cierpień politycznego przeciwnika,
   – ma pan skłonność do czarnowidztwa i przypisywania innym złych cech,
   – z pewnością nie jest pan wyborcą PIS-u, nie jest dla pana autorytetem o. Tadeusz Rydzyk ani Antoni Macierewicz.

   Podsumujmy, znów jesteśmy pewni co do czterech rzeczy na podstawie pana wpisu. Są to trzy cechy raczej „niekorzystne” i jedna neutralna.

   Porównajmy teraz naszą anonimową Dawczynię z Panem 🙂 Pytanie ciśnie się samo na usta: Panie Krzysztofie, czy jeśli jest pan zarejestrowany jako potencjalny dawca szpiku kostnego, to czy zdecydowałby się pan być nim nadal, o ile biorcą miałby być pana polityczny przeciwnik?

   Wierzę, że TAK! – Choroba, cierpienie, swoje, bliźnich – uruchamia w nas to, co najszlachetniejsze.

   Zatem proponuję, niech pan się zarejestruje jako dawca, np. tu: http://www.dkms.pl/pl/zostan-dawca . Kiedyś ktoś napisze, że dobry człowiek z Polski uratował czyjeś życie. I czy to nie będzie ważniejsze od pana poglądów?

   Pozdrawiam!

  • Panie Kosecki, niestety pana wpis mówi o Panu wiele ale na pewno nie dobrego…utwierdza mnie Pan jeszcze bardziej w przekonaniu,że przeciwnicy PIS-u to jednak ludzie mało wrażliwi..

 2. jest jeszcze jeden plus…dzięki Panu Arturowi znalazłam tak piękną modlitwę jaką jest NP…A,że Pan Artur Górski wyzdrowieje w to nigdy nie wątpiłam:-) dzięki jego chorobie i cierpieniu paru grzeszników się nawróci:-)

 3. Wspaniale, a Pan Marek tak trafnie podsumował jak ubogą w empatię wypowiedź, że nic nie trzeba dodawać:), Panu Koseckiemu polecam różaniec, który na mnie miał i ma zbawienną moc bo jeszcze niedawno i mnie wypełniało nie to co powinno

A Ty co o tym myślisz? Napisz!