Monika: Urodzenie zdrowego dziecka

W tej cudownej 54-dniowej nowennie, którą zaczęłam odmawiać na początku ciąży modliłam się o urodzenie zdrowego dziecka, zarówno pod względem fizycznym, jak i emocjonalnym i duchowym. Podczas porodu wokół szyjki mojego syna owinęła się pępowina, jednak Matka Boża czuwała nad nim i urodził się zdrowy. Przeczytaj Monika: Urodzenie zdrowego dziecka
Read More

Magda: mój brat po kilku latach związku wreszcie bierze ślub

Wiem, ze Matka Boża zsyła również łaski o które bezpośrednio nie prosiłam podczas nowenny- wewnętrzny spokój, inne spojrzenie na sprawy codzienne.
Read More

Anonim: Zgoda, spokój i nadzieja w sercu

Podczas związku z moją pierwszą i jedyną dziewczyną bardzo zbliżyłem się do Boga. Zacząłem się znaczenie częściej modlić, bardzo ograniczyłem grzech nieczystości a przedewszystkim odmówiłem Nowenne Pompejańską. Pierwszą odmówiłem w intencji szczęścia i trwałość w związku, gdy po niecałym roku razem zaczęły pojawiac się schody. Została ona wysłuchania w znacznej większość. Podczas jej trwania i po niej przeżywaliśmy jedne z najwspanialszych chwil razem.
Read More

Agnieszka: Uwolnienie córki od złych mocy

Matka Boża pomagała praktycznie codziennie porzucać styl groźnych odmian heavy metalu - w stylu ubierania się, doborze towarzystwa i sposobu spędzania wolnego czasu.
Read More

Magdalena: Jezu, ufam Tobie!

Moja siostra wraz z mężem są bardzo zaangażowani we wschodnią duchowość: joga, medytacja, wiara w reinkarnację, w domu mają posąg Buddy, spotykają się z medium, chodzą do wróżek i bioenergoterapeutów, mówią o potędze umysłu i samozbawieniu. Nie chodzą do kościoła, mają tylko ślub cywilny. Uważają, że ja się zamknęłam w wąskich ramach Kościoła, a oni doświadczają głębszej duchowości.Przeczytaj Magdalena:...
Read More

Ola: Moje długo odkładane świadectwo

Moim świadectwem pragnę podziękować Naszej Mateczce za łaski, które spłynęły na mnie a zwłaszcza na moją rodzinę od czasu kiedy to 16.10.2013 r. zaczęłam odmawiać tę piękną modlitwę. Pierwszą nowennę odmówiłam w intencji mojego szwagra o łaskę uwolnienia od choroby alkoholowej, która niszczyła całą rodzinę.

Nowennę zakończyłam odmawiać dokładnie 8 grudnia i dodatkowo powierzyłam szwagra Najświętszej Maryi Pannie w godzinie łaski tego dnia. Święta minęły nam całkiem spokojnie co wzbudziło we mnie wielką nadzieję, niestety po nowym roku sytuacja zmieniła się drastycznie. Szwagier upijał się codziennie można powiedzieć, że wcale nie trzeźwiał. W końcu niezbędna okazała się pomoc policji gdyż stał się naprawdę niebezpieczny.

W tej sytuacji 06.01.2014 zaczęłam odmawiać moją 2 nowennę tym razem w intencji mojej siostry o potrzebne łaski aby mogła przetrwać ten trudny okres i podjąć właściwe życiowe decyzje. Po kilku dniach otrzymałam informację, że pracodawca szwagra postawił mu ultimatum: albo się leczy albo idzie do zwolnienia. Będąc już na dnie bo niżej upaść chyba nie można szwagier zdecydował się na wszycie esperalu i od ponad miesiąca nie wziął alkoholu do ust.

Stał się naprawdę innym człowiekiem jest spokojniejszy można z nim porozmawiać no i w końcu od niepamiętnych czasów widzę szczęście w oczach mojej siostry i jej dzieci. Dzięki ci Mateczko za ten cud oby szwagier wytrwał w dobrym postanowieniu. Przepraszam, że tak się rozpisałam trudno jest mi uczucia ubrać we właściwe słowa wszystkiego nie da się opisać jak źle było i jak teraz jest naprawdę pięknie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ola: Moje długo odkładane świadectwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
krzyżak
Gość
krzyżak

bardzo piękne świadectwo, Życzę dalszej wytrwałości w nowennie

Obrazki z nowenną pompejańską?