Ola: Moje długo odkładane świadectwo

Moim świadectwem pragnę podziękować Naszej Mateczce za łaski, które spłynęły na mnie a zwłaszcza na moją rodzinę od czasu kiedy to 16.10.2013 r. zaczęłam odmawiać tę piękną modlitwę. Pierwszą nowennę odmówiłam w intencji mojego szwagra o łaskę uwolnienia od choroby alkoholowej, która niszczyła całą rodzinę.

Nowennę zakończyłam odmawiać dokładnie 8 grudnia i dodatkowo powierzyłam szwagra Najświętszej Maryi Pannie w godzinie łaski tego dnia. Święta minęły nam całkiem spokojnie co wzbudziło we mnie wielką nadzieję, niestety po nowym roku sytuacja zmieniła się drastycznie. Szwagier upijał się codziennie można powiedzieć, że wcale nie trzeźwiał. W końcu niezbędna okazała się pomoc policji gdyż stał się naprawdę niebezpieczny.

W tej sytuacji 06.01.2014 zaczęłam odmawiać moją 2 nowennę tym razem w intencji mojej siostry o potrzebne łaski aby mogła przetrwać ten trudny okres i podjąć właściwe życiowe decyzje. Po kilku dniach otrzymałam informację, że pracodawca szwagra postawił mu ultimatum: albo się leczy albo idzie do zwolnienia. Będąc już na dnie bo niżej upaść chyba nie można szwagier zdecydował się na wszycie esperalu i od ponad miesiąca nie wziął alkoholu do ust.

Stał się naprawdę innym człowiekiem jest spokojniejszy można z nim porozmawiać no i w końcu od niepamiętnych czasów widzę szczęście w oczach mojej siostry i jej dzieci. Dzięki ci Mateczko za ten cud oby szwagier wytrwał w dobrym postanowieniu. Przepraszam, że tak się rozpisałam trudno jest mi uczucia ubrać we właściwe słowa wszystkiego nie da się opisać jak źle było i jak teraz jest naprawdę pięknie.

POMPEJAŃSKIE

RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
krzyżak Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
krzyżak
Gość
krzyżak

bardzo piękne świadectwo, Życzę dalszej wytrwałości w nowennie

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

%d bloggers like this: